Skocz do zawartości

Bany


konto_do_usuniecia

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję dodatkową karę za wszelkie wykroczenia w postaci przerwania badań. Może to zmusi do zastanowienia niektórych do przestrzegania regulaminu. Teraz niektórzy specjalnie popełniają np. bash w celu np. urlopu. Sam ban na parę dni, jest zdecydowanie zbyt małą karą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem czemu chcesz zaostrzyć te bany. Rzadko wystepują bany z przypadku, niesłuszne lub nawet techniczne. Czemu w takich przypadkach inni mają być bardziej poszkodowani ? Jak sobie w takim przypadku wyobrażasz przywrócenie badania ? A teraz do automatycznego ściągania urlopu po skończeniu bana.

Jest tabela kar i nie widzę powodów aby ją zmieniać. Nawet jak ktoś zbashuje bo wie, że nie będzie grał przez następny tydzień to czemu takiemu dowalić ? Nie grasz to ja Ci zdejmę urlop. Czemu by to służyło ? Mniejsze chęci tylko by grać dalej z taką polityką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem pomysł z wyłączeniem badani nie jest dobry ;)

ja bym był bardziej za wydłużeniem bana np za bash z 3 dni do 7 dni xd : )

i bez ściągającego bana od razu po upływie bana xd

Bo mało kto będzie wiedział czy za 3 dni czy 7 dni o tej godzinie kiedy mu ban się skończy będzie w domu xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest ustalić jedną regułę dla wszystkich. Nie każdy bashuje celowo, niektórzy po prostu się zapominają. Może by ustalić przedział czasowy od np. 3-7 dni za bash i każdy przypadek osądzać osobno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest ustalić jedną regułę dla wszystkich. Nie każdy bashuje celowo, niektórzy po prostu się zapominają. Może by ustalić przedział czasowy od np. 3-7 dni za bash i każdy przypadek osądzać osobno?

 

Niestety jena reguła bana musi być dla wszystkich, każdy może napisać, że przypadkowo. Potem będzie czemu ja mam 7 dni a on 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak Deusx pisze , musi być dla wszystkich taka sama kara : )

ja proponuje tak jak wyżej napisałem z 3 dni na 7 dni zrobić bash bo ostatnio coraz więcej osób ładnie ten regulamin : ) Moim zdaniem powinno być też coś takiego jak ktoś regularnie ładnie ten regulamin jakaś inna kara i nawet bez urlopu ; ) mam tu na myśli takie zachowanie jakie robi LepszyNizTy , który coraz częściej łamie tą zasadę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzi skuza i stp jestem innego zdania. Lepiej jak mówi stoprocent już wydłużyć blokadę, bo poszkodujemy tych, którzy przypadkowo złapią blokadę, a takich osób jest bardzo dużo.

 

To może więcej rozwagi i dokładniejsze zbadanie problemu, a nie szastanie banami na prawo i lewo?

Jak ktoś może przypadkowo złapać blokadę? Nie wiem, jakoś mi się takiej nie zdarzyło dostać.

Nadal uważam, że kary są śmieszne, przez co niektórzy wolą popełnić wykroczenie niż pójść na urlop.

Przemyślcie to dobrze.

 

Imho nie może być tak, że ktoś chce iść na urlop, to złamie regulamin, bo wie że badania dalej polecą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam sie z Tobą bo np moj ban czy Marshela to nie był specjalnie zrobiony tylko przez pomyłkę ;D Rozumiem zasady trzeba zmienić bo coraz więcej osób łamie je ale anulowanie badanie to nie jest dobry pomysł xd tylko co najwyżej przedłużyć bana i w sytuacjach , kiedy widać ze grać specjalnie łamie zasadę dać mu po prostu bana bez urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waszą pomyłkę. A więc, zaostrzenie kar da wam więcej do myślenia, tym samym nie będziecie popełniać, jak to stwierdziłeś takich pomyłek 8)

 

to wystarczy wydłużyć bana za bash do 7 dni : )

a co do mnie to jest mój pierwszy ban od początku jak gram na tym serwerze xd

Ja dostałem tego bana bo źle zrozumiałem regulamin , ale teraz już dobrze wiem o co chodzi xd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.