Skocz do zawartości

AA Odwolanie od wyniku symulacji Sroka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam ten sam problem co ma StoProCent i uwazam ze wynik mojego starcia jest niesprawiedliwy. Proszę o Np symulacje 3 mojej floty jako atakującej i 3 jako floty broniącej sie.

 

Hmmmm po dyskusjach z administratorem wynika i z takie starcia są losowe a jak wiec powinno się to inaczej odbywać a mianowicie mam parę rozwiązań

 

-losowanie nowe graczy turnieju tej fazy

- przejście obu graczy dalej i rozstawienie ich jeden od końcu drugi od początku co pokarze czy naprawdę ich floty są bdb a jeśli zostaną pokonane to nie będzie już tego problemu

 

-ja czuje się pokrzywdzony bo jak widać pokonałem w mojej drodze 1 gracza więcej niż wszyscy bo miałem już jedno starcie z 2 graczami a teraz następne się odbyło wiec to troszkę nie fer ze po trudniejszej drodze do celu los okazał się dla mojej floty tak okrutny i niesprawiedliwy

 

-jeśli taka jest sytuacja z losowaniami bo zalezy (ktora jako pierwsza wygra symulacje) nalezy popatrzec na zabawę wcześniej i spostrzec kto(już miał swoja szanse jak widać mój przeciwnik zachodził daleko np w 4 zabawie wygral dodatki) zaszedl dalej jak widac moj przeciwnik już wygrał troszkę od gry wiec dajmy trochę innych w taki sposob gdy inni gracze a nie ci sami zyskuja gra sie urozmaica

 

 

 

 

PROSZĘ O ZROZUMIENIE I PROSZĘ PRZEDE WSZYSTKIM O SYMULACJE TAK JAK NA POCZĄTKU NAPISAŁEM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak oczywiście, ale gdyby taka sytuacja doprowadziła do Twojego zwycięstwa to w żadnym wypadku nie pisał byś, że to nieuczciwe -.-

 

Przyjmij przegraną na klatę zamiast szukać jej przyczyn, bo jeszcze 100 innych uczestników się zbulwersuje i cała zabawa pójdzie się...

 

Jedyną uwagę bym miał, by przechodziło 2 graczy z 3 walczących.

Gdy przechodzi jeden to w kolejnej turze znowu mamy nieparzystą liczbę graczy. Gdy przejdzie 2 nie będzie takich dziwnych sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś SPC, chciałbyś...

Nie Tobie dane mówić mi czy mogę się wypowiadać czy nie.

 

 

Zybi, nie ma sprawiedliwości na tym świecie - lepiej dowiedzieć się tego w grze niż w realu.

Ten genialny wręcz argument, że już wcześniej wygrywał jest nawet nie śmieszny - Pudzian wygrał raz zawody w Strongmen'ach to co, w następnym nie ma prawa brać udziału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Setka co Ty pierniczysz...

Dam głowę, że Neriel na 100% nie pisałby takiego postu. Jest on wręcz uwłaczający przegranemu ze względów nie możności przyjęcia porażki.

 

Zybi spodziewasz się, że ten temat coś zmieni ? Jeżeli nie było pomyłki w przepisywaniu floty to już koniec. Nie ma bata na następne starcie a raczej być nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się moja pewność?

 

1. Nigdy nie byłem pewny - liczyłem na to.

2. Mam łeb na karku i umiem liczyć.. jak tu nie być pewnym zwycięstwa kiedy brak silnych przeciwników jak np. paciorkowiec, Catalyst czy Leon, który już mnie miał okazję pokonać. Oczywiście można mieć pecha i trafić np. na GŚ + LM które niekiedy wygrywały z moim składem ale... następny punk.

3. Jestem mega farciarzem ;)

Dla przykładu kilka dni temu przeczytałem pierwszą lekturę od 4 lat i właśnie ta lektura była na próbnej maturze ;D

 

Tylko już na ten temat nic nie pisz (absolutnie nie rozkazuję Ci! ;D), bo mega offtopa walniemy i deus się pogniewa.

Na PM jak chcesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem na pw, że starcia były podobne, raz wygrywałeś ty, raz vegetaaa.

Przyjąłem 5 symulacji, bo można by ich robić 100 a wynik będzie 49 - 51.

 

Było 3-2 dla vegety, więc to on przeszedł, pomyłki nie było, bo zawsze robiłem dwie symulacje, jeżeli wyniki były różne, to zaczynałem odliczanie i robiłem 5. Następnym razem nie korzystaj z pancerników, to wynik będzie jednostajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.