Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 5 - harmonogram walk


Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie to ja jestem największym przegranym tego konkursu i nic z tego Deusx nawet nie zrobił :P Przez błąd Kichy moja flota opadał i powinna być jakaś rekompensata za te cyrki który wyszły w tym konkursie bo nie z jedną flota moja by sobie poradziła na luzie xd kilka h symulacji poszło w las , przez błąd Kichy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to ja jestem największym przegranym tego konkursu i nic z tego Deusx nawet nie zrobił :P Przez błąd Kichy moja flota opadał i powinna być jakaś rekompensata za te cyrki który wyszły w tym konkursie bo nie z jedną flota moja by sobie poradziła na luzie xd kilka h symulacji poszło w las , przez błąd Kichy :P

Sprostujmy to jeszcze raz !

To, że odpadłeś jest wynikiem losowości SD. Pancernik jest słabym statkiem, jeżeli na początku nie użył maksymalnej wartości ataku to obrońca niszczył je i w następnych rundach zostały one niszczone całkowicie wraz z resztą floty. Nikt Ci nie kazał dawać pancerników, wtedy miałbyś wyniki prawie zawsze jednostajne.

Kicha nie popełnił tutaj absolutnie żadnego błędu, przegrałeś więcej razy niż obrońca i odpadłeś jak każdy inny członek konkursu. Poza tym, to nie są cyrki a zasada działania sd, na tym silniku gracie już kilkanaście miesięcy i nikt oprócz ciebie pretensji nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra takie głupie Twoje pisanie xd :P ja wiem swoje ze moja flota była lepsza i na luzie powinienem wygrać :P bo nigdy takie śmieszny skład floty by mojej nie rozwalił ale przez to ze SD sie nie właczały to takie wyniki wali wychodziło xd :P

A nikt nie miał pretensji bo nikt tego nie sprawdzał po prosto : ) a ja taki jestem ze jak mam w czymś 100% racji to walczę do samego końca o to xd Prosta sprawa , sam napisałeś ze moje flota jak by był dobry silnik do by wygrała z Ruby wiec racja jest po moje stronie i powinna być jakaś rekompensata za taki coś, ze lepszy gracz odpadł z gry z powodu błędu w symulatorze xd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem pance i niszczary, tak samo jak pewnie większość uczestników miała jeden rodzaj z tych statków, więc konkurs musiałby być przeprowadzony jeszcze raz. A że konkurs został przeprowadzony jeszcze za czasów starego silnika walk, więc też symulacje nie powinny być przeprowadzane na nowym silniku ponieważ niektórzy zdawali sobię sprawę jak SD działają więc nie brali pancków, czyli im też należała by się druga szansa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie sądzicie że to trochę nie fair uwzględniać zwycięzców w walkach na universach? Przecież wiadomo że oni zająć tam pierwsze miejsca i pozbawią kogoś innego możliwości dostania się do top3. Moim zdaniem oni po prostu nie powinni być w takich wypadkach brani pod uwagę. Ale chyba na tą edycję to już za późno - taka uwaga na przyszłość.

 

Tak jak obecnie na U5 tylko jedna osoba poza zwycięzcami ogólnymi coś dostała, a jak cała 3 zwycięzców byłaby z U5 to nikt poza nimi by nic więcej nie dostał. Trochę niemiłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie sądzicie że to trochę nie fair uwzględniać zwycięzców w walkach na universach? Przecież wiadomo że oni zająć tam pierwsze miejsca i pozbawią kogoś innego możliwości dostania się do top3. Moim zdaniem oni po prostu nie powinni być w takich wypadkach brani pod uwagę. Ale chyba na tą edycję to już za późno - taka uwaga na przyszłość.

 

Tak jak obecnie na U5 tylko jedna osoba poza zwycięzcami ogólnymi coś dostała, a jak cała 3 zwycięzców byłaby z U5 to nikt poza nimi by nic więcej nie dostał. Trochę niemiłe.

 

Taki regulamin, takie założenia od początku. Nie będziemy też przy jednym konkursie rozdawać nie wiadomo ile dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.