Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 5 - harmonogram walk


Rekomendowane odpowiedzi

Raporty nie zostaną udostępnione, powód jest prosty:

każdy ma walczyć swoją flotą, udostępnianie raportów będzie wiązało się z "odgapianiem" floty, bez zmian jednostek, przez co w ew. następnych konkursach wiele graczy ma te same floty i żadna zabawa z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak i dzięki tej wiedzy wygrywa każdy konkurs :lol:.

 

Zasady każdego konkursu są podane wcześniej. Na dodatek nie jest to pierwsza odsłona, więc każdy może zobaczyć jak to wygląda. Pierwsze trzy edycje przebiegły jako tako, przy czwartej zaczął robić się jakiś dym, a to, co mamy tutaj teraz to jest już cyrk. Coraz więcej osób ma jakieś pretensje, składa skargi, czy zażalenia.

Ludzie ... zacznijmy od tego, że to konkurs LOSOWY. Wyeliminowaliśmy na maksa motyw losowości na rzecz dobrego składu floty, jednakże nie został on całkowicie wykluczony. Stąd też wyniki mogą zaskakiwać i nigdy nie można być pewnym swojej wygranej.

 

Druga sprawa to mój udział.

Biorę udział w każdym konkursie, nie wygrałem jeszcze żadnego. Przykro mi bardzo, ale nie pozbawię się tej zabawy.

Siedzę nad tym godzinami, żeby była jakaś zabawa na OGam, a Wy macie jeszcze pretensje, że chcę też się zabawić ?

 

Jak dalej będzie można zaobserwować taką tendencję zniżkową, co do poziomu w konkursie, to przestanie on w końcu być organizowany i tyle.

Nikt Wam nie karze brać w nim udziału, nikt nie zmusza, nie jest on płatny ... więc wyluzujcie trochę & have fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicha dziwie sie dlaczego są coraz większe cyrki ?:>

Prze to że Panki nie działają jak powinny i tu się zaczyna cały problem :) bo jak ktoś ma pecha tak jak ja w Waszych symulacjach mojej Pancerniki nie załączyły się : )

Problem jest znany nie od dzisiaj ale Administrator nic w tym kierunku nie robię żeby Pacnerniki dobrze działały w starciach z LM xd

 

A to Twojego brania udziału to zgadzam się z TB w 100% każdy ma prawo brać w tym udział : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicha dziwie sie dlaczego są coraz większe cyrki ?:>

Prze to że Panki nie działają jak powinny i tu się zaczyna cały problem :) bo jak ktoś ma pecha tak jak ja w Waszych symulacjach mojej Pancerniki nie załączyły się : )

Problem jest znany nie od dzisiaj ale Administrator nic w tym kierunku nie robię żeby Pacnerniki dobrze działały w starciach z LM xd

 

A to Twojego brania udziału to zgadzam się z TB w 100% każdy ma prawo brać w tym udział : )

 

Jakbyś czytał dobrze forum, to byś wiedział, że sprawdzimy pancerniki PO KONKURSIE, musi być sprawiedliwy, więc do jego zakończenia nic w silniku walk nie będzie modyfikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś czytał dobrze forum, to byś wiedział, że sprawdzimy pancerniki PO KONKURSIE, musi być sprawiedliwy, więc do jego zakończenia nic w silniku walk nie będzie modyfikowane.

 

SPRAWIEDLIWY?:>

jak TY możesz deusx napisać sprawiedliwy jak to jest loterie teraz ze jednemu dobrze działają pancki a drugiemu nie? :P to gdzie TY widzisz tu sprawiedliwość ?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PolskoPolski

Ten temat powinien zostać zamknięty

 

Pawe00 ogarnij się i czytaj jak jesteś zainteresowany a nie spamujesz, znów to samo pytanie, i pewnie oczekujesz aby Kicha odpowiedział x raz na to ...

 

Na stronie 4wartej znajduje się odpowiedź na Twe pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mniemam Polskiemu chodziło o fakt zamknięcia tematu, dla zwykłych użytkowników, jedynie przykładowo po przeprowadzeniu symulacji Kicha otworzyłby sobie temat, wkleił aktualności i spowrotem zamknął go, bo fakt faktem irytujące jest to, że co chwila ludzie się pytają, tylko o to kiedy dostaną nagrodę pocieszenia. Najlepiej zrobić następną wersję konkursu bez nagród pocieszenia i wtedy obejdzie się bez głupich pytań ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w Naszym świecie (the world of red bull xD).

 

Właśnie wszedłem do domu.

Mam nockę do zarwania nad projektem na uczelnie, więc dzisiaj nic nie przeprowadzę. Postaram się jutro jakiś finał przeprowadzić.

 

Nagrody będą rozdane PO ZAKOŃCZENIU KONKURSU.

 

Pomysł z zamkniętym tematem jest bardzo trafiony, ale nie chce odbierać Wam możliwości komentowania przebiegu zabawy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji długiego oczekiwania, wrzucam symulacje dwóch finałów, U2 i U4.

Pozostanie Nam tylko U5 i finał finałów ;].

 

 

Finał U2

1 miejsce - vegetaaa (u2) - bez dodatków

2 miejsce - mirai (u2)

3 miejsce - Neriel (u2)

 

 

Finał U3

1 miejsce - Winiu (u3)

2 miejsce - Ruby (u3)

3 miejsce - Wapus (u3)

 

Finał U4

1 miejsce - Sroka (u4)

2 miejsce - corleone (u4)

3 miejsce - ChRoScIk (u4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.