Skocz do zawartości

zmiana dwóch ostatnich zadań


Tarn-vedra

Rekomendowane odpowiedzi

ale lepiej ciągnąć zadania niż je przerwać bo te dwa ostanie są tragiczne i nie do zdobycia poza tym jest za nie ogrągłe zero przecież lepiej 100 zadań po złotówce niż 3 za 33 :)

a co do zadań to było uzyskaj % ataku

ale chyba nie było jednorazowo np 3 kkkk albo chociaż 1 to juz chyba trzeba ST prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajecie wszystko to co już jest tylko z wyższymi wymaganiami.. mieliście coś wymyślić, a nie skopiować zadanie nr X i dodać dwa zera na końcu wymaganej liczby %.

 

Kolejne badania to dosłownie kliknięcie "badaj" i odczekanie kilku tygodni.

Kolejne kopalnie to kop w tyłek dla flociarzy.

50k wygranych walk to tylko wyłapywacz botów albo znowu klikanie w idlerów.

 

Jedynie pojedynczego ataku który osiągnie jakiś tam % nie było ale.. i tu wystarczy polecieć na idlera z bunkrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy z tego można zadanie zrobić.. ale

Utrzymaj flotę o wartości "X" przez "Y" dni.

Czyli budujemy flotę X i odlicza się czas Y dni i w tym czasie punkty za flotę nie mogą spać poniżej tego poziomu.

 

@DOWN

Miałeś na myśli chyba 5 kkk :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zadania z badaniami są bez sensu, to żaden wyczyn kliknąć i czekać bóg wie ile czasu.

Konkretniejszym pomysłem byłoby więcej zadań z wykorzystaniem floty, wykręcanie konkretnego raportu, tudzież upolowanie danego składu floty, bądź floty, w której skład jakiś tam statek musi wchodzić. Nie będzie kręcenia na pałe poniekąd, bo trochę wysilić się będzie trzeba.

Niszczenie moon'ów można jeszcze pociągnąć trochę, lub z moonów rozbudową - ale to w sumie na jedno wychodzi, klik i czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt zadania z badaniami są mało ciekawe, tym bardziej że większość z nich nic nie daje a szkoda bo można by lepiej kombinować ze składem floty czy obrony.

Dalsze zadania będą do spełnienia tylko przez garstkę osób a wpływy z nagród za nie i tak dla nich nie będą miały znaczenia.

To nie zadania będą utrzymywać aktywność w grze tylko floty, lecz ich słabsi nie będą budować bo nie mają gdzie zdobyć surowców. Priorytetem powinny być zagadnienia energetyki i urlopów. Pojawi się surka to i gra znów nabierze tempa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zadania nie powinno się robić aby się rozwijać? Np. zadanie zrób kopalnie na 15 poziom. To też nie jest wyczyn... ale jest po to aby gracz się rozwiną, czy i teraz tak nie powinno być? Teraz wszyscy szukają zadań, które ciężko zrobić, ale chyba są po to aby surkę z nich zyskać, bo im trudniejsze tym więcej... Jak ktoś zrobi rw z 5kkk% to czy się rozwinie? Zbuduje flotę i jedynym celem jest TOP 5 z floty na uni 5 czyli cały sojusz AMe. I jak ich złomnąć? No chyba oni mnie ;D Jak to można zrobić jak się wyliczać nie umie (przynajmniej ja ;D)? Przecież nikt takiej flotki nie zostawia, a i na tym uni jest ciężko z takich pojedynczych tyle ubić... Bo nie ma. Wszystko wybijają flociarze ;D Szukacie zadań dla flociarzy, przecież ekonomista nie zrobi takiej floty, są już zadania za progiem %, to flociarze zrobili. A zadania z eko to flociarze porobili i nie mają co robić, a ekowcy co? Stoją na tych smętnych % xD Jeśli takie zadania mają być to niech już będą z opcją pomijania jeśli po nich będzie coś dla ekonomistów. Flociarzem jest być trudniej niż ekonomistą dlatego wszyscy chowają się na planetach i surkę trzymają w bankach. Dajcie jakieś podobne zadania do poprzednich np. coś o ekspedycjach czy zrób kopalnie na wszystkich planetach na 65/56/62 czy coś w tym stylu, albo zdobądź 1.000.000.000.000 punktów nie licząc surki za dodatki (to chyba 1k surowców na 1pkt. więc można odliczyć, ale serwer chyba tego nie potrafi... :/)

Dobra nie będę pisał głupot, bo pewnie zaraz mnie zjadą wyjadacze ogam... Takie jest moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem niewiadomo czy będą jakiekolwiek zadania , a dwa nawet jeśli by się zrobiło zadania dla flociarzy i dla ekowców to i tak je za jakiś czas skończą i znów trzeba będzie wymyślać nowe. Moja propozycja jest taka zrobić zadania dla wszystkich trochę z floty trochę z eko dodać jeszcze jakieś kilka zadań z badań i wszystko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to można zrobić jak się wyliczać nie umie (przynajmniej ja ;D)?

Dział początkujący nie jest wyłącznie dla nowych użytkowników. Jest tam taki magiczny temat "Przydatne programy" a w nim program, opis:

 

Oblicza

Koszt budynków, badań, floty, max floty za określoną liczbę surowców

Derbis z określonej ilości floty, czas lotu floty, czas powrotu floty, zwrot za demontownie (nie aktualne już, oblicza na 70 zamiast 50%)

Zasięg falangi

 

O dokładną obsługę wystarczy poprosić graczy, choć względnie mając pojęcie o flotach i działaniu falangi jest ona nie potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.