Skocz do zawartości

zmiana dwóch ostatnich zadań


Tarn-vedra

Rekomendowane odpowiedzi

co tu dużo pisać zadania są dość ciekawe i niektóre trudne lecz dwa ostatnia co najmniej głupie raz że praktycznie nie do osiągnięcia a dwa zadanie 500 k trytu kończy nasza przygodę z zadaniami czy nie można by w porę pokonywanych lvl zadań dokładać ich przecież zyski z nich nie muszą być jakieś kolosalne ale przynajmniej jest jakiś cel i chęci

może i temat był ale cóż ryzyko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszy % zniszczenia floty jednorazowo zacheci do stawiania i latania postawienie odpowiednio duzego bunkra rozwalenie odpowiedniego bunkra zrobienie duzej ilosci ekspedycji wynonaj przechwyt ACS nie wiem skasuj wszystkie kolonie zacznij od nowa :D lepiej cos robic niz nic hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zadanie jest śmiesznie proste.

Trochę surki, trochę klikania i po robocie.

To ma być zadanie następujące po zbieraniu 500k trytu? ;]

 

Proste?

Może i proste, ale można chyba na palcach jednej reki policzyć graczy którzy to mają.

 

Poza tym, nie wiem, czy takie proste. Są gracze, którym może najzwyczajniej brakować miejsca, więc rozbudowa terraformerem się kłania.

Po drugie, zyskują inni gracze. Zniknie przynajmniej część planet bez prądu.

Po trzecie, takiego zadania nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100.000.000.000 Gwiazd Śmierci..?425.000.000.000.000.000 deuteru. Dość mocno wątpię, że ktokolwiek by kiedyś zrobił to zadanie.Może zadanie, żeby złapać zawrócone stacjonuj? :)

 

i o to chodzi, żeby zadania długo trwały :P

teraz są nowe i po miesiącu, dwóch niektórzy już nie mają co robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100.000.000.000 gwiazd to wynik mało realny w najbliższych latach.

Złapać zawrócone stacjonuj jest teoretycznie łatwym zadaniem, jednak praktycznie nie do zrobienia w skrypcie. Bo nawet jak się zrobi, to wystarczy, że kolega wyślę zawrócone stacjonuj, które zdejmiemy. Raport nie określa z jakiej misji flota wracała (o ile w ogóle na niej było), więc taka opcja to zmiany w wielu plikach. To zadanie jest raczej na początek, mało płatne, bo po prostu można tutaj lekko oszukiwać, php nigdy nie będzie wiedziało, czy to faktyczna akcja czy sztuczna.

 

Wbrew pozorom trudno jest coś sensownego dalej wymyślić, może coś z badaniami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę nie w temacie, ale jak Deusx napisałeś o badaniach, to coś mi sie skojarzyło.

Grałem kiedyś na serwie, na którym każdy lvl Tech. Laserowej podnosił siłę ognia bombowca. Tech. jonowa dawała spadek ceny krążka o 5% na każdy lvl.

 

Może by u nas pomyśleć o takim zastosowaniu tych przecież niewykorzystywanych technologii?

 

No i żeby nie uciekać za bardzo od tematu, to może po 30lvl tych technologii do zadania? Tylko bezproduktywnie, to szkoda ich robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że za duże różnice by się porobiły. Ktoś ma 2 techy słabsze to już ma ciężej, dołożysz do tego inne badania i ma jeszcze gorzej.

 

Lepiej je wykorzystać w jakiś zupełnie nowy sposób niż przypisywać im właściwości innych badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadania z badaniami nie są specjalnie trudne, wymagają tylko dużo czasu. Chyba że jakieś zadanko na ST zrobić, albo na kilka RW powyżej określonego progu w ciągu X czasu. Jeśli się nie zdąży, to zadanie się powtarza, czas i procenty z RW są naliczane od nowa (oczywiście tylko do tego jednego zadania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.