Skocz do zawartości

Dodatki !!


marshall

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przy piwku jakos wpadł mi taki pomysł na temat dodatkow

a mianowicie, zeby ilosc dodatkow zalezała od ilosci pkt danego gracza,

i tak osoba np z top 5 za 10 zł dostaje 100 dodatkow

a osoba z top 100 ma ich wiecej np 300-400

i im dalej w statach tym wiecej by ich przypadało

pozwoliło by to zmniejszyc roznice punktowa miedzy graczami z czołowki a tymi dalej.

Jednym moze pomysł sie spodoba innym nie ;-)

i jak da rade to ustalic jakis limit miesieczny na danego gracza zeby niekupywali tego Bog wie ile...

 

 

I jeszcze jedno co jest z ochrona słabego gracza miała byc a jej niema <_>

Nowe osoby zakładaja konta, stawiaja flote i zaraz ja traca, i takim sposobem koncza odrazu grac...

 

to chyba tyle

jak moj mozg jeszcze cos wymysli to napisze ;D

 

P.S. to z dodatkami dotyczyło by uni5 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różna ilość dodatków byłaby niesprawiedliwa. Ktoś sobie może z top1000 wykupić np 20.000 dodatków za 100zł i to będzie bez sensu. Ale jestem całkowicie za ograniczeniem ilości kupowanych dodatków. Nie więcej niż 350/miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty marshall, jak zacząłeś to pisać to myślałem że to z większym top ma być więcej dodatków.

 

"I jak da rade to ustalic jakis limit miesieczny na danego gracza zeby niekupywali tego Bog wie ile" - To jak najbardziejda się ustawić, ale nie widzę w tym potencjalnego zysku. Administracja zarabia na dodatkach, nie można ich wycofać lub zmniejszyć limitu!.

 

Pierwszy pomysł jak najbardziej za, ale drugi odpada.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ spieriz

dałem taki ciekawy przykład, zawsze mozna znalezc jakis złoty srodek na to :)

 

zalezy mi bardziej na wyrownaniu uni

zobacz jaka jest roznica miedzy top 100 a top 5

o top 1 juz niewspomne ;D

 

@ Tasiek mysle jak by weszlo to w zycie to by zyski sie niezmniejszyły

bo byc moze wiecej osob by grało i wiecej brało dodatki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena dodatków dla wszystkich będzie jednakowa, limitów na razie nie ma w planach wprowadzać.

 

Prezes to masz moze jakies inne pomysly na wyrownanie ??

zeby takich gigantycznych roznic miedzy pkt niebyło ??

 

i co z n00bprotection ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LNT czy ty się zastanowiłeś nad tym, co piszesz? Im większy top tym więcej dodatków? chyba Ci sie coś ostro poprzestawiało. top1000 ma mieć 2 dodatki, a top1 300 dodatków? i ciekawe kto go wtedy dogoni..

 

Nie ma to jak czytać ze zrozumieniem. Przeczytaj mój post ze 4 razy i odpisz.

 

Zwróć uwagę na 'Ty marshall, jak zacząłeś to pisać to myślałem że to z większym top ma być więcej dodatków.'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deusx wszyscy dobrze wiemy, że Ty na tym zarabaisz, i chcesz zarobić jak najwięcej. To jest oczywiste dla każdego, każdy by chciał zarobić. Ale popatrz na chociażby u5. TRZYKROTNA przewaga w punktach między top1 a top2 !!

 

@ LNT

sorki, przyznaje, źle przeczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im masz więcej punktów, tym szybciej je zdobywasz, stąd ta różnica. Najlepszym sposobem na wyrównanie jest po prostu większa ilość graczy i raczej wewnętrzne czynniki tutaj nie pomogą.

 

chyba cos pokreciles... na wyrownanie wieksza liczba graczy ??

chyba tych z konca top

zanim nowy gracz dojdzie powiedzmy do 1kkkk pkt to ja juz bede miał 20kkkk

zobacz jaka jest roznica miedzy czołowka a powiedzmy top 90-100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ochrona w jakiś tam limitach TOP miała być i chyba nawet była omówiona jako tako.

Mimo to nowi i tak będą tracić floty od równych sobie punktami.. więc aż tak wiele to nie zmieni :P

 

A co do pomysłu to słaby...

Gdybym miał kupić sobie dodatki w ilościach o jakich mówimy - TOP1 to po prostu olałbym konto, zrobił nowe i tam kupił, żeby było więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top 200 czy 300 ma być ciężko dogonić, taki jest cel tej gry. Bycie w określonym top coś znaczy.

 

masz racje ale co jest za cel jak nasz top 1 ma ponad 3 razy tyle co druga osoba czy to jest sens gry ??

ze ktoś ma kase to ma tyle punktów?? gdzie tu masz sens gry o to chodzi w tej grze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie popieram różnej ilości dodatków, ale jestem całkowicie za wprowadzeniem limitu. Bo taka gra naprawdę nie ma sensu. Ja gram od 2,5 miesiąca używając tylko geologa i banku 0%, a mam dopiero 200kkk pkt (top120), podczas gdy ktoś, kto sobie wyda na to 500zł, będzie mieć 2kkkk pkt bez żadnego wysiłku. To naprawdę zniechęca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ochrona w jakiś tam limitach TOP miała być i chyba nawet była omówiona jako tako.

Mimo to nowi i tak będą tracić floty od równych sobie punktami.. więc aż tak wiele to nie zmieni :P

 

A co do pomysłu to słaby...

Gdybym miał kupić sobie dodatki w ilościach o jakich mówimy - TOP1 to po prostu olałbym konto, zrobił nowe i tam kupił, żeby było więcej.

 

Tobie Deus tez odpala jakas dole ?? ;D

 

Pisalem o limitach

to mozna tez zrobic limity na dodatki...

 

Trzeba cos wykombinowac, bo uni słabo sie rozwija

ludzie zaraz beda konczyc jak zobacza ze coraz ciezej im jest dogonic czołowke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno celem gry jest osiągnięcie top1. Jeśli się nie osiągnie tego normalnie, to w takim razie raczej nie ma sensu grać. Więc grać mogą tylko ci, którzy mają kasę na dodatki? Tak można Twoją wypowiedź zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.