Skocz do zawartości

Dodatki !!


marshall

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno celem gry jest osiągnięcie top1. Jeśli się nie osiągnie tego normalnie, to w takim razie raczej nie ma sensu grać. Więc grać mogą tylko ci, którzy mają kasę na dodatki? Tak można Twoją wypowiedź zrozumieć.

 

Jaką trzeba mieć wyobraźnię, żeby tak to zrozumieć - nie potrafię tego pojąć.

 

Jeżeli chodzi o same dodatki, na razie nie będzie nic w tym kierunku robione.

Noobprotection to dyskusja na osobny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do pomysłu- a co z graczami którzy nie chcą się tykać dodatków? I grają czysto, tylko umiejętnościami? Spadną na sam koniec rankingu?

Kiedyś wymieniałem listę graczy topowych, którzy nie kupili ani jednego dodatka i jakoś nie narzekają.

A masę było takich, którzy mieli znikomą ilość, np. jeden najtańszy sms czy dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dodatków - temat rzeka. Ja to podsumuję tak, jeśli niektórzy nie potrafią dojść do czegoś ciężką pracą, a wolą to robić za pieniądze - ich wola. To wy powinniście mieć satysfakcję jeśli mimo tych milionów dodatków jakie dany gracz wydał potraficie pokazać, że jesteście lepsi. Złomując, farmiąc, osiągając coraz lepsze wyniki, pokazując, że nie gruby portfel jest w tej grze najważniejszy. Bo tak naprawdę nie bycie top1 pokazuje, że ktoś jest dobrym graczem - lecz osiągnięcia. Co z tego, że ktoś wydał te setki złotych na dodatki, jeżeli nie potrafi wykonać zadania z głupimi 200kk %? Nie pokazał się ani razu w ST czy nawet SJ? I nie mówię tu też, że tylko flociarze zasługują tutaj na wyróżnienie. Bo są osoby w ścisłej topce, które mają tylko tego geologa i prowizje w banku zniesioną a jednak potrafią się utrzymać ze swojego eko i farmingów. Dodam jeszcze - więcej luzu panowie. Zamiast się spinać na forum pokażcie kto jest prawdziwym top1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie miejcie pretensji, iż koleś w porschaku zostawi was na światłach z tyłu w waszym golfie3. Ma pieniądze, niech sie rozbija. Ja tam wolę pucować swojego golfa i nie przejmować się rysą na lakierze. A jak będzie mnie kiedyś stać, to sobie kupię McLarena F1 i wtedu kolesiowi z porsche pokaże :) Metafora tak jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś kupi dodatki, nakupuje budynków/obrony to narzekacie, kupi flotę, taką którą możecie zezłomować to jednak się kończy te narzekanie, bo dzięki niemu zyskujecie "darmowe" surowce. Patrzycie jednostronnie na fakt, że koleś kupi dodatków, będzie top 1 i weź go wtedy dogoń. Zapytaj się Tarn-Vedry, jakie ma wydobycie miesięczne i sobie policz, jak nie duże trzeba by samymi złomami prześcignąć jego wydobycia, a co za tym idzie gonić go w pkt. Jeśli byś chciał dorzucić argument, że zawsze można mieć loty na pusto (czyt. ktoś ucieknie), to równie dobrze ktoś kto robi eko, może zostać x razy sfarmiony poprzez noc. Reasumując, zamiast płakać, że nigdy nie zostaniecie top1, to zacznijcie więcej latać. Co do samej większej ilości dodatków, to się zapytam z jakiej paki?? Co z tego, że koleś ma x razy więcej pkt i jest w top 10, skoro on siedział nad tym kontem 2 lata, a ty chciałbyś poprzez większa liczbę dodatków dla słabszych graczy dogonić go za "pół darmo" w 3 miesiące?? Jeśli tak, to chyba z celem się mijałoby zakładanie kont, na początku powstawania serwera, bo po co, skoro można później jeszcze łatwiej coś osiągnąć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pomysłu to jestem bezstronny.

 

a tak przy okazji czytając to wszystko,

jak wszyscy narzekają na to że "ludzie z grubymi portfelami" zajmują topowe miejsca, wpadłem na pewien pomysł aby zrobić w statystykach dodatkową zakładkę, która by pokazywała za ile dany gracz kupił dodatki.

 

Wtedy niektórzy gracza by zyskali motywację do gry widząc że doszli z minimalną liczbą zakupionych dodatków tak daleko. Co wy na taką statystykę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszac ten temat niechodziło mi o zadnych czołowych graczy, niech sobie kupuja ile wlezie

To co napisalem mialo pomoc dla słabszych gracz z rozwojem....

zeby niebyło takichodstepow punktowych w statystykach... <_>

 

bo gracz ktory w tym momencie załorzy konto niema szans na wybicie sie, a tak by moze jakies swiatełko dla niego zaswieciło gdyby dostał troszke wiecej ;-)

 

zreszta niepasuje to nie

trudno

 

i n00bprotection tez by moglo juz wejsc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.