Skocz do zawartości

Przejmowanie kont nieaktywnych - odpłatnie


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

opcja przejmowania kont nieaktywnych została wykorzystana niezgodnie z jej przeznaczeniem, wiele ludzi przejmowało dobre konta "tak o", aby mieć w razie czego lub przekazać koledze lub sprzedać.

Dlatego też za każde przejmowane konto została wprowadzona opłata, zależna od ilości punktowej konta od 1 do 20 pln. Wraz z przejęciem konta otrzymamy na nie dodatki o wartości sms'a. Główniej usługę opisuje regulamin.

 

Cel wprowadzenia opłat jest opisany na początku, czyli wykorzystywanie opcji dla własnych celów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście widzę w tym sens i ideę, która temu przyświeca.

 

Teraz pojawi się więcej lepszych kont do przejęcia. Nie będzie z tej strony przekrętów, bo nikt na daremnie esa nie wyśle.

Za to nowy użytkownik zainteresowany danym kontem będzie mógł po przejęciu go ruszyć z kopyta z kilkoma dodatkami na pokładzie.

 

BTW: Chociaż i tak uważam, że nie ma to jak ruszyć ze wszystkim od zera ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nikt na daremnie esa nie wyśle

 

Uwzględniłeś też tutaj tych, którzy wydają pieniądze na co popadnie? ;]

 

Gdybym miał w tym jakiś cel (bo chyba ktoś kto sobie brał rezerwowe konto miał w tym jakiś cel) to 1-20 zł nie byłoby żadną przeszkodą.

 

 

BTW zobaczmy na reputację posta.. jako, że osoby te nie wypowiedziały się w temacie.. jakie wnioski można wyciągnąć? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda nowo wprowadzana płatność jest źle odbierana przez społeczeństwo, np. jak była podwyżka VAT o jeden %. Tylko podwyżka vat'u miała na celu podreperowanie budżetu państwa, tutaj cel jest inny. Padnie pytanie, skoro cel jest inny, to czemu za lepsze konto trzeba więcej płacić. Jak już pisałem, zrobił się swego rodzaju handel kontami. Słabszych kont, które można już przejąć od 1 pln raczej sprzedać się nie da, bo nie znajdzie się kupiec. Jednak na konto 40 miliardów punktów kupiec się już jakiś znajdzie, dlatego wyższa opłata ma zablokować handel tymi kontami i udostępnić je innym.

 

Teraz co dla potencjalnego kupca jest lepsze, przejąć konto od oszusta - konto jest nie pewne, tak na prawdę, trzeba żyć w stresie 7 dni i czekać na zmianę emaila., możesz dostać blokadę i często płacić sporo więcej.

Czy przejąć konto poprzez sms (w podobnej cenie, 20 pln), dane mamy swoje, wszystko legalnie i dodatkowo mamy dodatki za wybraną kwotę.

 

Może niektórzy nie zdają sobie sprawy, że na lepsze konta nie raz czekało po x osób aby je tylko przejąć i mieć, mieć bo mieć, może się sprzeda a jak nie to będzie jakaś alternatywa jak nie alternatywa to po prostu będzie moje.

Nie oszukujemy się, opłaty nie są duże, przykład uniwersum 2

 

konto ma 399.622.496 punktów, dość sporo, obejdzie się bez tzw 'klikeriady', płacimy sms 3 pln przy czym dostajemy jeszcze dodatki do wykorzystania.

 

Oczywiście sms za 20 pln to już spory wydatek, jednak konto też nie byle jakie.

 

EDIT:

@UP

Po pierwsze kont zbanowanych nie ma na liście do przejęcia.

Po drugie konto jest czyszczone z wcześniejszych historii, nie każde konto wejdzie do puli.

Po trzecie, dodatki przez opcję przelew są dużo bardziej rygorystycznie przyznawane niż kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus, jak już wprowadziłeś tą opcje, która mi nie leży z prostego powodu - wyciąg siana za konta, które są śmiećmi tak w zasadzie[ale nie o tym] to chociaż daj jakiś podgląd tego konta, żeby można było zobaczyć jak są porozmieszczane planety, jakie jest mniej więcej eko bo z czego te 20kk pkt jest? nigdy nie wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus, jak już wprowadziłeś tą opcje, która mi nie leży z prostego powodu - wyciąg siana za konta, które są śmiećmi tak w zasadzie[ale nie o tym] to chociaż daj jakiś podgląd tego konta, żeby można było zobaczyć jak są porozmieszczane planety, jakie jest mniej więcej eko bo z czego te 20kk pkt jest? nigdy nie wiadomo :)

 

Grzbiet dobrze pisze co zadko mu sie zdarza ;-)

jesli juz mamy placic to trzeba wiedziec za co

zeby to niebyly pieniadze wywalone w błoto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, żeby któraś z tych osób korzystała z tej opcji, więc jakie wnioski ?

Że wszyscy myślą tak:" No nieeee, oni znowu chcą zarobić na Nas. Bosheee co za ludzie". Nikogo nie interesuje jaki jest cel tego.

 

Wiec ja się wypowiem.

 

Gra miała być darmowa. Nie chce tutaj nic mówić w tej ale... no właśnie ale.

 

Moje myśli już ktoś wypisał w poprzednich postach.

 

Kupuje konto za 15zl. Powiedzmy 1kkkk pkt z czego 60 % to obrona a planety jedna kolo drugiej. Dla myślącego i doświadczonego gracza jest to śmieszne az do bólu brzucha. Co potem z takim kontem zrobić ? oddać ? no raczej bo 15 zl nam się nie zwróci ponieważ kont sprzedawać nie wolno.

 

Proponuje także zrobić opłatę za podgląd galaktyki... nie wielka symboliczną złotówkę :)

 

PS. Kicha zaczynając tutaj grę grałem od 0 na uni2. konto przejmowałem na uni3 i uni4 doprowadzając do top 100 i wyżej z miejsc poniżej 3k. To nie jest tak jak TY myślisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitara. Pamiętaj, żeby dać też badania, obrone, flote, planety + moony, jakie kto pakiety wykupił.

Fajnie by było, jakby można było wejść na to konto, taki podgląd, ale żadnych akcji nie wykonywać, po prostu tak jak test skina by to było, tyle, że zrobione na prezentacje konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szczerze apeluje do Deus'a o zdjęcie tego "ficzera".

Tak, swoje już za dotowałem na deus'a, patrzę sobie czy można by przejąć konto na U2 (nie byłem tam nigdy) :(

A tu co? Kasiorę bierzemy za to że ktoś przestał grać. Nie no to już jest jawna lichwa. Przecież sam widzisz, że to nie za bardzo kupy się trzyma. A ile na tym zarobiłeś bo widziałem że prawie żadnego konta nie ruszyli na Uni (może jedno).

Czy nie można zrobić tak, żeby z jednego ip, ciastek, czegokolwiek (a dużo da się kontrolować), przejąć tylko jedno konto?

A do tego to, że jak przejmujemy takie np. 600 mld pkt to nie wiadomo czego a do tego nie wiemy jak rozłożone są planety (pewnie jedna przy drugiej).

W ogóle rozumiem, że kasa piechotą nie chodzi, ale to jest przytyk w nos też tym którzy by chcieli wrócić a tu takie coś, że nie tylko ich konto zostało przejęte, ale SPRZEDANE. Totalnie tego nie rozumiem.

Mam inną propozycję dla deus'a, aby jak ktoś chciał przejąć takie konto dosyć dobre bez dodatków i zapłacić 3,69 z VAT.

Albo niech za te 23 zł było konto z topki bo jest to bezsensu w innym wypadku.

Proszę mi nie pisać, że mogę grać gdzieś indziej, rzeczywiście tak zrobię jeśli tak będzie postępować dalej. Na wszystkich innych serwach równie popularnych, można normalnie przejmować konta ale nie tutaj. Ehhh, czy nas jeszcze deus zaskoczy :P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakbyś chciał tak zrobić to zamiast dodatków dawać byś zrobił tak jak na allegro czyli jak ktoś chce sobie np. przejąć konto to ci wpłaca np. te 20 zł a ty potem je zwracasz pieniądze, a nie że dajesz mi dodatki, mam gdzieś dodatki, to jest dokładnie tak samo jak ze zmianą w sklepie. Ale nawet mi nie odpowiedziałeś. Niestety muszę cię zmartwić. Przeczytałem twój post i zrozumiałem, ale napisałem, że jeśli są nie uczciwi ludzie to albo to w ogóle zablokować albo kontrolować, a nie dodatki. Jest to złe rozwiązanie, co potwierdzają ci którzy mnie ocenili pozytywnie w ww. post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy w stanie tego kontrolować, dlatego zostało zrobione zabezpieczenie w postaci sms'a.

Gdybyśmy mieli na tym chęć zarobkową zabronilibyśmy pisania postów w dziele "oddam / zamienię konto" typu "przyjmę konto" lub całkowicie ten dział byśmy usunęli.

 

Gdyby nie ten sms nie miał byś ŻADNEGO sensownego konta do przejęcia, bo wszystkie byłyby już przejęte w wiadomym celu - żeby je sprzedać lub nimi handlować we wszelaki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.