Skocz do zawartości

Blokada banku - ankieta


deusx

  

121 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka opcja najbardziej Ci odpowiada

    • Aktualna (blokada banku bez względu na czas)
    • Blokada banku na chwilę przed dolotem floty
    • Blokada stoczni zamiast banku na chwilę przed dolotem floty
    • Usunąć całkowicie blokadę banku przy lotach


Rekomendowane odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem nie powinno być nic blokowane...

tak jak napisałeś deusx zawsze można opóźnić flotę,a możliwość podstawki to zawsze dodatkowy dreszczyk przy locie wiec według mnie nie powinno byc nic blokowane...

ot takie skromne zdanie eko-flociarza ze wskazaniem na eko..:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również jestem za zniesieniem bzdurnych blokad bo zaczynają się rodzić chore sytuacje o których można poczytać w dziale złamań Regulaminu - celowe blokowanie na kilka/kilkanaście godzin wszystkich planet gracza i tłumaczenie, że to próby moonowe jednym fleet'em

 

niech flociarze powrócą do świętej zasady przy ataku czyli opóźniania floty a nie latają jak automaty....rutyna jest zgubna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem głos na zdjęcie wszelkich blokad.

 

Jeśli miałaby być blokada banku lub stoczni, to proszę również zablokować możliwość zawrócenia floty

Jak sprawiedliwie, to sprawiedliwie

 

@ Down

 

xcool - bardziej "rajcuje" Cię strzelanie do Lwa, czy do przywiązanego do drzewa prosiaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leon bo cie lubie to nie napisze co mysle o twojej wypowiedzi "BANK" co to jest uławienie i to duze

wypłata przed dolotem i postawienie wr = sie podstawka czyli kolejne smieszne udogodnienie zróbmy wszystko tak zeby latac na stojące floty i jak nikogo nie ma bez ryzyka bo po co sie męczyc niech przy niku jest on off i po sprawie co by tu jeszcze wymyslic moze "schowek na flote "

nie mam słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usunąć całkowicie blokadę banku przy lotach dość bezsensownego blokowania banku na wszystkich planetach, to co zezłomuję i nazbieram czasami nie można nawet wykorzystać, blokują Tobie wszystkie planety a ty nawet moona nie obronisz, zaczyna się to robić nudne ;/

 

 

-NightGhoust- to dopiero żenada :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moim zdaniem wszystkie blokady powinny byc usunięte ponieważ głównym wysyłaniem floty jest dobry złom.

Kiedy wysyła się flote po zdjęciu kilku monów i odnajduje się flotę i wszystko jest idealnie ustawione ze obrońca ma miedzy powracającą flotą a atakującą ma ok 10-20 sekund różnicy i jest stres czy serwer i dana osoba ogarnie czyli zdąży wybudować flote/obrone lub odesłać daną flote ta adrenalina jest nie zastąpiona.

Pisze na podstawie moich doświadczeń z innej ugameli(Tu jestem narazie top 600 :P) gdzie flote miałem top 15 i było naprawde ciężko ją utrzymać. Nie było takich udogognień jak bank. Fs szedł z flotą i surkami lub oddzielnie było wysyłane więc nie ułatwiajmy sobie gry dreszczyk emocji zawsze musi być. Beż dreszczyka emocji ta gra nie ma sensu!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To nie było podczas ataku, tylko podczas szpiegowania. :) Chciałem wpłacić surowce do banku, zobaczyłem ten komunikat, a jak wszedłem w "podgląd" to miałem kilka nowych raportów szpiegowskich, że ktoś mnie szpiegował. Raczej w niczym taki mały błąd nie będzie przeszkadzał, ale poinformowałem, że istnieje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.