Skocz do zawartości

BLAD z wysylaniem floty z surkami


Turi

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłem zalogowany i nagle atak.Próbowałem uciec ale wyskakiwało mi brak deuteru.Miałem deuter w postaci 1mld.Jak to możliwe że nie mogłem uciec i przez to flotę straciłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam na u 3 tez wystepuje ten problem mianowicie mialem 1.000.000.000 reckow, i 9 bln paliwa próbowalem wyslac na 2 moona - jakies 50 us dalej po zaladowaniu wszystkich surowców wyskakiwał komunikat, a jak leciałem bez surowców było ok :) podejrzewam że problem z ładownością:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam na u 3 tez wystepuje ten problem mianowicie mialem 1.000.000.000 reckow, i 9 bln paliwa próbowalem wyslac na 2 moona - jakies 50 us dalej po zaladowaniu wszystkich surowców wyskakiwał komunikat, a jak leciałem bez surowców było ok :) podejrzewam że problem z ładownością:)

 

Dokłądnie, wystarczyło zmnieszyć ilosć paliwa nawet o 1k, i można było polecieć, niestety, zacziłem to 5 sekund za późno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać jeszcze taką kwestię...

Ślesz recki na pz z podglądu galaktyki, koszt lotu wklepanego ręcznie to jest 10 mld deu, na moonie jest 20 mld deu... wyskakuje błąd w związku ze zbyt małą ilością deu, a jak ręcznie się puszcza to jest ok.

 

Jest to 1 przypadek który miałem, później wszystko było ok

Jednakże warto na to też zwrócić uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Brakuj paliwa : 11.670.906

 

wyskakuje mi taka informacja za kazdym razem jak chce wyslac flote razem z surkami

obojetnie czy na stacjonuj czy na PZ

zglaszalem juz tem problem na PW i odpisano mi ze jest naprawiony, ale w dalszym ciagu istnieje

nie mozna po prostu zrobic FSa

wpisywanie ilosci deu recznie nic nie daje

mozna oczywiscie wyslac bez surkow a pozostalosci wplacic do banku tylko kazda wplata to min 10% straty surkow

nawet jak chce zrobic FSa na pol godziny to za kazdym razem bede musial ta sama czynnosc robic ??

wpalacac i wyplacac tracac za kazdym razem 10% ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.