Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 4 - harmonogram walk


Rekomendowane odpowiedzi

eee lipnie te losowanie wyszło

z lamka ikscoolem walcze :/

a wiec sajunara konkursie :[

 

 

Nie panikuj w poprzednim konkursie z nim walczyłem i jakoś wygrałem:) i w tym też miałem z nim walczyć w 1-fazie ale zmienił się harmonogram:) i walczę z jeszcze większym kozakiem:). Dobrze że to tylko zabawa. Powodzenia wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Uczestnicy!

W nowym harmonogramie, zdarzają się pary, które wystawiły IDENTYCZNE FLOTY ....ile razy by nie symulować wynik wychodzi bez zmian

w takiej sytuacji zwycięzcą jest ten, kto nadesłał wcześniej swój skład [ustalone z Kichą jako Organizatorem Zabawy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady konkursu:

5. W przypadku remisu, w którym gracze stracą identyczną wartość jednostek, przechodzi osoba, która będzie wybraną metodą losowania, lub ta, która dobrowolnie odstąpi wygranej innej osobie.

 

Tak więc gratuluje decyzji łamiącej regulamin :) Który sami tworzyliście.

 

9. Udział w konkursie wymaga akceptacji niniejszego regulaminu.

Po co mam akceptować regulamin gdy sami go z premedytacją łamiecie? I jeszcze publicznie o tym piszecie ;/

 

 

W którymś z postów zostanie podana następna runda czy jak?

Powodzenia w klepaniu tych symulacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gluttonemu trzeba polać :]

 

Napisać program, który wylosuje jednego z 2 osób to żaden problem. Chwila pracy. Ktoś kto się choć w podstawowym stopniu zna na programowaniu mógłby to od ręki zrobić.

 

Macie Neriela jako programistę, do roboty go popędzić. :]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że to co chcecie zrobić będzie dość niesprawiedliwe. Specjalnie daliście więcej czasu na zgłaszanie flot z powodu wakacji i absencji niektórych graczy. Teraz ten, kto zgłosił się pod koniec zostanie wyeliminowany za to, że chciał w jakiś ciekawszy sposób spędzić wakacje zamiast siedzieć w domu? Trzymajcie się regulaminu, zróbcie losowanie, nawet w najprostszej formie (czyli np. rzut monetą), które notabene nie jest niesprawiedliwe, bez względu na to kto będzie losował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest łamanie regulaminu, to jest ZMIANA regulaminu z resztą bardzo dobra zmiana.

Na następny raz może się nauczycie aby nie zwlekać z wysyłaniem stanu flot.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Teraz ten, kto zgłosił się pod koniec zostanie wyeliminowany za to, że chciał w jakiś ciekawszy sposób spędzić wakacje zamiast siedzieć w domu?

 

Hehe nie rozmieszaj mnie, ile na to czasu potrzebowałeś aby obliczyć stan floty? Zapewne niewiele. Więc trzeba było od razu wysłać i mieć spokój z tym.

 

 

PO ZA TYM PRZYPOMINAM ŻE TO JEST TYLKO W TEDY GDY SĄ IDENTYCZNE STANY FLOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi biohazardzie, jeżeli regulamin pkt 5 mówi o drodze losowania a post mówi o czymś innym, jest to złamanie regulaminu.

jeżeli regulamin mówi, że można wysłać 3bln deu do gracza od 0:00 do 23:59:59 a nagle deus przyzwoli na słanie 10 bln bez wcześniejszej propozycji zmiany regulaminu, dojdzie to sprzeczności, braku konsekwencji :)

ja nie twierdzę i nie będę się wypowiadał czy to co napisała NG jest lepszym rozwiązaniem, ja tylko stwierdzam, że takie zachowanie jest złamaniem regulaminu, który samemu się ustaliło. dobrzy gracze ustanawiają taktykę gry jak i większość akcji pod regulamin i obowiązujące przepisy. a każda zmiana w regulaminie powinna być podana kilka dni przed, aby móc ewentualnie skorygować swoje poczynania ;)

 

pozdrawiam.

 

 

ps. kiedy jakaś oficjalna wiadomość o rundzie? sprawdzaliście już że niektóry floty są identyczne, więc pytanie czy to już można oficjalnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. kiedy jakaś oficjalna wiadomość o rundzie?

wszystko jest napisane wielokrotnie kilka postów wyżej - W NIEDZIELĘ zostaną ogłoszone wyniki

 

 

sprawdzaliście już że niektóry floty są identyczne, więc pytanie czy to już można oficjalnym?

 

taka sytuacja ma miejsce w przypadku 2 par i jest to oficjalne,

symulacje są gotowe od wczoraj, robiąc harmonogram łączyłam ze sobą graczy a nie ich floty więc nie mogłam przewidzieć sytuacji, że w którejś parze spotkają się takie same składy

o ile można było przewidzieć, że spotkają się 2x OW 533.333.333 o tyle niemożliwym było do przewidzenia, że zawalczą ze sobą dwa identyczne MIESZANE składy [były tylko dwie takie floty i trafiły na siebie]

 

łącząc graczy w pary brałam pod uwagę to aby nie spotkały się dwie osoby z tego samego U

 

RW nie znikną, są zapisane na moim kompie :)

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wszyscy mają dużo do powiedzenia a ja stwierdzę tak:

 

lepiej tak że kto wcześniej niż losowanie

 

Bo można sprawdzić to kto wcześniej wysłał a losowania nie i tu zaczęłyby sie dopiero oskarżenia itp.

 

To TYLKO zabawa więc po co tyle krzyku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NG ale to jest wbrew regulaminowi który zaakceptowaliśmy wysyłając maila ;)

Tak więc nie ma czegoś takiego jak niedowiarek, na drodze losowania ma być wyznaczony, i właśnie takie rozwiązanie każdy kto przesłał swój skład floty zaakceptował bez możliwości jakichś roszczeń :D

 

przecież od tego jest regulamin ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.