Skocz do zawartości

PROTEST GRACZY


browar

Czy jesteś przeciwny surowcom za dodatki i przyłączysz się do protestu?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś przeciwny surowcom za dodatki i przyłączysz się do protestu?

    • tak
      78
    • nie
      10
    • za późno już wysłałem przelew
      3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Deus też popieram konto PRO które dało by parę możliwości niedostępnych dla graczy bez premium. Np. część oficerów (z mniejszym procentem, kto by chciał to mógłby zapłacić więcej i wykupić oficera z większym procentem). Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niegłupie - konto pro za 100 dodatków, umożliwiające wynajęcie lepszych oficerów i/lub zwiększające max poziom obecnych. Np. taki naukowiec max 3, można by zwiększyć wtedy do 5.

 

Tylko na okres miesięczny czy na stałe takie konto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Nie wiem czy temat jeszcze aktualny.

Ale może napiszę kilka słów.

 

Więc... moja propozycja jest taka:

Wycofać kupno surki - oczywiste ;)

Wprowadzić konto premium z rzeczami które są potrzebne i powiedzmy aby uprzyjemnić grę trzeba je wykupić.

Mianowicie chodzi mi o taką rzecz jaką widziałem w pewnej ugamelli :zakładka użytkowników online przez ostatnie 5/10min(lub obecnie, wg gustu)

Dodatkowo np w koncie pro byłby handlarz z mniejszymi przelicznikami.

Ktoś już wspomniał o demontowni tylko dla pr0, jest wiele innych pomysłów które możnaby wcielić w konto pr0, które dałyby większą przyjemność z gry nie psując jej.

 

Opcje te nie zachwiałyby takl bardzo gry, ludzie kupowaliby pewnie pro, o ile nie byłyby to wygórowne koszty. Gra był;aby przyjemniejsza i nie byłoby zgrzytów.

 

 

Jeśli coś przekręciłem wybaczcie, ale dopiero zapoznaje się z grą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

I will w życiu nie róbmy tutaj tego co na PG, czyli lista graczy online...

Pomysł konta PRO najbardziej w porządku jest, trzeba go dopracować, niestety rzuci się tutaj słynna "większość" która będzie grozić że jak się coś zmieni to przestaną grać :D

 

Właśnie mi się opcja graczy online podobała... choć to dość pomocne tylko dla flociarzy.

Ale przy takiej prędkości gry grać eco... o0

Chyba jedynymi sposobami na zarobek tej gry bez sprzedaży surowców są : reklamy, konta pro.

No i kolejny pomysł zaczerpnięty z PG:

Przekazywanie kont graczy którzy kończą gre administracji, a ta robiłaby licytacje i konta sprzedawala graczom.

Wiadomo, że nie byłyby to sektki zł, ale każdy grosz się liczy, a jeśli konto ma iść w obce ręce/urlopować/zostać skasowane to co za różnica?

Powiedzmy żeby nie było postów typu: ktoś kupił konto i na nim szaleje, ma konto top10 bo ma kase. Możnaby wprowadzić jakieś ograniczenia typu:50% floty będzie kasowane, lub inne do przemyślenia.

 

Mysle, że przy takiej liczbie graczy znajdzie się jeszcze wiele pomysłów.

 

 

 

Edit do postu niżej

 

Gluttony i dla mnie właśnie powinno być coś takiego, że powiedzmy konta poniżej top500 są do oddania przy rejestracji.

A resztę administracja wystawia na forum w formie aukcji powiedzmy trwającej tydzień z ceną minimalną 1zł.

Kto po tygodniu da najwięcej (10zł czy 100zł) zabiera konto.

Nawet nie chodzi o to kto ma kase na konta, ale o to kto jest w stanie takie kupić aby wesprzeć gre. Bo raczej na tej zasadzie by to działało.

Jak WOŚP... kupujesz wiele rzeczy drożej, nie dlatego, że są tego warte, ale dlatego aby pomóc dzieciakom.

 

Co do opcji w pakiecie pro, dałem tylko propozycje.

Jeśli admin gry zdecydowałby się wprowadzić taką opcje, możnaby wybrać kilka sensownych propozycji i zagłosować co takie konto pro miałoby zawierać.

Piszę tu o ankiecie, ponieważ to my gracze będziemy korzystać z tego konta i należałoby posłuchać naszego głosu.

Zeby później nie było głosów: admin to xxx bo samowolnie wprowadził to i owo.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.