Skocz do zawartości

PROTEST GRACZY


browar

Czy jesteś przeciwny surowcom za dodatki i przyłączysz się do protestu?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś przeciwny surowcom za dodatki i przyłączysz się do protestu?

    • tak
      78
    • nie
      10
    • za późno już wysłałem przelew
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Aha, i osoby, które oddały głos na tak, a obiecały darowiznę w celu nie dopuszczenia surowców do sklepu proszę, aby się teraz nie kompromitowały przed samym sobą. Bo śmieszne było pisanie wiadomości do mnie typu:

 

Jestem w stanie przelać x zł, można na numer konta podany w sklepie?

 

Przesyłam Ci x zł, może starczy na miesiąc utrzymania, a przynajmniej surowców nie będzie w sklepie.

 

Nie mam pretensji, od nikogo nie chcę, nie wymuszam pieniędzy, nie mam również żalu, że ktoś mi piszę przesyłam co milion w darowiźnie - a tak się nie dzieje, śmieszne to po prostu z waszej strony jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i guzik - a nie lepiej było zrobić restart któregoś z uni?, a top 10 umieścić przed restartem w "aleii zasłużonych". Tak to tylko dodatkowe koszty i frustracja graczy. Nie ukrywam że wysłałem sms na geologa i 0 prowizji do banku ale był to ostatni sms. Z całym szacunkiem dla admina ale to już duża przesada. Nie wierzę, że wszystkie środki przeznaczane są na utrzymanie serwera. Rozumiem, że admin wkłada swój czas oraz umiejętności w prowadzenie serwera lecz coś mi tutaj nie pasuje. Jeżeli admin chce prowadzić quasi komercyjny serwer to proszę bardzo ale niech nie zasłania się kosztami utrzymania gry.

 

Wiem wiem wiem jak mi się nie podoba to nie muszę tu grać !!! Argument godny dziecka z piaskownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok .. wiem wszyscy że są jakieś koszty ...takiej gry ,,,i że chce ktoś coś mieć z tego ...jakąś kasę...ale można rozwiązać to inaczej..np: reklama i taka obowiazkowa ..ze nie wejdziesz na konto jak w nie nie klikniesz...myślę ze byłaby niezła statystyka .. jakby za kazdym logiem klikało by sie w reklamę.....sponsoring...info i zakładka pojawiły sie z 3 dni temu...nikt nawet dobrze sie temu nie przyjrzał...i każdy sie boi że bedzie sponsorował a i tak pojawią się surka za dodatki.. więc nie unkniemy tego... a ile jest potrzeba miesięcznie by w 100% nie pojawiły sie surowce za dodatki?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno nie wiem czy dostane za to bana czy nie.

 

Na Faziku jest wszystko za darmo i demontownia i handlarz a nawet i oficerowie !

 

Jest tam 5 serwerów i jakoś dają rade :) Nie wierze ze 800 zl miesięcznie kosztuje serwer to jest herezja widziałem propozycje na internecie po 300 zl i to juz takie porządniejsze.

 

Tyle mego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które szybko załatwia wtyczka do firefoxa - sprawdzałem działa ale nic to, chyba restart Uni byłby bardziej sprawiedliwy oraz nie wywołał by tylu emocji - a koszt dodatkowego serwera nie musiałby być ponoszony przez organizatora gry!

Jaki koszt dodatkowego serwera? Wszystkie uni stoją na tym samym serwerze. I nie wierzcie że każde uni na innym stoi. Czemu? Np jak padła baza - niby, jak deus cofnął gre o 5 dni, nie tak dawno to padły wszystkie naraz ponoc. Każda gra stoi na osobnej bazie danych ale na tym samym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś do swoich rachunków dodać - 60% prowizji dla partnera, -18 % podatku.

 

Pierwsze 3 dni były nad programowe jeżeli chodzi o dochód, aktualne dni były krytyczne, początek zawsze jest fajny, potem połowa odchodzi bo złom itd, połowa ma wykupione już pakiety na długi czas, wniosek samemu można wysunąć, koszt utrzymania są + - takie:

miesięczne

800 serwer

200 oprogramowanie

150 seo (ostatnio zaczęte, efekty będą myślę niebawem)

150 reklama

roczne

kilka mniejszych serwerow - 150

serwer home (forum, strona glowna) 350

domena 100 pln

różne:

skrypty pod zamówienie (zazwyczaj co dwa miesiące) ok. 300 pln

Przecież jasno napisałem kilka razy, że uniwersa stoją na jednym serwerze.

 

wiec wszystkie unii kosztują 1800 zł ;)a z Twojej wypowiedzi dało się wywnioskować że to koszta u 5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno, po co było otwierać u5 ? Na u2 i u3 są totalne pustki wszyscy przenieśli się na u5. Ktoś kiedyś napisał aby połączyć u2 z u3, nie wiem czy to jest wykonalne ale jakby to przeszło może by coś zaczęło się dziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, ogame ma od zawalenia różnych uni i tylko oficerów można kupić i handlarza plus jeszcze reklamy i jakoś tam jest spoko. Owszem jest to firma która prowadzi grę ale np. mógłbyś dać reklamy obok panelu gry (po prawej stronie) i dać jak mówią konta premium i jest git reklamy plus konta na pewno duży zysk i spokojnie byś utrzymał te uni i by nie było problemu. Tak więc POPIERAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie sensownie płatne reklamy to google adsense, starzy oszuści, zostałem oszukany przez goolga na 190$ i 100$, zawsze blokowali konto przez fałszywe kliknięcia. Skąd mieli te fałszywe kliknięcia to nie wiem, a nawet jeżeli były to po czemu za jedno kliknięcie w reklamę na ogam kosztowało 1$ ?

 

Google tak czy owak odrzuca OGam jako wydawcę.

 

Reszta się po prostu nie opłaca, masa reklam za 50 zl m/c ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do google adsense Deus ma rację. Przeczytałem całą dokumentację z jaka wydawca musi się zaznajomić i stwierdziłem że nie ma co sobie du...zawracać. Pomyślałem że jak chcą to przy tych wszystkich obostrzeniach zawsze znajdą coś za co mogą zablokować konto. Wystarczy że nie spodoba im sie umiejscowienie reklamy lub powiedzą że wtapia się w tło i już po sprawie. Udowodnienie im że tak nie jest, jest niewykonalne ponieważ jak wiemy dla jednego białe to białe a dla innego np. kremowe i jeszcze masa odcieni. To co oni napisali jako coś w rodzaju regulaminu jest tak naprawdę nie do przeskoczenia. Jedynie podciągnięcie w page rank i prywatne reklamy. To mogło by być wyjściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.