Skocz do zawartości

[U2] Recycling in Progress [RIP] vs Aeon Empire [AE]


donbambosz

Rekomendowane odpowiedzi

1.Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana.

 

Recycling in Progress [RIP] vs Aeon Empire [AE]

 

2.Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z data i strona, po której się opowiadają: [w przypadku braku takowych pole pozostanie puste]

 

3.System liczenia:

 

procentowy

 

4.Warunki zakończenia wojny: [można wybrać jedna lub obie opcje, jednak w tym wypadku granica końcową jest warunek, który zostanie spełniony jako pierwszy]

 

Wojna zakończy się gdy upłynie okres 30 dni od czasu rozpoczęcia wojny.

 

5.Minimalny próg raportów liczących się do wojny jest ustalany przez sojusz przed przystąpieniem do działań wojennych i musi znaleźć się w deklaracji wypowiedzenia wojny.

 

Minimalne RW od 5.000.000 %

Licza sie tylko walki, w ktorych kazdy agresor i kazdy obronca uczestnicza w wojnie.

 

6.Sojusz któremu wypowiedziano się wojnę nie musi akceptować tego faktu.

Wojna rozpocznie się dokładnie 18 lutego 2011 o godzinie 24:00, strona druga zostanie poinformowana o wojnie w grze dzisiaj przed godziną 00:00

 

Powodem wojny jest oczywiście nieustanna walka pomiędzy graczami z sojuszy uczestniczących w wojnie. Wcześniejsza wojna nie była równa przeciwko Templars, więc połączyliśmy siły i chcemy pokazać jak mało „ potęga” AE znaczy na tym uni. Chłopaki mają zapasy, ale my pokażemy, że też potrafimy zaskoczyć ich niezmiernie. Panowanie AE dobiega końca, kwestia tylko czasu kiedy to nastanie.Staniecie się farmą, dla nas i graczy top 200-500 !

Wygrają "naj" - lepsi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka odpowiedź,

 

tylko oznajmię że liczba członków AE w dniu jutrzejszym zostaje zredukowana do 4 lub 5ciu. AE zmienia nazwę na AEI (Aeon Industries) i przechodzi w stan bierny, ekowy. Spowodowane jest to obrzydzeniem do tej gry, krecikowym zagraniom fluksa i brakiem czasu. Jednocześnie nie przyjmuję wojny.

 

Panowanie AE sie skończyło. Miłej zabawy RIP'y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to se moment wybraliście :D A brzmicie jakbyśmy kiedykolwiek naprawdę coś znaczyli byli źli niedobrzy i krzywdę komuś robili <_ ehh moje biedne moony src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_beksa.gif" alt=";("> Cóż za miesiąc je postawie bo wcześniej niema co :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekanie przed wojnaą, zmienicie nazwe to zmienimy w temacie też :) Wiecie , że nie macie szans... nawet te JD smiesznie male zapasy :)

 

Fundusz wojenny mieliscie miec wiec nie chowajcie sie tylko walczcie, tylko fakt damielka nie ma to nie potraficie sami ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekanie przed wojnaą, zmienicie nazwe to zmienimy w temacie też :)

 

 

Proszę sobie zmieniajcie, wojna i tak jest odrzucona mamy do tego prawo:) Powody podane.

 

Prosze deusa o rozwinięcie i poprawy punktu regulaminu tak by był zrozumiały dla wszystkich:

 

6.Sojusz któremu wypowiedziano się wojnę nie musi akceptować tego faktu.

A - sojusz atakowany ma prawo nie zaakceptować wojny

B - sojusz atakowany nie może odmówić wojny

 

(Które?)

 

 

 

Nie uciekamy, zamysł był taki od jakiegoś czasu, wasz były krecik fluksa moze potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicha ale podpowiedzieć mogłeś im na pw choć z drugiej strony nie ma w regulaminie wzmianki że sojusze biorące udział w wojnie powinny mieć flote a co do RH i jego śmiesznej wypowiedzi że to przypomnij sobie jakie punkty podałeś wypowiadając wojne Templars ! jednym z nich było że sojusz : 6.Sojusz któremu wypowiedziano się wojnę nie musi akceptować tego faktu także w tym miejscu my robimy to samo a czy wy będziecie latali flotami czy też nie to już wasza a nie nasza sprawa !

ps. nie życze sobie komentarzy tego typu :[/color]

 

Spowodowane jest to obrzydzeniem do tej gry, krecikowym zagraniom fluksa i brakiem czasu. Jednocześnie nie przyjmuję wojny.

nie ja wam wprowadziłem kreta , wy go tam poprostu mieliście a ja sie nikogo nigdy o żadne info nie prosiłem

nie zapomnij rockhorn że to właśnie wy okazaliście się oszustami i krętaczami i jestem przekonany że jakby deusx czytał te wszystkie posty i chciałby być uczciwy to przynajmniej trzy osoby z was dostałyby za ten przekręt dożywotniego bana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się na poprzednim koncie dostałem dożywotniego bana następnie dostałem zgode Deusxa na dalszą gre w którą gram uczciwie i żądam jako gracz równego traktowania .jeżeli sojusz AE tego nie potrafi zrozumieć niech napisze odpowiedni temat w dziale oszustwa i skończy nie potrzebnie spamować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do RH i jego śmiesznej wypowiedzi że to przypomnij sobie jakie punkty podałeś wypowiadając wojne Templars ! jednym z nich było że sojusz : 6.Sojusz któremu wypowiedziano się wojnę nie musi akceptować tego faktu także w tym miejscu my robimy to samo

 

 

 

Oczywiście że to napisałem, tak jest w wzorze wypowiedzenia wojny, Sandra mogła ją odrzucić w każdej chwili, z resztą skontaktowałem się z Sandrą bo wpadłem już po napisaniu posta na lepszy pomysł ale postanowiła jednak by wojna się odbyła... to się odbyła.

 

Oczywiście w regulaminie nie ma wzmianki o tym, że obie strony muszą mieć flotę do rozpoczęcia wojny. Otóż nie muszą ale jaki jest jej sens? Jedyne co można polatać ale to tyle zabawy. Chcecie latajcie, nie chcecie nie latajcie... w życiu prywatnym mi się skomplikowało wiec praktycznie wycofałem się z gry, nazywanie mnie z tego powodu lamką nie jest oznaką posiadania jakichkolwiek dobrych manier. Nie zapominajcie że to tylko gra i życie poza monitorem jest ważniejsze.

 

Pozdrawiam graczy RIPu i pozostałych, nie będę już wypowiadać się ani na inteligentne wypowiedzi części z was ani na kretyńskie odzywki co niektórych.

 

Pozdrawiam i życzę sukcesu w życiu i na frontach ogam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.