Skocz do zawartości

Ban za okradanie sojuszu


faziee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Od ostatniego incydentu z cjcriss, zadaje sobie pytanie jakim prawem ten gracz jeszcze tutaj gra?

Okradł sojusz dostal bana , odczekal 14 dni i wrocil z ogromna suma surki.

 

Mysle ze to powinno zostac priorytetowo poprawione i za jakakolwiek kradziez sury z banku sojuszowego powinien byc ban na kilka lat

 

Dlaczego?

Chcemy w BC zrobic zeby kazdy co jakis czas wplacal do banku troche surki, tylko problem w tym ze ktos moze ja pozniej wyplacic (np 100.000.000.000 deuteru) dostac bana na kilka, kilkanascie dni i wrocic do gry a nasze zbieranie na nic sie zda!

 

Pozdrawiam, mysle ze wiekszosc osob mnie poprze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 100 mld to zły przykład.. bardziej 100 bln.

 

2h bana za 1 bln jest obecnie.

 

Za 100 bln które wydobywa się przeciętnie miesiąc dostaje się bana na 200h - 8 dni....... mamy 22 dni od przodu :)

 

A zatem popieram pomysł z wydłużeniem tej kary do 8-10h za bln.Kara wyniesie 32-40 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, kara powinna byc nieco dluzsza. Nie lepiej byloby 1dzien=1bln dexu. Wtedy kazdy by uwazal co wybiera z banku. Ja sie tam nie boje w BC ze ktos podwedzi surke czy cos, bo si kazdy pyta jak chce wyciagnac a nowych z pewnoscia juz nie bedzie. Niemniej jednak lepiej kuć żelazo póki gorące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję zbierać surowce w banku planetarnym po prostu. Za okradanie sojuszu jest określony termin banacji (lub opcja a) i nie będzie to zmieniane. Jeżeli chcesz wysłać lub pożyczyć komuś surowce po prostu wypłać ze swojego banku i prześlij transporterem lub wpłać do banku sojuszowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że za takie coś powinien być ban dożywotni. W BC mielismy takiego co ukradł wszystko i co gra dalej.Ja wiem że to tylko gra ,ale w grze też wypadało by zachować honor. Kradzież to kradzież nie ważne ile ukradnie może ukraść nawet tylko 1 sztukę chodzi o fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długość bana mogłaby zostać ale pod jednym warunkiem - takiemu graczowi powinny być te surowne ODEBRANE lub jeśli je wykorzystał na flotę czy bydynki i nie ma co zabrać to flota lub lvl budynków powinny być obcięte do równowartości skradzionej surki .....takie jest moje zdanie, jestem za bezwzględnym karaniem złodziei nistety opcię z surowcami, flotą czy budynkami ma tylko deus....więc jestem za banem FOREVER ....moze to jest bardzo drastycza propozycja ale nie nawidzę złodziejstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban sojuszowy ma być zniesiony przecież to i regulamin nie musi być zmieniony. Bo tak naprawde on jest zbędny.

 

Zreszta bank sojuszu jest tylko na odbudowe zezłomowanego gracza a nie na przesyłanie sobie surowców dowolna ilość kiedy nam sie zechce i komu sie chce (w sojuszu)

 

Dlatego nie ma potrzeby trzymania tam surowców. Jeżeli boicie się o kradzież trzymajcie u siebie, przecież prowizja ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy że oba banki znikają i zostają zastapione bankiem kontowym, z którego można wybierać surke na każdej planecie. Jest to bdb rozwiązanie, bo przy 21 planetach idzie sie z tym pogubić.

 

Jeszcze w tym miesiącu będzie to wprowadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.