Jump to content

Źle napisane punkty strukturalne statków

kret
 Share

Recommended Posts

Przykład : OW Punkty strukturalne 60.000 -> brakuje informacji o opancerzeniu, powinno być 6.000 ; 60.000 to łączny koszt statku

OW w RW :

Uzbrojenie: 180% - Osłona: 170% - Tarcza: 190%

Nazwa statku Okret wojenny

Liczba 1

Uzbrojenie: 2.800

Osłona: 16.200

Tarcza: 580

można by to zamienić na bardziej logiczne - najpierw chroni tarcza a nie osłona (speed sim)

Broń:+180% Tarcza:+190% Osłona:+170%

Typ O.wojenny

Ilość 1

Uzbrojenie 2800

Tarcza 580

Osłona 16200

pzdr

Niczego nie brakuje.. zawsze tak było. Czy to aż tak niezwykle trudne działanie, że nie można samemu usunąć jedno "0" z tej liczby??

Kolejność nie ma znaczenia - wynik walki się nie zmieni.

oczywiście masz racje że tak było, ale czy musi ?

po prostu błędna informacja, no ale pewnie są ważniejsze rzeczy do poprawienia.

jeżeli chodzi o kolejność to po prostu jest bardziej logiczna najpierw tarcza potem opancerzenie ;-)

nie prawda :) speed sim liczy tak samo ale bardziej logiczne jest to ze statki lataja z wlaczonymi oslonami zacytuje ci cos "Systemy obronne(czyli opancerzenie) zaczynają działać, jeśli osłona zostanie zniszczona. Co poziom zwiększa się opancerzenie statku. " i co ty na to :)?

nie prawda :) speed sim liczy tak samo ale bardziej logiczne jest to ze statki lataja z wlaczonymi oslonami zacytuje ci cos "Systemy obronne(czyli opancerzenie) zaczynają działać, jeśli osłona zostanie zniszczona. Co poziom zwiększa się opancerzenie statku. " i co ty na to :)?

przecie wkleiłem i jest odwrotnie w speed simie, wiem że liczy tak samo

tarcza=tarcza(ewentualnie osłona0 a osłona=opancerzenie :P

a z Twojego cytatu wychodzi że najpierw masz 16200 osłony a potem 580 tarczy ..

Typ O.wojenny

Ilość 1

Uzbrojenie 2800

Tarcza 580

Osłona 16200

Tarcza mniejsza = pada pierwsza, potem działa "osłona"(w ogóle to by się mogło nazywać inaczej ee opancerzenie albo coś, w polskim ciężko o dobre słowo )

ps. boże ja nie chcę nic na siłę udowadniać, pokazałem przykład sima.

Nie wiem co Ci się ciśnie bo zgrywasz mądrego a przykład widzisz? wiesz co to jest przykład? do czego niby mam to porównać jak nie symulatora prekursora - SS ?

A wg. Ciebie najpierw opancerzenie się rozsypuje a potem tarcza ?

Prędzej zrozumiem że tu jest inaczej bo jest inaczej i tyle ;)

Nie no dajcie spokój można temat już zamknąć...

Tu logika nie ma znaczenia - każdy wie przecież co jest czym i jak co działa, a wynik jakby nie patrzeć się nie zmieni..

Jakby wszystko miało być logicznie to by trzeba 90% statków wywalić, bo nielogiczne jest np. wyrzucanie plazmy w kosmos :P

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.