Skocz do zawartości

Niszczenie księżyca


Anath

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

widzę, że nikt nie ma odwagi powiedzieć tego głośno, choć paru "obiecywało", że zgłosi ten błąd. Nie widzę nigdzie oficjalnej informacji o zmianie skryptu niszczenia kulek a jednak uległ on zmianie. Przeważnie kilka set tysięcy niszczy każdą kulkę, ale zdarzają się sytuacje dziwne np. 2kk GSów daje sześćdziesiąt pare procent na zniszczenie kulki o średnicy 3.7xx.

 

Tak to działało parę miesięcy temu zanim ten system nie uległ oficjalnej zmianie.

 

Kiedy zostanie przywrócony poprawny, zatwierdzony przez większość, skrypt?

 

Ja rozumiem, że niszczenie kulek jest na rękę właścicielowi, bo spadające moony wiążą się z ukazywaniem flot na fali, które są niszczone przez inne floty a ażeby te i inne floty latały "szybciej/wcześniej" potrzebne są dodatki...

 

Wybacz deus o podejrzenia, ale taki stan rzeczy trwa już ładnych parę dni i nic w związku z tym nie zostało zrobione. W tej chwili byle noobek, który wcześniej nie miał nawet odwagi wskazać mnie palcem śle mi 200.000 GSów na niszcz i jest skuteczny. Być może doszukuję się spiskowych teorii, ale jak nie powiem tego głośno to nikt się za to nie weźmie :)

 

Reasumując :D Proszę o powrót do skryptu niszczenia kulek, który jest aktualnie wykorzystywany przez Symulator a który sporo czasu obowiązywał i sprawdzał się w tej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na forum to zgłosiłeś?? Bo nie liczę zgłoszeń na PW. Jesteś kolejną osobą która to "niby zgłosiła" a słychu ani widu po tym nie ma.

 

Nie pisać mi tu więcej takich głupot "co to ja nie mogę i co to ja bym nie zrobił" ...bo gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest napisane że na forum błędy trzeba zgłaszać??

Wysyłać można na OGamtest@gmail.com czy poprzez członków team.

Ja błąd zgłosiłem po Naszej rozmowie na pw gdzie zapytałem czy zauważyłeś ta zmiane co w temacie.

 

Ale to nie temat i czas na spory, błąd wystepuje i trzeba go naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dziwny raport gdy ktoś próbował zdjąć mi moona i się podstawiłem - wygrywając walkę - Raport który miałem brzmiał:

 

Szansa na zniszczenie księżyca: 200%

szansa na zniszczenie GŚ 0%

Księżyc... - tu nie pamiętam co było.

 

Więc może być coś nie tak bo symulator odbiega od rzeczywistości. Zawsze wysyłam tyle ile mam w symulatorze by było 0% na zniszczenie GŚ ale przeważnie jest 90-95% na zniszczenie moona. Po zniszczeniu go mam raport zawsze 100% na moona i 0% na GŚ.

 

Edit 03/12/2010:

 

Raport niszczenia ksiezyca:

 

Szansa na zniszczenie moona: 96%

Prawdopodobienstwo zestrzelenia GS: 0%

Ksiezyc zniszczony.

 

30.000.000 GŚ i księżyc o wielkości 71XX

 

Oraz następny:

 

Raport niszczenia ksiezyca:

 

Szansa na zniszczenie moona: 90%

Prawdopodobienstwo zestrzelenia GS: 0%

Ksiezyc zniszczony.

 

160.000.000 GŚ i księżyc o wielkości 3108

 

 

Chyba naprawdę jest coś nie tak z tym niszczeniem. Dodam że próbowałem zniszczyć tego moona 3108 drugi raz bo za pierwszym:

 

 

Raport niszczenia ksiezyca:

 

Szansa na zniszczenie moona: 72%

Prawdopodobienstwo zestrzelenia GS: 4%

Ksiezyc nie zostal zniszczony, flota wraca na planete.

 

10.000.000 GŚ - tyle wystarczyło w symulatorze. Dane z symulatora:

 

Szansa na zniszczenie moona: 100% moon 3108

Prawdopodobieństwo zniszczenia GŚ: 0% 10.000.000

 

Porównując moon 7XXX i 30KK96% szans a moon 3108 160KK90% szans. Coś tu nie gra :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.