Skocz do zawartości

ST


CaT

Rekomendowane odpowiedzi

Nie beda :) Pare warnow i blokad uspokoi sprawe, o ile w ogole taka zajdzie

 

I uwazasz ze to jest wyjscie? Najpierw zachecasz do tego piszac ze nie wazne kto wstawi a pozniej straszysz warnami. To powinno byc uregulowane w regulaminie. Np: jesli zwyciezca nie wstawi RW w ciagu 48 godzin to przegrany ma do tego prawo. Wtedy mozna egzekwowac to i dawac ostrzezenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby przyjac porazke z honorem np.

 

Wchodze na forum, patrze czy jest ST, jak nie ma to wstawiam, ja jest nie to wstawiam.

 

Takie trudne to jest do zrozumienia ?

 

Nie umiesz przestrzegac, zrozumiec tej zasady, to dostajesz ostrzezenie, drugi raz, kolejne i kolejne... a jak sie nie nauczysz przestrzegac regulaminu, to zostaniesz wyrzucony :)

 

A ta zasade okresla brak zasady, czy nie reguluje kto moze wstawic RW.

 

 

Co za roznica, kto dostanie +1 w liczbach postow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g tego np: zaraz po zlomie wchodze na forum i jesli nie ma RW to nawet jak przegram moge bez problemu wstawic nawet jesli wygrywajacy chcial to zrobic np. za 5 minut? To chyba nie jest najlepszy pomysl. Wielu graczy sie z toba nie zgodzi. Ale coz robcie jak chcecie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dle ciebie moze skoro nie grasz. A roznica jest taka ze to wygrany ma do tego prawo. Przegrany po prostu nie dopilnowal floty. A wstawienie ST to jakis tam zaszczyt dla tych co lataja i szukaja flot. Przykro mi deusx ze tak prostej sprawy nie rozumiesz. Ktos zrobi ST na 100KKK a przegrany sobie RW wstawi. Ciekawe co na to inni gracze. Boja sie wypowiadac bo warny leca jak ci sie ktos sprzeciwia. Taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no miazga.. smiac sie mam czy plakac ze smiechu?

 

Ty wstawisz i ST wyglada IDENTYCZNIE jakby wstawil ktos inny, jest to te same ST, ten sam raport, te same floty, ten sam wynik. Jedyna istniejaca roznica to ten jeden post na forum...

 

Niestety nie rozumiemy tego.. czy wstawienie RW to, nie wiem.. kradziez zlomu na ktory zapracowales? A moze wstawiajac RW jakos sie wywyzszam nad agresorem?

 

Ja sie otwarcie sprzeciwiam, tu, na GG i w innych tematach co do dodatkow w tak duzych ilosciach juz na poczatku istnienia u4 i jakos bana / warna / upomnienia nie dostalem.

Nikt sie niczego nie boi, po prostu kazdy ma do tam gdzie sie takie rzeczy ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dle ciebie moze skoro nie grasz. A roznica jest taka ze to wygrany ma do tego prawo. Przegrany po prostu nie dopilnowal floty. A wstawienie ST to jakis tam zaszczyt dla tych co lataja i szukaja flot. Przykro mi deusx ze tak prostej sprawy nie rozumiesz. Ktos zrobi ST na 100KKK a przegrany sobie RW wstawi. Ciekawe co na to inni gracze. Boja sie wypowiadac bo warny leca jak ci sie ktos sprzeciwia. Taka jest prawda.

 

Gdyby tak bylo, to juz bys z nami nie rozmawial.

 

Skoro wiekszosc uwaza, ze wygrany na pierwszenstwo do wystawienia rw niech tak bedzie.

 

24h potem moze przegrany wstawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.