Skocz do zawartości

Nowe uni Privo


EL_PISTOLERO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako że administracja postanowiła wyłączyla czatboxa żeby nie można było komentować startu i początkow nowego uni postanowiłem założyć temat byśmy mogli się wypowiedzieć co i jak ? jak dla mnie szkoda ze administracja nie pomyśli o reklamie na różnych stronach internetowych że startuje nowe uni itp by przyciągnąć większą ilość graczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Lista graczy, którym została udzielona pomoc, fakt jest nawet długa i wszyscy mają się dobrze i sobie grają, nikt z nich farm nie robi. W Twoim wypadku, za okazaną pomoc okazałeś się egoistyczny, listę farm, dostał cały sojusz a Ty chciałeś za wszelką cene wszystko zgarniać tylko dla siebie. Z tego powodu kilkukrotnie byłeś informowany że są jeszcze inni co by chcieli farmić - zadeklarowałeś się, że przystopujesz, co okazało się ściemą. Więc?  Ktoś Cie pierwszy raz zaatakował i nawet nie ja a Ty już z tym na forum hehe. Ps. A jaka z Ciebie tam farma? - retorycznie zapytanie...

 

Edit to tego co pod spodem:

35 minut temu, Blara napisał:

"Macie farmcie sobie"

No właśnie tak było, dostałeś listę nad którą nie pracowałeś, której nie tworzyłeś i której nie spisałeś, po prostu gotowca ale nie dostałeś jej tylko Ty ale też inni gracze aby sobie farmili i grali. Problem był w tym, że farmiłeś na okrągło i mimo próśb nie chciałeś się dzielić z innymi a farmy są dla każdego. Wiec taki mały pstryczek w nos w postaci utraty moona poszedł - więc nie wiem o co tu się obrażać. Graj dalej ale z pewną etyką i bądź fair chociaż wobec swoich sojuszników:)

Edytowane przez vantage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. Kolejny raz jesteś złapany na kłamstwie. Piszesz, że dodałeś coś do listy a tymczasem nic nie dodałeś. Ale ja się do Twoich ściem przyzwyczaiłem więc nie oczekiwałem prawdy.  Trochę młody i narwany widać jesteś, zluzuj to tylko gra. Klimat tworzą gracze a 'dorosłym dzieciom neo' [mogę mówić tylko za siebie] mówię nie. :)

Edytowane przez vantage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.