Skocz do zawartości

Przenoszenie uniwersum 5,7 i 9


kiros

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu przyszedł czas na wielkie wietrzenie serwera, ze względu na to ze na uniwersum 5,7,8 i 9 jest naprawdę mało graczy, to postanowiłem zamknąć uniwersum 5,7 i 9  a konta wasze(tylko te na życzenie) zostaną przeniesione na u8.
Wybrałem uniwersum 8 do połączenia, ze względu na to że jest tam wiele bogatych farm i zdając sobie sprawę że na uni 5 jest ich jeszcze więcej ale niestety jest tam również najwięcej błędow spowodowanych wcześniejszymi łączenieami starszych uniwersum, tak wiec wybrałem to najmniejsze zło.
Termin zamknęcia uniwersum 5,7 i 9 wyznaczam na
30.09.2020 , oczywiście zakup Astatów na tych uniwersach zostaje wyłączony od dnia dzisiejszego tj. 19.07.2020

Poniżej podaje wzór wniosku na przeniesienie konta, po oddaniu takiego wniosku proszę nie zmieniać nazwy gracza na uniwersum (w innym przypadku konto może nie zostać przeniesione lub czas przeniesienia przedłuży się), czas na dokonanie realizacji przeniesienia konta to 14 dni.
Proszę nie pisać w tym temacie waszych opinii, a jedynie składać wnioski o przeniesienie (
w innym przypadku będą przyznawane punkty kary i post zostanie usunięty), TUTAJ link gdzie możecie się wypowiadać na ten temat

 

UWAGA!

Konta przejęte za SMS lub założone na Uniwersum 8 od dnia dzisiejszego tj. 19.07.2020 nie będą brane pod uwagę, w takim przypadku gracz nie będzie miał prawa do przeliczenia swoich pozostałych kont na Astaty i wpłacenia ich na takowe konto. Zawartość Banku również nie będzie brana pod uwagę, a jedynie Gracz może zdecydować się tylko na jedno z tych kont.


Wzór wniosku:

Nazwa gracza uniwersum 5:
Koordynacje planety matki uniwersum 5:

 


Nazwa gracza uniwersum 7:
Koordynacje planety matki uniwersum 7:

Nazwa gracza uniwersum 9:
Koordynacje planety matki uniwersum 9:

Posiadam już konto na uniwersum 8: tak/nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

Nazwa gracza uniwersum 5: OSAzKOSMOSA

 

Koordynacje planety matki uniwersum    6: 451: 12

 

 

Konto na u8 - oczywiście że tak  - GREGx

 

Konto u8 to moje głowne , a u5 proszę  ''wtopić'' w moje głowne.

 

Dziękuje

 

Juz ci raz konta przenosilem, nie przeginaj.

 

Wszystkie konta przeniesiono, temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kiros odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.