Skocz do zawartości

Odwołanie od bana v4


Winiu

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz nick: Winiu

Treść blokady: Multikonto

Nick SGO, który nałożył bana: Deusx

Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

 

Po 2 latach od bana, nadal uważam że ban jest nałożony niesłusznie.

Chciałbym , żeby nowy administrator zapoznał się bardzo dokładnie z tymi tematem

 


 

Dodam po raz setny, NIGDY nie logowałem się nigdy na inne konto, ten ban to wałek poprzedniej administracji którzy nie dali mi się odwołać od bana pomimo iż miałem dużo dowodów że żadnego multi nie było.

 

Dodam,że NEBU również przyznał że nie było multi.

 

ZObaczymy co na to nowy admin.
Edytowane przez Winiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że kiedyś pisałem z nebu na ten temat, nie pamiętam co ustaliliśmy, sklerozę mam. Ja tam na tych całych VPN - ach się nie znam, nebu w takich sprawach jest biegły i jeżeli uzna że blokadę można ściągnąć to ma moje poparcie. Osobiście bym Winia o multi nie posądzał, menda to on jest ;) ale czy oszust ??? wątpię.... Ponadto Herhor to był cięty na Winia strasznie, a sam wyszedł na oszusta. Naprawdę nie wiem niech się nebu ustosunkuje do sytuacji i prezes oczywiście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wzgledu na to ze sprawa jest dosyc stara, to musialem troche baze odkurzyc i doszukalem sie czegos takiego:

winiu i gracz imper logowano sie z tego samego IP 4 razy = 09:18:50 27.02.2018, 16:56:09 16.02.2018, 17:42:43 21.02.2018, 21:47:34 12.02.2018

winiu i dwoje innych graczy (nie wiem dokladnie kto, bo kata zostaly usuniete mam jedynie id graczy ) logowanie z tego samego IP =  14:57:32 23.03.2018

winiu i jeden z nieznajomych powyzej wymienionej dwojki logowanie z tego samego IP = 09:31:53 28.03.2018, 11:30:30 28.03.2018

 

Tak wiec, nie mam innego wyjscia jak tylko pozostawic to tak jak bylo do tej pory.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, multi to nie jest bugowanie, 2 lata zazwyczaj trwają bany w grach komputerowych, za używanie wspomagaczy. Więc ja proponuję nawet jeśli multi było to zastosować amnestię i o sprawie zapomnieć, a gracza co najwyżej monitorować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, multi to nie jest bugowanie, 2 lata zazwyczaj trwają bany w grach komputerowych, za używanie wspomagaczy. Więc ja proponuję nawet jeśli multi było to zastosować amnestię i o sprawie zapomnieć, a gracza co najwyżej monitorować :)

 

Problem w tym, że tego multi nie było. Można mi zarzucić dużo innych oszustw no ale nie multi ‍♀
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że kiedyś pisałem z nebu na ten temat, nie pamiętam co ustaliliśmy, sklerozę mam. Ja tam na tych całych VPN - ach się nie znam, nebu w takich sprawach jest biegły i jeżeli uzna że blokadę można ściągnąć to ma moje poparcie. Osobiście bym Winia o multi nie posądzał, menda to on jest ;) ale czy oszust ??? wątpię.... Ponadto Herhor to był cięty na Winia strasznie, a sam wyszedł na oszusta. Naprawdę nie wiem niech się nebu ustosunkuje do sytuacji i prezes oczywiście ;)

Śmiesznie się czyta, jak winiu pisze odowłanie, deux na niego szcza, a Leonardo_da_Vinci apeluje żeby nie bronić częstochowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie się czyta, jak winiu pisze odowłanie, deux na niego szcza, a Leonardo_da_Vinci apeluje żeby nie bronić częstochowy...

Za to Ty zatrzymałeś się w epoce kamienia łupanego :)

Deusx, to już przeszłość :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.