Skocz do zawartości

ODWOŁANIE OD BANA


Winiu

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz nick:  Winiu
Treść blokady: MULTIKONTO
Nick SGO, który nałożył bana: DEUSX
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

 

Czekam na wyjaśniania ze strony banującego, jakie to mam multikonto.

Co łączyło oba konta oprócz 4? razy wspólnych IP które jak dobrze wiecie było dzięki operze.

Żadnych transportów,żadnychszpiegów,żadnych ataków.

Po co bylo by mi konto top160 ?

 

Myślałem że wszystko jest wyjaśnione, widać trzeba wyjaśniać raz jeszcze, WSPÓLNE IP które wam sie pokazało jest dzięki przeglądarce opera , którą używałem i ja i imper (DOWÓD W LINKU) 

 

https://prnt.sc/ilogsb

 

 

NIE LOGOWAŁEM SIE NIGDY NA KONTO IMPER, NIE JEST TO MOJE KONTO , NIE ZNAM RÓWNIEŻ OBOSY KTÓRE GRA NA TAMTYM KONCIE.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wspólne ip, podobne pory logowań. A przez co? Co mnie to obchodzi, multi to multi nie uznaje tłumaczenia że mam coś przeglądarka.

 

Jeśli tak odpowiada administrator serwera to jest to porostu dramat i żenada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx, przeanalizuj ten temat, to dokładnie taka sama sytuacja.

 

http://forum.ogam.online/topic/15646-winiu/

 

Skoro wtedy mogłeś to sprawdzić i odbanowac to teraz też możesz to zrobić.

 

 

 

 

 

Po uruchomieniu przeglądarki opera mini, bądź w opera mobile usługi opera turbo i wpisaniu adresu aplikacja łączy się ze specjalnym serwerem Opery, który konwertuje zwykłe strony tak, aby były widoczne na ekranie urządzenia przenośnego (np. telefonu komórkowego). Przesyłane strony od serwera do aplikacji są kompresowane, przyspieszając ich ładowanie na telefonie.

Edytowane przez Winiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I obie osoby korzystając z VPN z USA? W tym samym czasie? Gdzie jest tutaj drugi zablokowany człowiek? Jesteś tylko ty. Osób niezwiązanych z tematem proszę się nie wypowiadać.

To, że nie ma powiązań nie interesuje nas, multi to multi można wykorzystać je na więcej sposobów niż tylko przesyłanie surowców.

 

Opera mini? Tak, ale raz z niej korzystasz... Raz nie, raz z kompa raz z Anglii i obie osoby w tym samym czasie?

 

Próbuj dalej się tłumaczyć, ale nie rób z nas idiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka praca, 3 dni gram na telefonie za granicą korzystając z opery, kolejne 2 dni gram na komputerze w domu.

Masz możliwość sprawdzenia MAC, Masz też możliwość sprawdzenia 'co robiłem co kliknąłem na tamtym koncie'. Ja nie robię tu z nikogo idiotyczne tylko naprawdę Nie wchodziłem na żadne inne konto.

 

Możesz przetrzepac moje całe konto, od samego początku, na żadne inne się nie logowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OtoTwoja praca Winiu:

 

IP przypadków, ;) których jest cała lista - a oto wybranych kilka z nich. :tak:

 

 

IP Winiu

 

  4. 107.xxx.xxx.226  01.03.2018 16:44:36

16. 107.xxx.xxx.173  27.02.2018   9:57:27

23. 107.xxx.xxx.167  19.02.2018 23:31:55

 

 

IP imper

 

14. 107.xxx.xxx.173  27.02.2018 10:18:50

25. 107.xxx.xxx.167  24.02.2018   7:53:57

28. 107.xxx.xxx.226  22.02.2018 10:56:07

29. 107.xxx.xxx.226  22.02.2018    9:22:50

 

 

każdy "x" to cyfra w cyfrę spinana z IP lecz ukryta pod "x".

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, dlatego stwierdzamy multi. Twoje tłumaczenie tylko to potwierdza, bo jak cyklicznie wyjeżdżasz to jedno, ale w tym samym czasie drugie konto powinno mieć różne adresy i czasami dublujące z VPN opery, a tutaj jest jasno, ty wchodzisz z VPN, drugie konto też.. ty z pl on też. Multi to multi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żadnego multi konta nie mam, jak mam to wyjaśnić inaczej?

 

I tu się z Tobą po raz pierwszy zgadzam, z lekką poprawką "już" nie masz.

 

Wypisałem Ci część IP obu kont, odnieś się do tego, oraz czekamy na drugiego właściciela konta.

Ciekawe co on będzie miał do napisania?! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie poproszę o logi logowań Winiu oraz imper z godziny:

 

27.02.2018

godziny 11:00 - 11:30

 

wtedy trwała wymiana wiadomości z graczem imper, jeżeli jest to moje multikonto i sam sobie odpisywałem, to adres IP będzie identyczny co do cyferki na obu kontach.

dodatkowo powinny być widoczne przelogowania (wylogowanie i zalogowanie) z jednego konta na drugie kilka razy w tym czasie, aby zmienić konto na drugie i samemu sobie odpisać.

nawet, jeżeli nie będzie przelogowań (np korzystanie z dwóch okien prywatnych w jednej przeglądarce, aby umożliwić zalogowanie jednocześnie na oba konta), to powinny mieć ono identyczne IP w tym samym momencie, bo korzysta się fizycznie z tego samego urządzenia, a nie może ono mieć jednocześnie dwóch różnych IP.

 

więc, podsumowując:

1) jeżeli pomiędzy wymianą wiadomości są widoczne przelogowania i jednoznaczne korelacje między adresami IP, lub

2) nie ma przelogowań (jedno zalogowanie np godzinę wcześniej, bez późniejszego logowania z innym IP), co by mogło świadczyć o korzystaniu z kilku przeglądarek / okien prywatnych

to będzie to oznaczać multikonto

 

w przeciwnym przypadku, nie.

 

proszę o upublicznienie w tym temacie wszystkich logowań z tego dnia, w szczególności z godzin 10:00 - 11:30, gdy była wymiana wiadomości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uszanowanie dla SGO Deusx oraz Winiu który faktycznie na tym ucierpiał. Teraz dowiedzialem się o banie wiec dopiero teraz piszę. Bardzo proszę SGO który nałożył bana o ponowne przeanalizowaie i rozpatrzenie całej sytuacji. Pomiędzy moim kontem a kontem Winiu nie bylo żadnej interakcji flot ani handlu surowcami. Rzekomo logowanie z jednego IP które jesli miało mieć miejce nastąpiło w nieznanych dla nikogo okolicznoscoach. Nikt mnie z administracji nie poinformował o fakcie multikonta, a tym samym nie mogłem sie odnieść do tej sytuacji. Najprawdopodobniej nastąpił przypadek o którym pisze Winiu iż wystąpiło to samo IP z uwagi na korzystanie z opery. W moim przypadku ban Nie jest tak dotkliwy jak u Winiu gdyż gram krócej. Dlatego proszę jeszcze raz o przeanalizowanie calej sytuacji I rozwazenie uchylenia bana ktory jest dotkliwą karą ale przewinienie które nastąpiło jest nieumyslne, nie miało wpływu na przebieg gry ani miejsca w statystykach. Z góry dziękuję administracji za przychylenie sie do tej prośby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winiu, o tym czasie i godzinie, co podajesz wyżej (11:00 -11:30), nie było was oboje w ogóle na koncie. Brak logowań.

A tzw. wymiana wiadomości, (niby między wami) ;) Ty chyba sam nie wiesz co piszesz?! ;D

Deusx powyżej napisał Ci dość dobitnie, ja napiszę Ci - proszę, nie uchybiaj naszej inteligencji.

Będę Ci za to, bardzo wdzięczny. :tak::spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc odpada sytuacja 1). jakoś wiadomości pisaliśmy, więc byliśmy zalogowani na swoje konta. Proszę więc o podanie i porównanie adresów IP z ostatnich dostępnych logowań (czyli teoretycznie tych, które powinny być aktualne w momencie wysyłania wiadomości, o ile się coś dziwnego nei zmieniło w połączeniu). Proszę również o odniesienie się do wiadomości Impera oraz porównanie IP na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak wyżej. Prosimy o sprawdzenie oraz upublicznienie adresow logowań podczas wymiany wiadomości o której wspomina winiu a także adresow logowań do forum zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż przed chwilą założyłem konto na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to zostało poprzednio odczytane, jeśli nie, to wklejam raz jeszcze:

 

OtoTwoja praca Winiu:

 

IP przypadków, ;) których jest cała lista - a oto wybranych kilka z nich. :tak:

 

 

IP Winiu

 

  4. 107.xxx.xxx.226  01.03.2018 16:44:36

16. 107.xxx.xxx.173  27.02.2018   9:57:27

23. 107.xxx.xxx.167  19.02.2018 23:31:55

 

 

IP imper

 

14. 107.xxx.xxx.173  27.02.2018 10:18:50

25. 107.xxx.xxx.167  24.02.2018   7:53:57

28. 107.xxx.xxx.226  22.02.2018 10:56:07

29. 107.xxx.xxx.226  22.02.2018    9:22:50

 

 

każdy "x" to cyfra w cyfrę spinana z IP lecz ukryta pod "x".

 

Pozdrawiam raz serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę panowie amdmini postawili już gruba krechę na winiaku....i czy mają rację czy nie będą swojego się trzymać...
Pytanie tylko czemu ?

Jest takie przysłowie. Pluj świni w oczy a powie że i tak to deszcz pada...

 

Prosiłem bez obrony Częstochowy jak nie dociera to....

Edytowane przez Leonardo_da_Vinci
spa, w dołowaniu od bana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.