Skocz do zawartości

Płatne eventy


mg4

Rekomendowane odpowiedzi

Taki pomysł, skoro serwer utrzymuje się z astatow proponuję płatne eventy np.100 astatow uruchamia pakiet flotowy dla danego konta coś w stylu bota który atakuje nasze konto losowo stworzoną flotą o wartości tu akurat myślę że tą kwestię powinien określić admin po konsultacji z graczami , oczywiście skoro będzie nas atakował to my także powinniśmy mieć taka opcję i również będziemy mogli szukać tej floty która była by aktywna i chowała się przed nami jakimiś fsami czy też w inny sposób można by określić jakiś stopień trudności event trwał by np 48h/72h był by czas na jakąś taktykę wobec naszego celu po upływie czasu flota znika lub gracz wykupuje kolejną grę za asty i gra dalej aż do trafienia bota nie wiem czy nasze kierownictwo jest w stanie napisać taki skrypt ale to było by coś gracz sam decyduje kiedy gra i jak gra, by nie było podziału na zasobności portfela to dac limit np 2 eventy na miesiąc. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by w sumie rozszerzyło grę o kolejny element PvE. Z tym, że to jest gra strategiczna (MMOSG), a nie MMORPG. Najfajniej to by było samodzielnie stanąć na czele floty i polatać owieczką. 

 

To co opisałeś, nie różni się za bardzo od ekspedycji. Myślę, że można by nawet stworzyć specjalną galatykę (lub po 100 układów w każdej Galaktyce), gdzie byłyby same planety NPC. Te planety wysyłałyby między sobą floty o różnej wielkości, które stacjonowałyby na drugiej planecie przez jakiś czas i ruszały na następną. 

 

Gracz mógłby sprawdzać przez falangę loty między planetami oraz za pomocą sond szpiegowskich same planety i atakować flotę NPC gdy dotrze do planety.

 

Takie coś nie wymagałoby nawet płatnych eventów. A przy okazji flociarze na starych serwerach mieliby jakieś zajęcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś nie wymagałoby nawet płatnych eventów. A przy okazji flociarze na starych serwerach mieliby jakieś zajęcie.

 

tak tyle że płatność stanowi także ciekawą ofertę dla właściciela serwisu wilk syty i owca cała co do kwestii samego pomysłu burza mózgów i jest co robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że odpowiedniejszą opcją jest podobna interakcja z graczami. Nie ma sensu pisać bota, skoro domyślnie to miała być działka graczy.

 

Ekspedycje jakoś są i się świetnie sprawdzają. Zresztą, taki bot zachęciłby innych do budowy flot, a na tym skorzystaliby Ci, którzy polują na innych graczy. W grze nie chodzi jedynie o prostolinijną zero-jedynkową rozrywkę, tylko szeroki wybór. 

 

Np. jednym razem pofarmię idlerki, w drugim dniu powalczę z botem, trzeciego dnia postaram się upolować flotę jakiegoś gracza, a czwartego odpocznę i ograniczę się do wysyłania ekspedycji. Im większa różnorodność gry, tym mniejsza szansa, że ludzie się znudzą grą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta propozycja dla mnie wcale nie jest podobna do ekspedycji, dlatego nie odniosę się do tej części.

Jak najbardziej się zgadzam, rozumiem takie coś jako event raz na jakiś czas dla wszystkich graczy typu jedna losowa planeta, nieaktywnego. Aktualne brzmienie jest po prostu głupie. Płacić 20zł każdorazowo za coś na czym polega rywalizacja między graczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tyle że graczy nie ma, a jak są to grają pasywnie bez ekscesow bez ryzyka a tak masz 20 PLN i grasz aktywnie wiadomo każdy ma swój plan na grę ale to już jakąś zachęta moze być np. profit z tego dwojaki choć by surowiec po udanym występie czy też samo starcie z % które można przedstawić na forum z opisem akcji da to dużo bo morale danego imperatora idzie up, zostaje z flotą bo bez sensu ja zdemontować by mając jeszcze jedna grę stawiać ja ponownie to zachęca także do rywalizacji uspionych graczy no ludzie jak żyć xD....grajcie :)

Edytowane przez mg4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.