Skocz do zawartości

Dyskusje Turnieju ogam.online


Ordyl2201

Rekomendowane odpowiedzi

witam....a ja mam pytanie. Jak ktos gra na dwoch uni. To czy liczba stoczonych walk turniejowych, bedzie sie sumowala i razem liczyla do klasyfikacji ogolnej ? Np. jak mam stoczonych 150 walk na uni4 i 250 walk na uni3 to czy razem w klasyfikacji ogolnej mam 400 walk wygranych, chodzi mi o wylonienie zwyciezcy z calego ogam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie jest wazne z czego jest zlom tylko wygrana czyli wieksze straty przeciwnika. A i jeszcze chcialbym sie dowiedziec bo moze slabo wnioskuje z opisu turnieju. Czy kazda jedna walka ponad 100.000% na uni 3 to jeden punkt? Czy moze jak bedzie 5.000.000% to bede mial 50 punktow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam, ze i tak jest niesprawiedliwie, bo gracze np. powyzej top100, top 150 uzyskaja prog ST w mozliwie skrajnych przypadkach, czyli stracenie calej floty i doslownie minimalny zysk albo strata, a gracze z TOP spokojnie zrobia prog, tracac 1/20 floty i zyskujac 4 razy wiecej. niz stracili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde... na u4 gram i 15k OW, czyli 15 000, czyli z mojego eko sprawa minut to jest 5 600 %, a 15k OW moze wybudowac chyba kazdy, one sa tanie jak ...

szanse sa wyrownane, wg mnie turniej przymyslany, dali czas zeby zbudowac troche flotki, nie napisali ze dzisiaj sie zaczyna, tylko jak myslisz powaznie o turnieju to masz 5 dni na budowe floty...

Powodzenia wszystkim... wiecie kto najwiecej latal na tym uni...:D:D:D powtorze to;)

pzdr;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.