Skocz do zawartości

Gracz Wyder33


Pitbull

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym złozyc oficjalna skarge na admina herhor-to co wyprawia to naprawde przegiecia.

Pomijam fakt wymyslonego pushu.

Chodzi o gracza wyder33 z uni10 gdzie gram.

Dzis rano nobserwowałem mu lecaca flote ze zdjetego wczesneij mona.

Na 2 minuty przed dolotem puszczam atak na owego gracza na 2 gali(zaznaczam ze flota leci z 1gali do 2-iej.)i z 1 do 4-tej.

najbardziej interesowała mnie flote lecaca do 2 gali.

Wiec puszczam atak i falanga-flota złapana idealnie na zawróconym stacjonuj.

Mam czas co do sekundy jak to było ze zmijka.

Wiem kiedy flota wraca,gdzie i o której.

Jakie jest moje zdziwienie  gdy widze ,ze gracz wyder33  ma urlop i od kiedy mozna ingerowac w gre właczajac graczom urlop na zadanie?

po drugie sam wyder nie mógł sobie urlopu wbic bo jego flota jest jeszcze w długim locie,bardzo długim.

Wiem herhor ,ze to ty ingerujesz w gre i psujesz ja.

Udajesz porzadnego admina znajacego reguły i zasady tej gry-ale notorycznie je sam łamiesz.

 

Pytanie herhor do Ciebie(bo na shotboxie) wyder do ciebie sie dobijał a potem miał urlop

 

Jakim prawem wrzuciłes mu urlop?

 

Chcesz co mu leci,kiedy laduje,gdzie nie ma sprawy moge podac nawet na forum-ale nie chcrzan ze nie ingerujesz w gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leonardo mam screny co leciało

flota mu wraca za ponad 30 godzin fsa puscił an stacjonuj na 42h

nie próbuj mnie leonardo przekonywac ze buym go nie złapał

Moge ci podac czas jego powrotu floty jak chcesz

Czyli od dzisiaj kazdy moze prosic o taki urlop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie będzie tak że będziemy się tłumaczyć graczom dlaczego inny gracz dostał bana to żart jakiś chyba ?? Dostał bo ja powtarzam jeszcze raz ja taką podjąłem decyzję i nic nikomu do tego dlaczego tak a nie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie będzie tak że będziemy się tłumaczyć graczom dlaczego inny gracz dostał bana to żart jakiś chyba ?? Dostał bo ja powtarzam jeszcze raz ja taką podjąłem decyzję i nic nikomu do tego dlaczego tak a nie inaczej.

leonardo on nie dostał bana tylko miał urlop właczony-nie mzmieniaj faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie będzie tak że będziemy się tłumaczyć graczom dlaczego inny gracz dostał bana to żart jakiś chyba ?? Dostał bo ja powtarzam jeszcze raz ja taką podjąłem decyzję i nic nikomu do tego dlaczego tak a nie inaczej.

Hmm no właśnie w tym wypadku powinieneś bo skoro gracz został wyliczony na zawroconym stacjonuj a Ty mu dajesz bana ktorego pozniej usuwasz z pregierza to cos jest mocno podejrzanie w oczach osób trzecich.

 

Nie wspominając ze próba wyłudzenia bana do ochrony floty skutkowała dłuższym banem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym problem własnie destiny, że gracz wyder33 nie został wyliczony, a skoro -jak pisze- ma screeny i wyliczony czas powrotu to niech go poda, a w panelu jest możliwość weryfikacji tego.

 

hahahahahahahahahha 

 

 

nie tak szybko herhor-mam wszystko ale spokojnie

powiem tyle ze flota wraca mu po 3 w nocy z 27/28

Zgadza sie?

 

Flote zawrócił o godzinie 9rano12minut 15s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nebu wierz mi ze mam go,ale to nie ma znaczenia

znaczenie ma czemu ktos załaczył mu urlop podczas lotu floty.

Sprawdz czy flota mu leci a sie przekonasz ze tak zrobili i nie był to zaden ban.

 

Przy najlepszych chęciach z mojej strony, nie mogę zrozumieć, jak osoba będąca na banie do wyjaśnienia a po wyjaśnieniu i ściągniętej blokadzie konta, sama urlopu nie wyłączy a wylicza na falandze flotę przeciwnika.

 

Slogan "wierz mi, że mam go, ale to nie ma znaczenia" więc jeśli nie ma to dla Ciebie znaczenia, to co ma?. Możesz mieć wszystko, nie zaprzeczę ale nigdy nie uwierzę abyś wyliczył go sam. Na panelu są na to dowody, że nawet palcem w tym kierunku nie kiwnąłeś. Natomiast nasza prośba o konkrety z Twojej strony, od wczoraj kwitowana jest wymijająco. Pisałeś również o screnach, jeśli faktycznie je masz, to na pręgierzu widniał ban do wyjaśnienia, nadany przeze mnie na 3 dni z urlopem. Pisałem o tym już wczoraj na SB, też tego nie widziałeś?

 

Tobie i Twoim kolegom w momencie wyjaśnienia sprawy tzw. Pushu, odblokowałem konta i usunąłem bana z pręgierza, uznając sprawę za niebyłą ale sam urlopu też do dziś nie wyłączyłeś, lecz to już Twoja nie moja wola. Jak sam widzisz, nie ma w tym nic nadzwyczajnego i nie będę tłumaczył się graczom, dlaczego Skalpel w dalszym ciągu ma urlop na koncie a przecież miał bana?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herhor napisałes   cyt

 

"

Przy najlepszych chęciach z mojej strony, nie mogę zrozumieć, jak osoba będąca na banie do wyjaśnienia a po wyjaśnieniu i ściągniętej blokadzie konta, sama urlopu nie wyłączy a wylicza na falandze flotę przeciwnika.

"

 

herhor mój złociutki flota była liczona z rana po 9 rano, a bana nam dałes o godziniepo 12 w południe.

 

Co znowu nie mozesz zrozumiec.?
Napisz czy to rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herhor napisałes   cyt

 

"

Przy najlepszych chęciach z mojej strony, nie mogę zrozumieć, jak osoba będąca na banie do wyjaśnienia a po wyjaśnieniu i ściągniętej blokadzie konta, sama urlopu nie wyłączy a wylicza na falandze flotę przeciwnika.

"

 

herhor mój złociutki flota była liczona z rana po 9 rano, a bana nam dałes o godziniepo 12 w południe.

 

Co znowu nie mozesz zrozumiec.?

Napisz czy to rozumiesz?

 

Herhor próbujesz odwrócic kota ogonem załaczyłes urlop na aktywnym koncie gdzie leci flota do teraz nawet-wiesz o tym.

Jestes zwykłym oszustem i kłamca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki bład falangowania na urlopie co ty herhor piszesz

 

on zawracał rano flote a bana dałes po 12 w południe.

co ty piszesz Herhor

 

Błąd możliwości falangowania na urlopie...

 

Ponadto w dalszym ciągu czekamy na Twoje arcy wyliczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.