Skocz do zawartości

Gracz Wyder33


Pitbull

Rekomendowane odpowiedzi

Dość długo i cierpliwie znosiłem Twoje obelgi i wyzwiska na SB, pod kontem team a w szczególności mojej osoby.

Czekając na Twoją Pitbull vel. Skalpel, precyzję w udowodnieniu własnego wyliczenia gracza o Nicku - wyder33.

 

Oto moja precyzyjna odpowiedź co do zaistniałej sytuacji:

 

Poniższy wyciąg z Twojego usuniętego przez Ciebie posta w tym temacie:

 

 

hahahahahahahahahha 
nie tak szybko herhor-mam wszystko ale spokojnie
powiem tyle ze flota wraca mu po 3 w nocy z 27/28 Zgadza sie?
Flote zawrócił o godzinie 9rano12minut 15s
 
Moja odpowiedź:
 
Po 1. Flota nie wraca (wróciła mu ) po godzinie 3 w nocy z 27/28. Nawet gdybym dał Tobie granicę błędu 3h
to i tak z Twoim wyliczeniem się w niej nie mieścisz. A zatem nie ma mowy o celowym załączeniu urlopu by uchronić
lecącą flotę. Co zostało sprawdzone.
 
Po 2. Piszesz o ingerencji Administratora w grę. Proszę wskaż mi pkt. regulaminu, który tego kategorycznie zabrania?
 
Rozumiem pretensje do Administratora, o ingerencje w grę w sytuacji gdy gracz został wyliczony
na zawróconym stacjonuj i Administrator nakłada blokadę wymuszoną przez złapanego gracza.
Ale biorąc pod uwagę Twoje wyliczenia (które usunąłeś) nie można mówić o celowej ingerencji Administratora
w przebieg starcia czy prawdopodobnego starcia.
 
Identyczny przypadek był swego czasu na Uni 7, gracze wyliczyli zawróconą flotę, jednakże złapany gracz wymusił 
blokadę konta poprzez pisanie wulgaryzmów. Jednak w tym przypadku różnica w wyliczeniach graczy a faktycznym
czasem powrotu wynosiła +- 5s, a gracz wymuszający blokadę, został za to odpowiednio ukarany.  
 
Reasumując:
Tak więc Administrator serwisu rozpatrzył wniosek gracza o załączenie urlopu, gdyż z przyczyn osobistych sam nie był w stanie.
Mógł, zgodnie z regulaminem, poprosić innego gracza o to, narażając się jednak na złamanie przez "pomocnika" regulaminu.
Więc postanowił zwrócić się z wnioskiem zarówno do jednego jaki i drugiego SGO U 10 oraz dodatkowo do mnie jako Administratora serwisu.
Po zapoznaniu się z zaistniałą sytuacja i złożeniem wyjaśnień przez gracza, Administrator serwisu przychylił się do wniosku gracza.
Jedynym, możliwym obecnie sposobem załączenia urlopu przeze mnie jako SGO U10,  jest nałożenie blokady konta i jego zdjęcie.
 
Tak więc mając na uwadze zapis w §11 regulaminu:

§11 Postanowienia końcowe
1. Wszelkie skargi i wnioski mogą być zgłaszane administracji drogą elektroniczną na forum lub mail.


Nie ma zatem znaczenia gdzie gracz zgłosi swój wniosek.
 
Pozdrawiam i życzę miłej gry.
 
Administrator serwisu
Herhor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdybym dał Tobie granicę błędu 3h

to i tak z Twoim wyliczeniem się w niej nie mieścisz.

 

To jest mocne  :cisza:

 

 

 

Tak więc Administrator serwisu rozpatrzył wniosek gracza o załączenie urlopu, gdyż z przyczyn osobistych sam nie był w stanie

 

oj nie był....przykra sprawa niestety.....

Tak więc mając na uwadze zapis w §11 regulaminu:

 

§11 Postanowienia końcowe

1. Wszelkie skargi i wnioski mogą być zgłaszane administracji drogą elektroniczną na forum lub mail.

 

tak właśnie ;)

 

Skuzi był powód ku temu i nie chciał byś żeby on Cię spotkał dlatego została podjęta taka decyzja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sprawa jest prosta leci flota jest powrót floty nie macie prawa do chwili powrotu floty odpalać urlopu jeśli to robicie pachnie to nie smacznie 

Zakładam sytuacje ktoś zdejmuje mi moona 3 k mam flote na fs na pz robie głupi wybryk żeby dostać bana na 3 dni pisze do leonardo albo hektora i moja flota jest uratowana i dziekuje 


Krótko i na temat uważam że takim sprawą powinien przyglądać sie własciciel tego serwisu i ew karać ... Mi to śmierdzi koleżeństwem na kilometr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.