Jump to content

Liga Typera - rozgrzewka vol. 1


nebu

Recommended Posts

 

Rozpoczynamy zmagania w Lidze Typera  :)

Na początek rozgrywek mała rozgrzewka. Z racji zbliżających się meczów towarzyskich

sprawdzimy Wasze umiejętności w typowaniu wyników meczów reprezentacji.

Dodatkowo mamy 1 JOKERA !

 
rozgrzewka nr 1
 
23.03. 17:00 
Azerbejdżan - Białoruś -
Bułgaria - Bośnia Hercegowina -
Cypr - Czarnogóra -
Rosja - Brazylia -
23.03. 18:00 
Norwegia - Australia -
23.03. 18:30 
Turcja - Irlandia -
23.03. 19:00 
Tunezja - Iran -
Węgry - Kazachstan -
23.03. 20:00 
Grecja - Szwajcaria -
Macedonia - Finlandia -
Polska - Nigeria -
Portugalia - Egipt -
Ukraina - Arabia Saudyjska -
23.03. 20:30 
Peru - Chorwacja -
Serbia - Maroko -
23.03. 20:45
Austria - Słowenia -
Holandia - Anglia -
Niemcy - Hiszpania -
Szkocja - Kostaryka -
Włochy - Argentyna -
23.03. 21:00
Francja - Kolumbia -
23.03. 22:00 
Curacao - Boliwia -
Meksyk - Islandia -
24.03. 12:00 
Kenia - Comoros -
Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej -
24.03. 15:00 
Armenia - Estonia -
Irlandia Północna - Korea Południowa -
24.03. 16:00 
Gruzja - Litwa -
Kanada - Nowa Zelandia -
24.03. 18:00 
Szwecja - Chile -
24.03. 19:30 
Izrael-Rumunia -
25.03. 12:00 
Kuwejt - Kamerun -
25.03. 16:00 
Gibraltar - Łotwa -
25.03. 18:00 
Wyspy Owcze - Liechtenstein -
 
JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)
23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania -

 

Zasady typowania meczów:
1 ~ Wygrana gospodarza
0 ~ Remis
2 ~ Wygrana gości
10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
02 ~ Remis lub wygrana gości

Przykład :
FC Barcelona vs Levante ~ 1 - wygra FC Barcelona
Bayern vs Borussia ~ 0 - remis
Chelsea vs Liverpool ~ 2 - wygra Liverpool
PSG - Monaco ~ 10 - wygra lub zremisuje gospodarz
Juventus - AS Roma ~ 02 - remis lub wygrana gości

 

 

Typować można do dnia: 23/03/2018 r. godz: 17:00

 

Regulamin:
1. Uczestnikiem niniejszego konkursu może być każdy, kto posiada aktywne (niezablokowane) konto na forum.ogam.online i konto (w serwisie ogam.online) na jednym z uniwersów 5,7,8,9,10.
2. Zgłoszenie do konkursy może nastąpić wyłącznie z jednego konta Uczestnika pod rygorem całkowitego wykluczenia z konkursu.
3. Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie następuje poprzez napisanie wyłączenie jednego postu w niniejszym temacie.
4. Uczestnik, który napisze więcej niż jeden post lub napisany post edytuje, zostaje zdyskwalifikowany.
5. Wszystkie aktualne mecze do typowania będą znajdować się w niniejszym temacie.
6. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia: 23/03/2018 r. godz: 17:00
7. Po zakończeniu rozgrzewki nr 1, Organizator przedstawia klasyfikację obejmującą zdobyte przez uczestników punkty.
8. W razie pomyłki Organizatora i wrzuceniu meczów ze złej kolejki oraz w przypadku nierozegrania meczu lub rozgrywania go w terminie innym niż pierwotnie wyznaczony, wszystkie typy tych meczów są anulowane.
9. Nagroda obejmuje obecnie uniwersa 5,7,8,9,10.

10. Zgłoszenie do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

 

Punktacja:

Dobrze wytypowany mecz przy wariancie 1/0/2 - 1 pkt
Źle wytypowany mecz - 0 pkt

Dobrze wytypowany mecz przy wariancie 10/02 - 0.5 pkt
Joker - Poprawnie wytypowany wynik wybranego przez Organizatora meczu - 5 pkt

Nagrody:
Za poprawne wytypowanie wszystkich meczów rozgrzewce nr 1 (bez wariantów 10/02) - 50 * ilość meczów. (Nie dotyczy meczu "Joker")
Za poprawne wytypowanie wszystkich meczów rozgrzewce nr 1(z wariantami 10/02) - 15 * ilość meczów. (Nie dotyczy meczu "Joker")
Najwięcej punktów w rozgrzewce nr 1- 30 astatów
 
Link to comment
Share on other sites

Witam zgłaszam się do konkursu Uni 10 nick Dusha

 

rozgrzewka nr 1
 
23.03. 17:00 
Azerbejdżan ~10~ Białoruś - wygra Azerbejdżan lub remis
Bułgaria ~2~ Bośnia Hercegowina - wygra Bułgaria
Cypr ~2~ Czarnogóra - wygra Czarnogóra
Rosja ~2~ Brazylia - wygra Brazylia
23.03. 18:00 
Norwegia ~1~ Australia - wygra Norwegia
23.03. 18:30 
Turcja ~2~ Irlandia - wygra Irlandia
23.03. 19:00 
Tunezja ~2~ Iran - wygra Iran
Węgry ~1~ Kazachstan - wygrają Węgry
23.03. 20:00 
Grecja ~2~ Szwajcaria - wygra Szwajcaria
Macedonia ~2~ Finlandia - wygra Finladnia
Polska ~1~ Nigeria - wygra Polska
Portugalia ~1~ Egipt - wygra Portugalia
Ukraina  ~1~ Arabia Saudyjska - wygra Ukraina
23.03. 20:30 
Peru ~2~ Chorwacja - wygra Chorwacja
Serbia ~1~ Maroko - wygra Serbia
23.03. 20:45
Austria ~1~ Słowenia - wygra Austria
Holandia ~1~ Anglia - wygra Holandia
Niemcy ~1~ Hiszpania - wygrają Niemcy
Szkocja ~1~ Kostaryka - wygra Szkocja
Włochy ~2~ Argentyna - wygra Argentyna
23.03. 21:00
Francja ~1~ Kolumbia - wygra Francja
23.03. 22:00 
Curacao ~0~ Boliwia - remis
Meksyk ~1~ Islandia - wygra Meksyk
24.03. 12:00 
Kenia ~0~ Comoros - remis
Togo ~2 ~Wybrzeże Kości Słoniowej - wygra Wybrzeże Kości Słoniowej
24.03. 15:00 
Armenia ~1~ Estonia - wygra Armenia
Irlandia Północna ~1~ Korea Południowa - wygra Irlandia Północna
24.03. 16:00 
Gruzja ~ 0~ Litwa - remis
Kanada ~1 ~Nowa Zelandia - wygra Kanada
24.03. 18:00 
Szwecja ~2~ Chile - wygra Chile
24.03. 19:30 
Izrael ~2~ Rumunia - wygra Rumunia
25.03. 12:00 
Kuwejt~ 2 ~Kamerun - wygra Kamerun
25.03. 16:00 
Gibraltar~ 2~ Łotwa - wygra Łotwa
25.03. 18:00 
Wyspy Owcze~ 2~ Liechtenstein - wygra Liechtenstein
 
 

JOKER
23.03. 20:45
Niemcy 2:0 Hiszpania

 

Link to comment
Share on other sites

Azerbejdżan - Białoruś - 1

Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 0

Cypr - Czarnogóra - 2

Rosja - Brazylia - 2

23.03. 18:00

Norwegia - Australia - 0

23.03. 18:30

Turcja - Irlandia - 1

23.03. 19:00

Tunezja - Iran - 2

Węgry - Kazachstan - 1

23.03. 20:00

Grecja - Szwajcaria - 2

Macedonia - Finlandia - 2

Polska - Nigeria - 1

Portugalia - Egipt - 1

Ukraina - Arabia Saudyjska - 1

23.03. 20:30

Peru - Chorwacja - 1

Serbia - Maroko - 1

23.03. 20:45

Austria - Słowenia - 1

Holandia - Anglia - 2

Niemcy - Hiszpania - 1

Szkocja - Kostaryka - 2

Włochy - Argentyna - 2

23.03. 21:00

Francja - Kolumbia - 1

23.03. 22:00

Curacao - Boliwia - 2

Meksyk - Islandia - 1

24.03. 12:00

Kenia - Comoros - 1

Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 2

24.03. 15:00

Armenia - Estonia - 1

Irlandia Północna - Korea Południowa -1

24.03. 16:00

Gruzja - Litwa - 2

Kanada - Nowa Zelandia -1

24.03. 18:00

Szwecja - Chile - 2

24.03. 19:30

Izrael-Rumunia - 2

25.03. 12:00

Kuwejt - Kamerun - 2

25.03. 16:00

Gibraltar - Łotwa - 2

25.03. 18:00

Wyspy Owcze - Liechtenstein - 1

 

JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)

23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 2:0 dla Niemiec

Link to comment
Share on other sites

23.03. 17:00 

Azerbejdżan - Białoruś - 2

Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 1

Cypr - Czarnogóra - 2

Rosja - Brazylia - 2

23.03. 18:00 

Norwegia - Australia -2

23.03. 18:30 

Turcja - Irlandia - 2

23.03. 19:00 

Tunezja - Iran - 2

Węgry - Kazachstan - 1

23.03. 20:00 

Grecja - Szwajcaria - 2

Macedonia - Finlandia - 2

Polska - Nigeria - 1

Portugalia - Egipt - 1

Ukraina - Arabia Saudyjska - 1

23.03. 20:30 

Peru - Chorwacja - 2

Serbia - Maroko - 0

23.03. 20:45

Austria - Słowenia - 1

Holandia - Anglia - 1

Niemcy - Hiszpania - 1

Szkocja - Kostaryka - 1

Włochy - Argentyna - 2

23.03. 21:00

Francja - Kolumbia - 2

23.03. 22:00 

Curacao - Boliwia - 0

Meksyk - Islandia - 1

24.03. 12:00 

Kenia - Comoros - 0

Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 2

24.03. 15:00 

Armenia - Estonia - 2

Irlandia Północna - Korea Południowa - 0

24.03. 16:00 

Gruzja - Litwa - 0

Kanada - Nowa Zelandia - 1

24.03. 18:00 

Szwecja - Chile - 1

24.03. 19:30 

Izrael-Rumunia - 2

25.03. 12:00 

Kuwejt - Kamerun - 1

25.03. 16:00 

Gibraltar - Łotwa - 2

25.03. 18:00 

Wyspy Owcze - Liechtenstein - 0

 



JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)


23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 2:1



Link to comment
Share on other sites

23.03. 17:00 

Azerbejdżan - Białoruś - 2

Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 1

Cypr - Czarnogóra - 2

Rosja - Brazylia - 2

23.03. 18:00 

Norwegia - Australia -1

23.03. 18:30 

Turcja - Irlandia - 2

23.03. 19:00 

Tunezja - Iran - 1

Węgry - Kazachstan - 1

23.03. 20:00 

Grecja - Szwajcaria - 2

Macedonia - Finlandia - 2

Polska - Nigeria - 1

Portugalia - Egipt - 1

Ukraina - Arabia Saudyjska - 1

23.03. 20:30 

Peru - Chorwacja - 1

Serbia - Maroko - 1

23.03. 20:45

Austria - Słowenia - 1

Holandia - Anglia - 2

Niemcy - Hiszpania - 2

Szkocja - Kostaryka - 2

Włochy - Argentyna - 2

23.03. 21:00

Francja - Kolumbia - 1

23.03. 22:00 

Curacao - Boliwia - 2

Meksyk - Islandia - 1

24.03. 12:00 

Kenia - Comoros - 1

Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 2

24.03. 15:00 

Armenia - Estonia - 0

Irlandia Północna - Korea Południowa - 0

24.03. 16:00 

Gruzja - Litwa - 1

Kanada - Nowa Zelandia - 1

24.03. 18:00 

Szwecja - Chile - 1

24.03. 19:30 

Izrael-Rumunia - 1

25.03. 12:00 

Kuwejt - Kamerun - 2

25.03. 16:00 

Gibraltar - Łotwa - 2

25.03. 18:00 

Wyspy Owcze - Liechtenstein - 2

 



JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)


23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 2:3



Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam się do konkursu
 
 
 
 
Azerbejdżan - Białoruś - 2 ~ Wygrana gości
Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 1 ~ Wygrana gospodarza
Cypr - Czarnogóra - 02 ~ Remis lub wygrana gości
Rosja - Brazylia - 2 ~ Wygrana gości
23.03. 18:00 
Norwegia - Australia - 1 ~ Wygrana gospodarza
23.03. 18:30 
Turcja - Irlandia - 2 ~ Wygrana gości
23.03. 19:00 
Tunezja - Iran - 1 ~ Wygrana gospodarza
Węgry - Kazachstan - 1 ~ Wygrana gospodarza
23.03. 20:00 
Grecja - Szwajcaria - 10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
Macedonia - Finlandia - 10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
Polska - Nigeria - 1 ~ Wygrana gospodarza
Portugalia - Egipt - 1 ~ Wygrana gospodarza
Ukraina - Arabia Saudyjska - 10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
23.03. 20:30 
Peru - Chorwacja - 2 ~ Wygrana gości
Serbia - Maroko - 0 ~ Remis
23.03. 20:45
Austria - Słowenia - 1 ~ Wygrana gospodarza
Holandia - Anglia - 2 ~ Wygrana gości
Niemcy - Hiszpania - 1 ~ Wygrana gospodarza
Szkocja - Kostaryka - 0 ~ Remis
Włochy - Argentyna - 1 ~ Wygrana gospodarza
23.03. 21:00
Francja - Kolumbia - 1 ~ Wygrana gospodarza
23.03. 22:00 
Curacao - Boliwia - 10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
Meksyk - Islandia - 02 ~ Remis lub wygrana gości
24.03. 12:00 
Kenia - Comoros - 02 ~ Remis lub wygrana gości
Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
24.03. 15:00 
Armenia - Estonia - 10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
Irlandia Północna - Korea Południowa - 10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
24.03. 16:00 
Gruzja - Litwa - 10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
Kanada - Nowa Zelandia - 02 ~ Remis lub wygrana gości
24.03. 18:00 
Szwecja - Chile - 1 ~ Wygrana gospodarza
24.03. 19:30 
Izrael-Rumunia - 2 ~ Wygrana gości
25.03. 12:00 
Kuwejt - Kamerun - 1 ~ Wygrana gospodarza
25.03. 16:00 
Gibraltar - Łotwa - 2 ~ Wygrana gości
25.03. 18:00 
Wyspy Owcze - Liechtenstein - 2 ~ Wygrana gości
 

JOKER
23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 2:1

 

Link to comment
Share on other sites

23.03. 17:00 

Azerbejdżan - Białoruś - 0

Bułgaria - Bośnia Hercegowina -2

Cypr - Czarnogóra -2

Rosja - Brazylia -2

23.03. 18:00 

Norwegia - Australia -1

23.03. 18:30 

Turcja - Irlandia -1

23.03. 19:00 

Tunezja - Iran -1

Węgry - Kazachstan -1

23.03. 20:00 

Grecja - Szwajcaria -2

Macedonia - Finlandia -1

Polska - Nigeria -1

Portugalia - Egipt -1

Ukraina - Arabia Saudyjska -1

23.03. 20:30 

Peru - Chorwacja -2

Serbia - Maroko -1

23.03. 20:45

Austria - Słowenia -1

Holandia - Anglia -0

Niemcy - Hiszpania -1

Szkocja - Kostaryka -1

Włochy - Argentyna -2

23.03. 21:00

Francja - Kolumbia -1

23.03. 22:00 

Curacao - Boliwia -1

Meksyk - Islandia -1

24.03. 12:00 

Kenia - Comoros -1

Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej -2

24.03. 15:00 

Armenia - Estonia -2

Irlandia Północna - Korea Południowa -0

24.03. 16:00 

Gruzja - Litwa -1

Kanada - Nowa Zelandia -1

24.03. 18:00 

Szwecja - Chile -2

24.03. 19:30 

Izrael-Rumunia -2

25.03. 12:00 

Kuwejt - Kamerun -2

25.03. 16:00 

Gibraltar - Łotwa -2

25.03. 18:00 

Wyspy Owcze - Liechtenstein -2

 

JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)

23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania -2:1

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam swoje uczestnictwo w konkursie, Szybki z Uni 9

Moje typy:

 

rozgrzewka nr 1

 

23.03. 17:00 

Azerbejdżan - Białoruś - 2

Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 1

Cypr - Czarnogóra - 2

Rosja - Brazylia - 0

23.03. 18:00 

Norwegia - Australia - 1

23.03. 18:30 

Turcja - Irlandia - 1

23.03. 19:00 

Tunezja - Iran - 1

Węgry - Kazachstan - 1

23.03. 20:00 

Grecja - Szwajcaria - 2

Macedonia - Finlandia - 2

Polska - Nigeria - 1

Portugalia - Egipt - 1

Ukraina - Arabia Saudyjska - 1

23.03. 20:30 

Peru - Chorwacja - 2

Serbia - Maroko - 1

23.03. 20:45

Austria - Słowenia - 1

Holandia - Anglia - 2

Niemcy - Hiszpania - 0

Szkocja - Kostaryka - 1

Włochy - Argentyna - 2

23.03. 21:00

Francja - Kolumbia - 1

23.03. 22:00 

Curacao - Boliwia - 2

Meksyk - Islandia - 1

24.03. 12:00 

Kenia - Comoros - 1

Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 2

24.03. 15:00 

Armenia - Estonia - 0

Irlandia Północna - Korea Południowa - 1

24.03. 16:00 

Gruzja - Litwa - 2

Kanada - Nowa Zelandia - 2

24.03. 18:00 

Szwecja - Chile - 2

24.03. 19:30 

Izrael-Rumunia - 2

25.03. 12:00 

Kuwejt - Kamerun - 2

25.03. 16:00 

Gibraltar - Łotwa - 2

25.03. 18:00 

Wyspy Owcze - Liechtenstein - 1

 



JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)


23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 2:0



Link to comment
Share on other sites

rozgrzewka nr 1

 

23.03. 17:00 

Azerbejdżan - Białoruś - 1 (wygrana Azerbejdżan)

Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 1 (wygrana Bułgaria)

Cypr - Czarnogóra - 2 (wygrana Czarnogóra )

Rosja - Brazylia - 0 (remis)

23.03. 18:00 

Norwegia - Australia - 2 (wygrana Australia)

23.03. 18:30 

Turcja - Irlandia - 1 (wygrana Turcja)

23.03. 19:00 

Tunezja - Iran - 1 (wygrana Tunezja)

Węgry - Kazachstan - 1 (wygrana Węgry)

23.03. 20:00 

Grecja - Szwajcaria - 2 (wygrana Szwajcaria)

Macedonia - Finlandia - 2 (wygrana Finlandia)

Polska - Nigeria - 1 (wygrana Polski)

Portugalia - Egipt - 1 (wygrana Portugalia)

Ukraina - Arabia Saudyjska - 1 (wygrana Ukraina)

23.03. 20:30 

Peru - Chorwacja - 2 (wygrana Chorwacja)

Serbia - Maroko - 1 (wygrana Serbia)

23.03. 20:45

Austria - Słowenia - 10 (wygrana lub remis Austrii)

Holandia - Anglia - 2 (wygrana Anglii)

Niemcy - Hiszpania - 1 (wygrana Niemcy)

Szkocja - Kostaryka - 1 (wygrana Szkocja)

Włochy - Argentyna - 2 (wygrana Argentyna)

23.03. 21:00

Francja - Kolumbia - 1 (wygrana Francja)

23.03. 22:00 

Curacao - Boliwia - 2 (wygra Boliwia)

Meksyk - Islandia - 2 (wygra Islandia)

24.03. 12:00 

Kenia - Comoros - 1 (wygra Kenia)

Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 2 (wygra Wybrzeże Kości Słoniowej)

24.03. 15:00 

Armenia - Estonia - 1 (wygra Armenia)

Irlandia Północna - Korea Południowa - 1 (wygra Irlandia Północna)

24.03. 16:00 

Gruzja - Litwa - 2 (wygra Litwa)

Kanada - Nowa Zelandia - 2 (wygra Nowa Zelandia)

24.03. 18:00 

Szwecja - Chile - 1 (wygra Szwecja)

24.03. 19:30 

Izrael-Rumunia - 2 (wygra Rumunia)

25.03. 12:00 

Kuwejt - Kamerun - 2 (wygra Kamerun)

25.03. 16:00 

Gibraltar - Łotwa - 2 (wygra Łotwa)

25.03. 18:00 

Wyspy Owcze - Liechtenstein - 2 (wygra Liechtenstein)

 



JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)


23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 3:1



Link to comment
Share on other sites

23.03. 17:00 

Azerbejdżan - Białoruś - 0

Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 2

Cypr - Czarnogóra - 2

Rosja - Brazylia - 2

 

23.03. 18:00 

Norwegia - Australia - 1

 

23.03. 18:30 

Turcja - Irlandia - 1

 

23.03. 19:00 

Tunezja - Iran - 20

Węgry - Kazachstan - 1

 

23.03. 20:00 

Grecja - Szwajcaria - 2

Macedonia - Finlandia - 10

Polska - Nigeria - 1

Portugalia - Egipt - 1

Ukraina - Arabia Saudyjska - 1

 

23.03. 20:30 

Peru - Chorwacja - 2

Serbia - Maroko - 10

 

23.03. 20:45

Austria - Słowenia - 1

Holandia - Anglia - 20

Niemcy - Hiszpania - 1

Szkocja - Kostaryka - 1

Włochy - Argentyna - 10

 

23.03. 21:00

Francja - Kolumbia - 10

 

23.03. 22:00 

Curacao - Boliwia - 1

Meksyk - Islandia - 1

 

24.03. 12:00 

Kenia - Comoros - 1

Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 2

 

24.03. 15:00 

Armenia - Estonia - 2

Irlandia Północna - Korea Południowa - 10

 

24.03. 16:00 

Gruzja - Litwa - 10

Kanada - Nowa Zelandia - 1

 

24.03. 18:00 

Szwecja - Chile - 20

 

24.03. 19:30 

Izrael-Rumunia - 2

 

25.03. 12:00 

Kuwejt - Kamerun - 2

 

25.03. 16:00 

Gibraltar - Łotwa - 2

 

25.03. 18:00 

Wyspy Owcze - Liechtenstein - 2

 

JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)

23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 2:1

Link to comment
Share on other sites

joint2424

 

 

 

Azerbejdżan - Białoruś - 1
Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 0
Cypr - Czarnogóra - 2
Rosja - Brazylia - 2
23.03. 18:00 
Norwegia - Australia - 0
23.03. 18:30 
Turcja - Irlandia - 1
23.03. 19:00 
Tunezja - Iran - 2
Węgry - Kazachstan - 1
23.03. 20:00 
Grecja - Szwajcaria - 2
Macedonia - Finlandia - 2
Polska - Nigeria - 1
Portugalia - Egipt - 1
Ukraina - Arabia Saudyjska - 1
23.03. 20:30 
Peru - Chorwacja - 1
Serbia - Maroko - 1
23.03. 20:45
Austria - Słowenia - 1
Holandia - Anglia - 2
Niemcy - Hiszpania - 1
Szkocja - Kostaryka - 2
Włochy - Argentyna - 2
23.03. 21:00
Francja - Kolumbia - 1
23.03. 22:00 
Curacao - Boliwia - 2
Meksyk - Islandia - 1
24.03. 12:00 
Kenia - Comoros - 1
Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 2
24.03. 15:00 
Armenia - Estonia - 1
Irlandia Północna - Korea Południowa -1
24.03. 16:00 
Gruzja - Litwa - 2
Kanada - Nowa Zelandia -1
24.03. 18:00 
Szwecja - Chile - 2
24.03. 19:30 
Izrael-Rumunia - 2
25.03. 12:00 
Kuwejt - Kamerun - 2
25.03. 16:00 
Gibraltar - Łotwa - 2
25.03. 18:00 
Wyspy Owcze - Liechtenstein - 1

JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)
23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 2:0 dla Niemiec 

Link to comment
Share on other sites

23.03. 17:00 

Azerbejdżan - Białoruś -1

Bułgaria - Bośnia Hercegowina -1

Cypr - Czarnogóra -2

Rosja - Brazylia -2

23.03. 18:00 

Norwegia - Australia -0

23.03. 18:30 

Turcja - Irlandia -1

23.03. 19:00 

Tunezja - Iran -1

Węgry - Kazachstan -1

23.03. 20:00 

Grecja - Szwajcaria -2

Macedonia - Finlandia -2

Polska - Nigeria -1

Portugalia - Egipt -1

Ukraina - Arabia Saudyjska -1

23.03. 20:30 

Peru - Chorwacja -2

Serbia - Maroko -1

23.03. 20:45

Austria - Słowenia -1

Holandia - Anglia -2

Niemcy - Hiszpania -2

Szkocja - Kostaryka -1

Włochy - Argentyna -2

23.03. 21:00

Francja - Kolumbia -2

23.03. 22:00 

Curacao - Boliwia -2

Meksyk - Islandia -2

24.03. 12:00 

Kenia - Comoros -1

Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej -2

24.03. 15:00 

Armenia - Estonia -0

Irlandia Północna - Korea Południowa -0

24.03. 16:00 

Gruzja - Litwa -2

Kanada - Nowa Zelandia -0

24.03. 18:00 

Szwecja - Chile -2

24.03. 19:30 

Izrael-Rumunia -2

25.03. 12:00 

Kuwejt - Kamerun -2

25.03. 16:00 

Gibraltar - Łotwa -2

25.03. 18:00 

Wyspy Owcze - Liechtenstein -2

 



JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)


23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 1:3



Link to comment
Share on other sites

rozgrzewka nr 1

 

23.03. 17:00 

Azerbejdżan - Białoruś - 2

Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 1

Cypr - Czarnogóra - 2

Rosja - Brazylia - 1

23.03. 18:00 

Norwegia - Australia - 1

23.03. 18:30 

Turcja - Irlandia - 2

23.03. 19:00 

Tunezja - Iran - 2

Węgry - Kazachstan - 1

23.03. 20:00 

Grecja - Szwajcaria - 2

Macedonia - Finlandia - 2

Polska - Nigeria - 1

Portugalia - Egipt - 1

Ukraina - Arabia Saudyjska - 1

23.03. 20:30 

Peru - Chorwacja - 2

Serbia - Maroko - 1

23.03. 20:45

Austria - Słowenia - 1

Holandia - Anglia - 2

Niemcy - Hiszpania - 1

Szkocja - Kostaryka - 1

Włochy - Argentyna - 1

23.03. 21:00

Francja - Kolumbia - 1

23.03. 22:00 

Curacao - Boliwia - 2

Meksyk - Islandia - 2

24.03. 12:00 

Kenia - Comoros - 1

Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 2

24.03. 15:00 

Armenia - Estonia - 1

Irlandia Północna - Korea Południowa - 1

24.03. 16:00 

Gruzja - Litwa - 2

Kanada - Nowa Zelandia - 2

24.03. 18:00 

Szwecja - Chile - 1

24.03. 19:30 

Izrael-Rumunia - 2 

25.03. 12:00 

Kuwejt - Kamerun - 2

25.03. 16:00 

Gibraltar - Łotwa - 2

25.03. 18:00 

Wyspy Owcze - Liechtenstein - 1

 

JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)

23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 3x2

Link to comment
Share on other sites

rozgrzewka nr 1

 

23.03. 17:00

Azerbejdżan - Białoruś - 0

Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 1

Cypr - Czarnogóra -2

Rosja - Brazylia - 2

23.03. 18:00

Norwegia - Australia - 0

23.03. 18:30

Turcja - Irlandia - 10

23.03. 19:00

Tunezja - Iran - 0

Węgry - Kazachstan - 1

23.03. 20:00

Grecja - Szwajcaria - 2

Macedonia - Finlandia -

Polska - Nigeria - 10

Portugalia - Egipt - 1

Ukraina - Arabia Saudyjska - 2

23.03. 20:30

Peru - Chorwacja -2

Serbia - Maroko - 1

23.03. 20:45

Austria - Słowenia -

Holandia - Anglia - 02

Niemcy - Hiszpania -10

Szkocja - Kostaryka - 2

Włochy - Argentyna - 10

23.03. 21:00

Francja - Kolumbia - 2

23.03. 22:00

Curacao - Boliwia - 2

Meksyk - Islandia - 1

24.03. 12:00

Kenia - Comoros - 1

Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 2

24.03. 15:00

Armenia - Estonia - 2

Irlandia Północna - Korea Południowa - 1

24.03. 16:00

Gruzja - Litwa - 2

Kanada - Nowa Zelandia - 10

24.03. 18:00

Szwecja - Chile - 2

24.03. 19:30

Izrael-Rumunia - 2

25.03. 12:00

Kuwejt - Kamerun - 2

25.03. 16:00

Gibraltar - Łotwa - 2

25.03. 18:00

Wyspy Owcze - Liechtenstein - 2

 

JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)

23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 2:1

rozgrzewka nr 1

 

23.03. 17:00

Azerbejdżan - Białoruś - 0

Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 1

Cypr - Czarnogóra -2

Rosja - Brazylia - 2

23.03. 18:00

Norwegia - Australia - 0

23.03. 18:30

Turcja - Irlandia - 10

23.03. 19:00

Tunezja - Iran - 0

Węgry - Kazachstan - 1

23.03. 20:00

Grecja - Szwajcaria - 2

Macedonia - Finlandia -

Polska - Nigeria - 10

Portugalia - Egipt - 1

Ukraina - Arabia Saudyjska - 2

23.03. 20:30

Peru - Chorwacja -2

Serbia - Maroko - 1

23.03. 20:45

Austria - Słowenia -

Holandia - Anglia - 02

Niemcy - Hiszpania -10

Szkocja - Kostaryka - 2

Włochy - Argentyna - 10

23.03. 21:00

Francja - Kolumbia - 2

23.03. 22:00

Curacao - Boliwia - 2

Meksyk - Islandia - 1

24.03. 12:00

Kenia - Comoros - 1

Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 2

24.03. 15:00

Armenia - Estonia - 2

Irlandia Północna - Korea Południowa - 1

24.03. 16:00

Gruzja - Litwa - 2

Kanada - Nowa Zelandia - 10

24.03. 18:00

Szwecja - Chile - 2

24.03. 19:30

Izrael-Rumunia - 2

25.03. 12:00

Kuwejt - Kamerun - 2

25.03. 16:00

Gibraltar - Łotwa - 2

25.03. 18:00

Wyspy Owcze - Liechtenstein - 2

 

JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)

23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 2:1

Link to comment
Share on other sites

rozgrzewka nr 1

 

23.03. 17:00

Azerbejdżan - Białoruś -1

Bułgaria - Bośnia Hercegowina -1

Cypr - Czarnogóra -2

Rosja - Brazylia -2

23.03. 18:00

Norwegia - Australia -2

23.03. 18:30

Turcja - Irlandia -1

23.03. 19:00

Tunezja - Iran -2

Węgry - Kazachstan -0

23.03. 20:00

Grecja - Szwajcaria -2

Macedonia - Finlandia -02

Polska - Nigeria -1

Portugalia - Egipt -1

Ukraina - Arabia Saudyjska -0

23.03. 20:30

Peru - Chorwacja -1

Serbia - Maroko -1

23.03. 20:45

Austria - Słowenia -2

Holandia - Anglia -2

Niemcy - Hiszpania -2

Szkocja - Kostaryka -1

Włochy - Argentyna -1

23.03. 21:00

Francja - Kolumbia -1

23.03. 22:00

Curacao - Boliwia -2

Meksyk - Islandia -1

24.03. 12:00

Kenia - Comoros -1

Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej -2

24.03. 15:00

Armenia - Estonia -2

Irlandia Północna - Korea Południowa -1

24.03. 16:00

Gruzja - Litwa -1

Kanada - Nowa Zelandia -1

24.03. 18:00

Szwecja - Chile -1

24.03. 19:30

Izrael-Rumunia -2

25.03. 12:00

Kuwejt - Kamerun -2

25.03. 16:00

Gibraltar - Łotwa -1

25.03. 18:00

Wyspy Owcze - Liechtenstein -2

 

JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)

23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania -0:2

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.