Skocz do zawartości

UNI9 gracz cykliczny dawniej Snake.


akwabul

Rekomendowane odpowiedzi

Czas budowy fabryki nanitów do 22 poziomu przy 10 poziomie fabryki robotów: 10godz (Konstruktor: 7godz)

 

Jedyne co bym dodał, to to, że nikt nie broni jeszcze robotów podciągnąć do 30 poziomu. Ja tak też zrobiłem i wówczas cały proces zabiera już chyba mniej jak kilka godzin. Paradoksalnie najdłużej budują się nanity... Jak ktoś nie ma dość pól to żaden problem po zbudowaniu eko wyburzyć nadmiar robotów i na końcu postawić magazyny. A i hej, po co komu astaty? Żadnych konstruktorów czy czego, same nanity i dość surki. Widać że ludzie już dawno przestali grać i pozapominali jak to wygląda. Albo bida piszczy i nie stać na nanity  :troll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje więcej czasu, muszę wgrać back-up aby sprawdzić wcześniejszy stan konta. Dam odpowiedź rano jak się wyśpię ponieważ padam z nóg, wybaczcie.

Stan konta jeszcze sprawdz bo kolesia zbanujesz a sie okaze ze Ci hajs zaplacil. Na u5 to samo ma wiec mało nie dostałes. Jesli kupil astaty to nie masz co sprawdzać, bo wszystko na legalu.

 

W dodatku smiesza mnie "lotniki" ktorych dziwi taka sama wielkosc wszystkich moonow i nie wiedza jak je sie robi xd gratuluje doswiadczenia ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tutaj chodzi o to,ze jesli kolega przeniósł kilkanascie planet w tym samym czasie -to wybaczcie ale kazdy zauwazyłby spadek tego gracza w punktach,jesli zrobiłby to po kilka kolonie to tez wybaczcie ale w kilka dni by nie wybudowal wszystkiego.

Revenge wiem jak sie robi takie same mony-nie jestes najmadrzejszy,tutaj chodzi o to ze mony takie same,eko takie same obrona prawie taka sama,planety na kordach innych niz mam pozapisywane w dodatku kto robi mony(około 9k) i nie zbiera pztki?-ty tez taki rozrzutny jestes?.

Cokolwiek sie tam dzieje i tak sie tego nie dowiemy .

Wiec zamknijmy ten temat i bawmy sie dalej-czas pokaze wszystko.

 

ps   gdyby budowanie szło tak szybko jak piszecie to byłbym top1 w budynkach juz na poczatku gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępne wyniki jak i porównania nie świadczą o niedozwolonych praktykach na koncie tego gracza. Zarówno możliwości techniczne jak i dodatkowe mogą zaowocować w rozwój konta. Zasoby banku czy astatów pozostają tajemnicą gracza, lecz to właśnie gracze są największą bronią w walce z nieuczciwymi praktykami, dlatego dziękujemy za czujność, lecz w tym wypadku nie jestem w stanie stwierdzić nieprawidłowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.