Skocz do zawartości

UNI9 gracz cykliczny dawniej Snake.


akwabul

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym  szanowne grono administracji UNI9 i całego ogam  o wyjasnienie mi zaistniałej sytuacji.

Otóz byłe konto gracza Snake ,stało i stało-dzis patrze jest nowy nick(cykliczny),konto w grze jak sie to mówi i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze na 21 planet tylko 2 sie zgadzaja a reszta ma nowa lokalizacje..

Cóz w tym dziwnego ktos powie?otóz wyjasniam,ze te planety w jeden dzien maja eko 69/60/65.

Nastepna dziwna sprawa to na kazdej planecie sa duze mony identyczne  o srednicy 8993 oprocz planety "matki' gdzie snake miał mona ponad 7k srednicy.Prosze mi wytłumaczyc jak na 19 monach mozna zrobic pstryknieciem palca --fabryka robotów 12--stacja ksiezycowa 8--teleport 5  tym berdziej ze przed chwila był robiony moon na 5 gali a ja zebralem jeszcze debris z tej pztki.

Moje pytanie brzmi-komu administracja szykuje to konto i co to ma wspólnego z gra.

Wiemy ze surowce mozna kupic,ale eko w jeden dzien?Mony rozbudowane w jeden dzien?

 

Jesli sie myle to prosze administracje ogam o przekonanie mnie i reszty graczy,że to konto takie było.

 

ps  a moze sam własciciel konta Cykliczny nam odpowie na te pytania-zobaczymy wtedy kto to jest(bo mam pewne przypuszczenia).

Edytowane przez przemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem napiszę wnioski Znalazłem chwilę a wiec : 

 

Konto przejęte od 12.10. Gość czy gościówa ?? lata jak poparzona/ny RW za RW krążki powiększane są RW na to.. Multi nie ma sprawdzałem, raz było logowanie z tego IP innego gracza, ale dzień po przejęciu konta, więc się pewnie robnął/ęła przy logowaniu. Pushu brak,  z tego do czego mam dostęp co  mogę sprawdzić wychodzi  że wszystko ok. Na uni 5 gra też i również wszystko ok. To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem napiszę wnioski Znalazłem chwilę a wiec : 

 

Konto przejęte od 12.10. Gość czy gościówa ?? lata jak poparzona/ny RW za RW krążki powiększane są RW na to.. Multi nie ma sprawdzałem, raz było logowanie z tego IP innego gracza, ale dzień po przejęciu konta, więc się pewnie robnął/ęła przy logowaniu. Pushu brak,  z tego do czego mam dostęp co  mogę sprawdzić wychodzi  że wszystko ok. Na uni 5 gra też i również wszystko ok. To tyle.

czyli reka reke myje :troll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Ja bym tu zamieścił terorię spiskową ale jak każda taka teoria to tylko wymysły :P Sugeruję, że Snake wrócił do gry lub na koncie gra ktoś z teamu komu snake przekazał konto, a za pomoc w ogarnięciu serwera deus przeniosł mu planety w nowe miejsca stąd te same budynki/moony na nowych pozycjach.

Kiedyś deus płacił w teamie astatami za pomoc, teraz mógł zrobic przysługę i przenieść planety/dodać flotę(uni5). Kwestia przeniesienia starych planet na nowe koordy to dla deusa 30 sekund pracy. Ale to tylko teoria i to spiskowa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i odpowiadam na pytania

Tak astaty

moony powiększone nie w jeden dzień a w trzy godziny (żaden problem)

nie wiem co to/kto to jest Snake

i nie pstryknięciem palca tylko zajęło to około 2ch dni

Edytowane przez cykliczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i odpowiadam na pytania

Tak astaty

moony powiększone nie w jeden dzień a w trzy godziny (żaden problem)

nie wiem co to/kto to jest Snake

i nie pstryknięciem palca tylko zajęło to około 2ch dni

No i fajnie ;) miłej gry kolego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z przeniesieniem zmianą kordów zabudowanych planet i natychmiastową rozbudową nowych moonów na wysokie poziomy? ;)

 

cykliczny Rejestracja: dziś, 19:30

 

 

konto tylko do jednego posta, nie przekonuje mnie to również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z przeniesieniem zmianą kordów zabudowanych planet i natychmiastową rozbudową nowych moonów na wysokie poziomy? ;)

 

cykliczny Rejestracja: dziś, 19:30

 

 

konto tylko do jednego posta, nie przekonuje mnie to również

To już pytanie nie do mnie, zresztą jeżeli przeniesienie w ogóle było???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie przeniesienie ?

skasuj kolonie i wyślij kolonizator na inne koordy.... innej metody nie znam

 

 

 

Zebysmy sie wszyscy dobrze zrozumieli-mony moze sobie powiekszac to zadne łamanie regulaminu-dziwne  tylko ze maja wszystkie ta sama srednice do tego wszystkie budynki sa takie same i w kilka dni to zrobic-dziwne.

Najdziwniejsze ,ze mam kordy tego gracza (poprzednika) i zgadzaja mi sie dwie kolonie reszta 19 sztuk jest na innych kordach,a tam gdzie były kolonie poprzednika sa puste pola teraz.

Nie rozumiem tylko jak w 6 dni mozna rozbudowac planety do takiego stanu eko i wszystkie te same budynki,nawet obrona na planetach podobna wszystkich.

Eko nie kupisz za astaty w 6 dni do takiego poziomu.

 

Nie chce drazyc tego tematu ,ale jest tu cos nie tak i wszyscy to widza.

Skoro leonardo mówi,ze jest ok ,to tak to przyjmuje-chodz mam nadzieje na czysta gre  a nie ze nagle bedzie "zonk".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem napiszę wnioski Znalazłem chwilę a wiec : 

 

Konto przejęte od 12.10. Gość czy gościówa ?? lata jak poparzona/ny RW za RW krążki powiększane są RW na to.. Multi nie ma sprawdzałem, raz było logowanie z tego IP innego gracza, ale dzień po przejęciu konta, więc się pewnie robnął/ęła przy logowaniu. Pushu brak,  z tego do czego mam dostęp co  mogę sprawdzić wychodzi  że wszystko ok. Na uni 5 gra też i również wszystko ok. To tyle.

Leonardo tylko tu znowu mamy sprzecznosci ty mówisz ze duzo lata on ze astaty kupuje

 

 

co jest prawda?

 

zmierzam do uczciwej gry.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem i nie chce wiedzieć o co wam biega, jak powiedziałem koleś gra uczciwie a że wy macie jakieś paranoje to wasza prywata. Na tym kończę swoją wypowiedź w temacie gdyż dalszego sensu metorycznej dyskusji nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem i nie chce wiedzieć o co wam biega, jak powiedziałem koleś gra uczciwie a że wy macie jakieś paranoje to wasza prywata. Na tym kończę swoją wypowiedź w temacie gdyż dalszego sensu metorycznej dyskusji nie widzę.

 

Nie ma co dalej drazyc tematu-bawmy sie dalej ,a zycie pokaze kto gra na tym koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Wy się nie czepiajcie Leonardo bo on wie tyle co Wy. Ma swój panel do łapania pushu i multi i tyle. Jeśli było przeniesienie planet to tylko przez deusa i tylko on i właściciel konta o tym wiedzą. Niestety znalazł się jeden gracz który wyłapał to i jest lekka klapa, trzeba zakładać lewe konta na forum i się tłumaczyć że przecież rozbudowa planet która trwa grube tygodnie/miesiace zajeła mu 2 dni i wszystko jest ok ;)

 

Właścicielowi gratuluję rozbudowy 19 planet do takiego poziomu w 2 dni. Zasługujesz na miano najlepszego gracza ogam z takim skillem. <-- ironia

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam, że administracja nie współpracuje z żadnymi użytkownikami, nie ingerujemy w żadnym wypadku w rozbudowe konta, nie rozdajemy astatów.

Jak tylko przyjadę z pracy, może jeszcze popołudniu uda mi się sprawdzić dokładnie to konto, w każdym razie maksymalnie w nocy odpowiem dokładnie sprawdzając konto na zgłoszenie autora tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas budowy na planetach:

Czas budowy fabryki robotów do 10 poziom: 12 min 30 sek (Konstruktor: 8min 45sek)

Czas budowy fabryki nanitów do 22 poziomu przy 10 poziomie fabryki robotów: 10godz (Konstruktor: 7godz)

 

Kopalnia metalu poziom: 69

Kopalnia kryształu poziom: 60

Ekstraktor deuteru poziom: 66

Stocznia poziom: 12

Magazyn metalu poziom: 28

Magazyn kryształu poziom: 26

Zbiornik deuteru poziom: 26

Laboratorium badawcze poziom: 30

Czas budowy pozostałych budynków przy 10 poziomie fabryki robotów i 22 poziomie fabryki nanitów: 48 godz 54 min 40sek (Konstruktor: 34godz 14min 16sek)

Razem: 59godz 7min 10sek (Konstruktor: 41godz 23min)

 

Na księżycach czas budowy wychodzi lekko ponad 49 godzin

 

Koszty budowy na planetach:

Kopalnia metalu poziom: 69

Kopalnia kryształu poziom: 60

Ekstraktor deuteru poziom: 66

Fabryka robotów poziom: 10

Fabryka nanitów poziom: 22

Stocznia poziom: 12

Magazyn metalu poziom: 28

Magazyn kryształu poziom: 26

Zbiornik deuteru poziom: 26

Laboratorium badawcze poziom: 30

216 111 265 046 429 jednostek w przeliczeniu na deuter dla jednej planety, 4 106 114 035 882 150 (4,1 BLD) jednostek w przeliczeniu na deuter dla 19 planet.

 

Mało wiecie o tej grze a najwięcej szczekacie. Na u8 wszystkie 21 księżyców miałem jednakowej wielkości, więc nic w tym dziwnego. Obronę, budynki na planetach a nawet satelity i sądy też na każdej planecie miałem takie same :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie nie kojarzyć ze sprawą.

Ostatnio logowałem się na u9 jakieś 1,5 roku temu i nigdy tam nie grałem aktywnie :)

 

Deusx sprawdź co to się zadziało - jednak  tego co czytam jest to możliwe przy odpowiednim zasileniu konta astatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.