Skocz do zawartości

Dzień ekspedytora - vol. 2


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień ekspedytora vol. 2
 
Witamy !
 
Zasady są bardzo proste, od 15.10 od 10:00 będziemy zliczać wasze ekspedycje oraz zliczać w nich sumę zebranego trytu oraz deuteru.
Konkurs trwa do 15.10 do godziny 23:59.

Skrypt zliczający ekspedycję będzie dostępny w zakładce flota.
Liczymy tylko te floty, które wrócą w wyznaczonym czasie.

Pamiętaj, aby pierwszą ekspedycje wysłać godzinę wcześniej, aby była zaliczona o 10:00.
 
Konkurs obejmuje każde uniwersum z osobna.
Można wziąć udział tylko jednym kotem, obojętnie z jakiego uniwersum.

 
Nagrody: 
 
Każdy biorący udział w konkursie dostanie 50% sumy zebranego przez siebie trytu!
Dodatkowym atutem będzie dostępny tylko w czasie trwania konkursu DODATKOWY SLOT EKSPEDYCJI!

 

SUMA ASTATÓW DOTYCZY CAŁEGO ogam.online

PRZEPRASZAM ZA BŁĄD W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ "Rozdajemy 1200 astatów na uniwersum" ;)

 

Dla graczy z 30 PTE
1 miejsce w ilości uzyskanego trytu: 300 astatów
1 miejsce w ilości uzyskanego deuteru: 300 astatów
2 miejsce w ilości uzyskanego trytu: 200 astatów
2 miejsce w ilości uzyskanego deuteru: 200 astatów
3 miejsce w ilości uzyskanego trytu: 100 astatów
3 miejsce w ilości uzyskanego deuteru: 100 astatów

Dla graczy z niższym niż 30 PTE
1 miejsce w ilości uzyskanego trytu: 300 astatów
1 miejsce w ilości uzyskanego deuteru: 300 astatów
2 miejsce w ilości uzyskanego trytu: 200 astatów
2 miejsce w ilości uzyskanego deuteru: 200 astatów
3 miejsce w ilości uzyskanego trytu: 100 astatów
3 miejsce w ilości uzyskanego deuteru: 100 astatów

 

Regulamin konkursu:
1. Możliwy jest udział tylko jednym kontem z dowolnego uniwersum.
2. Konkurs obejmuje uniwersum 5,7,8,9 każde z osobna.
3. Liczą się ekspedycję, które wrócą do nas w terminie od 15.10.2016 godzina 10:00 do 15.01.2016 godzina 23:59.
4. Historia wysłanych ekspedycji z podliczeniem surowców oraz trytu będzie dostępna w zakładce fota.
5. Nagrody są wypisane w tym temacie pod nazwą "Nagrody".
6. Ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród nastąpi do 24h od zakończenia wyników.
7. Liczą się ekspedycje, które dotrą z powrotem do nas w wyznaczonym czasie w pkt. 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus niedorajdo, czy Ty możesz choć raz coś zrobić i sprawdzić czy to działa? Za każdycm p...m razem gdy coś zmieniasz to gracze muszą informować Cie i każdej jednej błachostce, która nie działa. Nigdy nie chce ci się ruszyć tyłka aby poświęcić minutę, na sprawdzenie.

Edytowane przez Alwego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 w locie na 6 mozliwych czyli ok tak jak powinno być więc dzień exp powinien być przedłużony min o 2h

Powiedzmy że zaczął się o 12 czy 13 dzisiaj i skończy się o 12 jutro...Nie ma przedłużenia tylko przesuniecie...

 

Nie zauważyłem że 12 to jest w nocy planowana jeszcze dzisiaj.

Edytowane przez Purtk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deusx kochany nasz adminie piszesz na początku wątku tak:

"Można wziąć udział tylko jednym kotem, obojętnie z jakiego uniwersum.

3. Liczą się ekspedycję, które wrócą do nas w terminie od 15.10.2016 godzina 10:00 do 15.01.2016 godzina 23:59."

 

"Kota" to ja mam natomiast nie wiem czy rok temu latałem na ekspy tak żarliwie jak dzisiaj...

 

Generalnie chciałbym mieć pewność czy walczymy dzisiaj do północy czy przesuniesz godzinę zakończenia w związku z wyżej opisywana obsuwą i o ile?

W sumie doliczać tego czasu moim zdaniem nie trzeba bo babol miał wpływ na wszystkich w tym samym stopniu i czasie i na każdym uni...

Czyli jak popychamy expy do trzeciej czy możemy iść spać o północy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowy slot to prezent za mały błąd i odjęcie go w pierwszych godzinach konkursu. Slot będzie do 14:00, wtedy też pojawi się historia z której możemy się zgłosić do konkursu z dokładnymi statystykami

Haha no tak jak zawsze jestes bez winy. To nie byl prezent tylko to była część konkursu. Kiedy sie wkoncu nauczysz ze jak coś wprowadzasz kolejny raz na szybko w 5.min na kolanie to wypadało by poczekać 10 minut na forum i zobaczyć czy aby napewno jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs trwał od 15.10 od godziny 10:00 do godziny 23:59.

 

Dodatkowy slot mieliście 14 godzin po zakończeniu konkursu, zaraz zostanie on wyłączony.

Macie dostępną specjalną historię lotów, która pokazuje statystyki waszych ekspedycji, z którymi proszę się wpisać w tym temacie.
Sam slot miał się odblokować automatycznie, lecz wkłada się mała literówka, nic się nie stalo, każdy jest potraktowany tak samo. Nie uciekam od winy, mój błąd, dlatego po konkursie zostawiłem slot jeszcze na kilkanaście godzin, jako po prostu małe wynagrodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.