Skocz do zawartości

Dzień ekspedytora - vol. 2


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Wyniki konkursu:

PTE poniżej 30

 

Największa ilość deuteru:

Uni	NICK	        deuter
7	gruszka	        19 494 000 000 000   
9	michalek	19 116 000 000 000   
8	PijanyMaxio	18 810 000 000 000   

Największa ilość trytu:

Uni	NICK	        tryt
8	Purtk	   	57 240   
9	michalek	57 165   
9	szok	        41 064   

PTE 30

 

Największa ilość deuteru:

7	Herhor	        27 000 000 000 000   
7	wiecznysen	25 560 000 000 000   
9	Nowicjusz	23 642 800 809 600   

Największa ilość trytu:

9	Nowicjusz	74 208   
9	samuraj	        71 886   
7	makaze	  	60 834   

Lista wszystkich zgłoszonych wraz z zapisanymi danymi do pobrania:

http://ogam.online/downloads/dzien_ekspedytora.xlsx

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko Fajnie ale w zapisie konkursowym jest napisane :

"Konkurs obejmuje każde uniwersum z osobna."

Więc nie abym się czepiał, ale z tego zapisu wynika, że z każdego uni wybierani są po 3 zwycięzców ....

"Można wziąć udział tylko jednym kotem, obojętnie z jakiego uniwersum."

Z tego zapisu też to jasno wychodzi.... więc chyba coś słabo jest to pomyślane, biorąc pod uwagę, że nie było podzielonych Uni Tylko wrzucone wszystko do jednego wora...

 

 

2. Konkurs obejmuje uniwersum 5,7,8,9 każde z osobna.

Więc dlaczego wszystko zliczone jest razem ??

Edytowane przez nazQul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podanych wyników, wynika że konkurs obejmował całe ogam.net a nie poszczególne uni z osobno. 

Do du** z takim konkursem skoro regulamin regulaminem a racja zawsze jest po stronie admina.

Byłem przekonany że potrafię czytać ze zrozumieniem (dzień farmera mnie w tym utrwierdził) ale jak widać muszę się jeszcze dużo uczyć.

 

deusx - może jakieś wyjasnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blad merytoryczny, wiadomo było i pisane kilkukrotnie że konkurs dotyczy całego ogam.online.

Moim błędem było napisanie masa pw o astatach na uniwersum, co w poście konkursu jest sporostowane przy nagrodach.

 

Ja,dy dostał nagrodę, konkurs był przeprowadzony, przecież nie możemy dać każdemu 500 astatow... Wybaczcie.

Beda kolejne konkursy, spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blad merytoryczny, wiadomo było i pisane kilkukrotnie że konkurs dotyczy całego ogam.online.

Moim błędem było napisanie masa pw o astatach na uniwersum, co w poście konkursu jest sporostowane przy nagrodach.

 

Ja,dy dostał nagrodę, konkurs był przeprowadzony, przecież nie możemy dać każdemu 500 astatow... Wybaczcie.

Beda kolejne konkursy, spokojnie.

O przepraszam bardzo, jeśli nie stosujesz się do zasad które sam piszesz to po jaki chu... te regulaminy, zasady itp itd? Nie lubię obrażać ludzi ale Twoje tłumaczenie jest bynajmniej głupie i śmieszne... po co robisz konkursy i później zmieniasz ich zasady?? przez to umarło ogame... ale widzę, że wniosków to zero... 

Po za tym Błędy merytoryczne?? No to ja bardzo przepraszam, że w regulaminie jest napisane inaczej.... 

Po za tym nie każdemu na uni5 tylko by dostało 3 osoby więc ... na uni9- też 3 :) więc nie rozumiem jak można powiedzieć "Wszystkim"...

Edytowane przez nazQul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nazQul mnie uprzedził w odpowiedzi na post deusx :) Całkowita zgoda z przedmówcą. Po co brać udział w konkursie jeżeli nie masz pewności że masz jakieś szanse. Na moim uni mogłem powalczyć ( i tak zrobiłem) Wiedząc że walczę o puchar ogam.net na pewno bym sobie odpuścił bieganie z telefonem i sprawdzanie exp. Szkoda czasu.

Edytowane przez Robertent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzednim Dzień ekspedytora - vol. 1 też było tak dziwnie Napisane (Konkurs obejmuje każde uniwersum z osobna), A potem zmiana na puchar Ogame wsz Uni i znów kolejna zmiana na każde z osobna.

Wszystko skończyło się dobrze, ponieważ nie na każdym uni mieli po max 29 PTE  i nie mieli by szans z uni starszego. A tu taki Cytat.

 

Winiu masz rację, zmiana regulaminu już mam nadzieję ostatnia, konkurs obejmuje każde uniwesum z osobna.

 

Niespodzianka. Brak przejrzystości w poście Dzień ekspedytora - vol. 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.