Skocz do zawartości

Gra oraz forum - informacje


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Forum zostało przywrócone (back-up) do daty wolnej od ataków botów, czyli od stycznia tego roku.

Wszelkie ST / SJ pisane do tego czasu zostaną przywrócone jutro, 22.08.2017.

 

Forum zostało zabezpieczone przed kolejnymi atakami botów poprzez nową generacje cpatcha oraz pytanie zabezpieczające.

Informacje co do gry pojawią się w następnym wątku jutro, lecz już teraz mogę powiedzieć, że nowe uniwersum jest planowane na październik tego roku.

 

Jeżeli chcesz na pomóc w odbudowie projektu jako moderator forum lub operator gry wyślij proszę maila na ogamtest@gmail.com.

 

Od dzisiaj każdy mail napisany do godziny 11:00 będzie rozpatrywany w TYM SAMYM DNIU, a każde kolejne w następnym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx jakiej pomocy potrzebujesz?

Gra prawie pół roku żyła własnym życiem.... Ciebie nie było- moderatorów nie było i ludzie pouciekali:(

 

Jak możesz szukać pomocy jak ludzie nie wiedzą co się stało, nie wiedzą co się dzieje i co dziać się może.

 

Wrociles na serio czy na chwilę? Chcesz dorobić się przez miesiąc czy prowadzić to dłużej?

 

Napisz coś więcej......

 

 

A może ktoś ze "starych" będzie chciał znowu tobie pomagać i to prowadzić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus, ile bym dał zeby to co piszesz było prawdziwe ... Zobacz do czego doprowadziłeś. Do tego by topowi gracze musieli sprzedac konta jednej osobie, która chciala je skasowac i skasowała ... 

 

Ta gra już nie ruszy moim zdaniem, mało prawdopodobne, za duzo Unii za duzo astatow itd. 

 

Sam obiecywales 1000x ze naprawisz itd, samo forum mialo ruszyc od 1szego sierpnia a ktorego ruszylo ? 20 ? Sam widzisz do czego doprowadziłeś.

 

Niestety chcialbym, ale nie mam nawet czasu na Pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha... to może dyskusje zacznijmy od tego:http://forum.ogam.online/topic/19535-wielki-update-szczeg%C3%B3%C5%82y-i-informacje/

 

A jak deus pokaże, że traktuje to dalej poważnie to pomyślimy co my jako gracze możemy dać od siebie.

Ja na razie jestem bardziej zaangażowany w konkurencyjny projekt ale z nostalgią wspominam ogam sprzed 4 lat i chętnie bym do tego wrócił. Chciałbym tylko zobaczyć, ze to nie są kolejne puste słowa deusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie rekrutacji do teamu ogam.online, bardzo proszę również kontaktować się ze mną po przez PW.

Każdy wniosek zostanie rozpatrzony a zainteresowany dostanie odpowiedź na tak bądź na nie z opisem dlaczego nie :)

 

Potrzebujemy osób, które mają pomysły i chęci.

Czekam na wasze wnioski.

 

Pozdrawiam,

Wężyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.