Skocz do zawartości

nadal znika flota


Seerky

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Invisible_GoD

dzis ostatni dzien czekam i podeśle wam strone z innym ogam jak chcecie, tyle dni na marne ale wiecie co dostałem

7ooooooooo mety

7ooooooooo krystyny

7ooooooooo dykty uwaga za lojalność :) co za to kupisz na pewno nie tyle floty co ci zniknęło, a floty dalej brak

całkiem dobrą gierke już znalazłem nie pisze tam nic o błedach w grze że admina nie ma więc raczej wszystko ok

tylko że dałem się namówić miesiąc temu na wpłate 16zł qrcze szkoda ale trudno jak cos nie działa to się zmienia na działające

rozumiecie 7ooooooooo surki za lojalność kupie sobie dziś autobus by do pracy dojechać :)

 

Kazdy odzyskał swoją flote. Trzeba tylko napisac na MAILA. A nagroda za lojalnosc jest z automatu po kilku dniach ciąglego logowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej admin ignoruje by odpisać co się dzieje dobrze że jest promocja 1oo% więcej astatów szkoda że nie 1oo% floty się odzyskać,

widzę że post mój zniknął, więc prosze raz jeszcze osoby które mogą polecić inny serwer z podobną grą do tej chyba że ma ktoś na oryginalnym o gamie konto do oddania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to tchórzostwo od soboty pisze do admina i nie mam żadnej odpowiedzi. Pisanie na forum i grze o tym jak to się zwraca utracone floty to po prostu ściema, floty wracają do znajomych i kolegów. Napisałem to wprost bo wpienia mnie brak odpowiedź. Niech admin po prostu napisze, że nie ogarnia a nie ściemnia jak to ciężko pracuje nad naprawą awarii. Brak odpowiedzi to brak szacunku i kultury i nie boje się tak pisać bo nie lubię być traktowany per noga. Dotuję tę grę co miesiąc więc należy mi się minimum szacunku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to tchórzostwo od soboty pisze do admina i nie mam żadnej odpowiedzi. Pisanie na forum i grze o tym jak to się zwraca utracone floty to po prostu ściema, floty wracają do znajomych i kolegów. Napisałem to wprost bo wpienia mnie brak odpowiedź. Niech admin po prostu napisze, że nie ogarnia a nie ściemnia jak to ciężko pracuje nad naprawą awarii. Brak odpowiedzi to brak szacunku i kultury i nie boje się tak pisać bo nie lubię być traktowany per noga. Dotuję tę grę co miesiąc więc należy mi się minimum szacunku!

Z tymi znajomymi to nie przesadzaj... Nie bylo mnie ponad 2 lata po permbanie na uni6. A jakos flote odzyskalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcja "random" nie jest najszczęśliwszą jeżeli się bierze odpowiedzialność trzeba być konsekwentnym - jak przystało na FACETA (nie ujmując kobietą). Nadal czekam na informacje czy dostanę zwrot floty czy nie - teraz już tylko dla słabej satysfakcji potwierdzającej moje przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Przepraszam że to tak długo trwa, lecz nawet Gmail stwarza kłopoty w administracji, który od lat był niezawodny (nie wiem czym to spowodowane jest i czy inni mają też problemy). Większość zgłoszenia pomieszał z datą 6.04

 

Przykładowo zgłoszenie gracza ARAB z datą (wg. gmaila) 6.04:

http://screenshot.sh/n8kh569zDAY5g

Po otwarciu zgłoszenia:

http://screenshot.sh/ouC8hctjz44Vk

 

Widzimy datę zgłoszenia faktyczną 4.04 a moją odpowiedź dzisiaj 8.04 skąd data 6.04 - takich wiadomości mam ponad 100 z całej skrzynki i zdarzyło się że to samo zgłoszenie sprawdzałem po 3 lub 4 razy, ze względu na sporą liczbę samych duplikacji.

 

Inny przykład:

http://screenshot.sh/m7QvZSXbliEps

środek wiadomości:

http://screenshot.sh/mLfm49jwaqxXc

 

tutaj data jest faktyczna z 5.04, jako nieliczne zgłoszenie.

Jak to się mówi, jak się coś wali to wszystko na raz. Dajcie znać czy wy też macie jakieś kłopoty z gmailem.

 

To jest powodem możliwości ominięcia waszego zgłoszenia, lecz staram się sprawdzić każde, jednak jeżeli zgłoszeń jest kilka od tej samej osoby(lub kilkanaście!) a ostatnie jest rozpatrzone jako pozytywne inne maile są usuwane jako "zduplikowane".

 

Postępujcie wg. wiadomości w grze a wszystko dzisiaj zostanie wyprostowane i będziemy mogli przejść do rekompensat i bieżących spraw.

Cały dzisiejszy dzień od 12:00 będę online do późnych godzin nocnych i na każde zgłoszenie reaguje natychmiastowo. ,,

 

W czwartek pod wieczór udało się rozwiązać pozytywnie około 100 zgłoszeń, dlatego j/w pisałem piątek całym dniem dla was aby rozwiązać oczekujące jeszcze zgłoszenia do 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Desuxie cieszymy się niezmiernie z twojej hojnej obecnośc.

A teraz do rzeczy chciałbym wiedzieć ile straciłem floty bo niepamietam budowalem recyklery i znikały i tak kilka razy. Problem w tym że invisible ma tylko dostęp do banowania, Bubu nebu czy jakoś tak twierdzi że niema uprawnień na u7 więc jak nie ty to kto mi to sprawdzi? Oczywiście chodzi o uni7 nick NOVATOREK. Info proszę na pw w grze.

Edytowane przez NOVATOREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.