Skocz do zawartości

PYTANIE DO ADMINA GRY deusx


ARAB

Rekomendowane odpowiedzi

Sory ze bede pisal z duzej litery.... :)

 

PYTANIE DO ADMINISTRATORA TEJ GRY deusx CO SIE DZIEJE Z GRA??? ZE OD DLUZSZEGO CZASU GRA STRASZNIE ZAMULA I SA ( LAGI) ??? NIC NIE JEST Z TYM  ROBIONE....DLACZEGO???  NIBY PISALES ZE COS ROBISZ,ALE CO??

 

PROFITY Z GRY CZERPIESZ KASA CI WPLYWA,A TY KURKA NIC NIE ROBISZ.....POJAWIASZ SIE W GRZE JAK CI SIE PRZYPOMNI....CHLOPIE WEZ SIE DO ROBOTY I W KONCU NAPRAW TA GRE....

 

LUDZISKA WPISUJCIE SIE TU,BO TAK NIE MOZE BYC ,ZE KOLES KASE CZERPIE I g***o ROBI Z GRA.....LAGI JESZCZE RAZ LAGI.....

WYSLANIE EKSP TRWA PO PARE MINUT.....A CO MAJA POWIEDZIEC DOPIERO FLOCIARZE....AKCJA,A TU du**.....

 

MYSLE ZE WSZYSCY MNIE POPRZECIE.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba już każdy powinien się przyzwyczaić że deusx zawsze tylko dużo gada,a g***o robi,ma nas głęboko w tyłku i to się już chyba nie zmieni.

już tyle było protestów itp a on to olał.

ludzie dalej masowo kupują astaty więc i on ma konkretny zarobek,może jak by mu powiało pustką w portfelu to by się ogarną i zaczął dbać o to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie się nakręcać i pamiętajcie iż to tylko gra. Jak dla mnie bez żadnego znaczenia w moim życiu, wam moi drodzy polecam takie same podejście ;)

 

To dlaczego sie tak pienisz o szparki ???

 

Przeciez to nie jest flota??? a bija ci ja na lewo i prawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze mimo problemu gry ( lagi ) WAM GRACZE SIE DOBRZE GRA????? TO Powodzenia.....Jedyny gracz to Desti dzieki : :) Reszty graczy to pasuje,ze gra sie muli.....GRYYYYY

ARAB każdy widzi jak gra chodzi - szczególnie ostatnio, a pisanie kolejnego tematu niewiele da bo to nie od nas zależy.

Admin dostał ode mnie informacje po zakończeniu optymalizacji,że mimo zakończenia prac serwer muli i zwiesza się.

Każde problemy z grą są zgłaszane w miarę na bieżąco.Reszta już jest w gestii admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arab nic nie zrobisz piszac takie tematy

Admin od 1,5 roku ma to w D**ie i to sie nie zmieni, wpadnie usunie temat i ci wklepie bana i wszyscy o tym zapomna ze cos napisałęs :P

 

I od jakiegos czasu widze mamy cebulowego janusza na forum, Cichy_Bob ;D

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam co tu pisane jest i na forum (sb) i wiem ze sa lagi  i mi to tez przeszkadza ale widzę po wpisach ze raczej tego nierozwiazemy:) ale moszę dodać swoje 5 groszy:).Admin i team jest tutaj jak du** od srania  i powinna cos z tym zrobic:)bo wiadomo lagi lagami ale jak ktos przez to traci choc niewielką flotę to chyba  nie jego wina(czasami mam tak ze flota wraca np o 14.44. i staram sie zalogowac wczesniej bo wiadomo:) ale sie nieda:) Także popieram ludzi którzy chcą (chyba tylko tyle możemy tutaj) Aby Admin oraz Team wkoncu cos z tym zrobili. 

 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tak czytam co tu pisane jest i na forum (sb) i wiem ze sa lagi  i mi to tez przeszkadza ale widzę po wpisach ze raczej tego nierozwiazemy:) ale moszę dodać swoje 5 groszy:).Admin i team jest tutaj jak du** od srania  i powinna cos z tym zrobic:)bo wiadomo lagi lagami ale jak ktos przez to traci choc niewielką flotę to chyba  nie jego wina(czasami mam tak ze flota wraca np o 14.44. i staram sie zalogowac wczesniej bo wiadomo:) ale sie nieda:) Także popieram ludzi którzy chcą (chyba tylko tyle możemy tutaj) Aby Admin oraz Team wkoncu cos z tym zrobili. 

 

 

Pozdrawiam 

 
 
Kiedy wół był ministrem i rządził rozsądnie,
Szły prawda rzeczy z wolna, ale szły porządnie.
Jednostajność nakoniec monarchę znudziła,
Dał miejsce wołu, małpie, lew, bo go bawiła.
Dwór był kontent, kontenci poddani z początku;
Ustała wkrótce radość; nie było porządku.
Pan się śmiał, śmiał minister, płakał lud ubogi.
Kiedy więc coraz większe nastawały trwogi,
Zrzucono z miejsca małpę; żeby złemu radził,
Wzięto lisa: ten pana i poddanych zdradził.
Nie osiedział się zdrajca, i ten, który bawił:
Znowu wół był ministrem i wszystko naprawił.
 
Ignacy Krasicki
Edytowane przez KarolRadom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam co tu pisane jest i na forum (sb) i wiem ze sa lagi  i mi to tez przeszkadza ale widzę po wpisach ze raczej tego nierozwiazemy:) ale moszę dodać swoje 5 groszy:).Admin i team jest tutaj jak du** od srania  i powinna cos z tym zrobic:)bo wiadomo lagi lagami ale jak ktos przez to traci choc niewielką flotę to chyba  nie jego wina(czasami mam tak ze flota wraca np o 14.44. i staram sie zalogowac wczesniej bo wiadomo:) ale sie nieda:) Także popieram ludzi którzy chcą (chyba tylko tyle możemy tutaj) Aby Admin oraz Team wkoncu cos z tym zrobili. 

 

 

Pozdrawiam 

Admin rozumiem ale o jakim Ty teamie piszesz??

Niema nikogo w teamie oprócz nebu.

 

To jest Deusa gra i dopóki są osły którzy mu płacą to po co ma coś tutaj robić??

 

Skończyły by się wpływy w postaci $$ to "może" zaczął by się interesować, zatrudnił by team, robił by zabawy dla nas, reklamował by serwer.

 

Ale po co ? Lepiej wejść na pare minut, zrobić promocje +100% i odrazu stado osłów daje zarobek :)

 

Żeby nie było deusx, nie mam nic przeciwko Twoim dochodom z gry ale coś za coś, My Ci kasę, Ty nam dobrą grę , jak narazie działa to tylko w jedną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co my mozemy zrobic ? Deus ma info od nas ze są lagi ale tylko on moze to naprawic.

 

az sie wpisze bo tak mnie razi twoja wypowiedz...

 

Co mozemy zrobic ? Z tego co widze, to z twojego lizania d**y dla deusa , wazeliniarstwa, poddania sie jemu poprzez kasowanie zamykanie nie wygodnych tematow i banowanie graczy ktorzy domagaja sie prawdy to wydaje mi sie ze akurat TY powineines zrobic duzo, bo ciut ciut a wydaje mi sie ze jestes jego jakims kochankiem czy kij go wie czym wiecej ? szwagrem ojcem matka ? Takie poddanie by to tłumaczyło....

 

wstyd i hanba od i tyle.

 

TFUU...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Invisible_GoD

No tak, gracz ktory 3x byl banowany tu na zawsze zali sie ze gracze maja bana za wulgaryzmy notoryczne i tylko za to :) dodadkowo nie zamykalem zadnych niewygodnych tematow, jeslibtak to prosze wskaz mi :) Nie zbanowalem jeszcze nikogo za nic tutaj. Zresztą Ty i tak powiesz swoje bo ich zachowanie dla Ciebie jest normalne bo tez za to byles banowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az sie wpisze bo tak mnie razi twoja wypowiedz...

 

Co mozemy zrobic ? Z tego co widze, to z twojego lizania d**y dla deusa , wazeliniarstwa, poddania sie jemu poprzez kasowanie zamykanie nie wygodnych tematow i banowanie graczy ktorzy domagaja sie prawdy to wydaje mi sie ze akurat TY powineines zrobic duzo, bo ciut ciut a wydaje mi sie ze jestes jego jakims kochankiem czy kij go wie czym wiecej ? szwagrem ojcem matka ? Takie poddanie by to tłumaczyło....

 

wstyd i hanba od i tyle.

 

TFUU...

 

Drogi Marshall'u, pozwól że opowiem Ci jak sytuacja na Ogam.net wygląda z punktu widzenia członków Teamu.

 

Kilka miesięcy temu Deus miał do pomocy grupę naprawdę zaangażowanych i chętnych do współpracy osób (Snake, Mig, Dagger, Nebu, Neriel, Paulina, Ja). Zgłaszaliśmy wiele pomysłów na różnorakie inicjatywy zarówno w grze jak i na forum. Co więcej chcieliśmy również podjąć się ich realizacji. Nie wymagało to od Deusa żadnego wysiłku poza akceptacją pomysłu oraz udostępnieniem nam odpowiednich narzędzi do pracy.

Niestety Admin nie potrafił docenić tego co miał i totalnie zlekceważył nie tylko graczy ale również swoich współpracowników wolontariuszy. Dochodziło do sytuacji gdy na odpowiedź Deusa czekało się ponad 14 dni a ostatecznie zamykała się ona zazwyczaj w 2-3 zdaniach.

Team złożył rezygnacje ponieważ właściciel serwisu na każdym kroku podcinał nam skrzydła i nie szanował ludzi którzy pomagali mu zarabiać pieniądze pracując dla niego za darmo po kilka godzin na dobę.

Edytowane przez KarolRadom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KarolRadom: To wygląda jakby admin miał depresję lub coś podobnego. A depresja jest spowodowana niedoborami magnezu.

 

Np. w tym badaniu: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16542786, podawano ludziom od 150 do 300mg glicynianu lub taurynianu magnezu do każdego posiłku i wieczorem i szybka poprawa następowała już w mniej niż tydzień.. Dobry tez jest cytrynian lub mleczan magnezu i łatwiej go kupić, nawet na kilogramy sprzedają, przez co jest tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.