Skocz do zawartości

Awaria serwera 25.10.2015 = wyzerowanie licznika ciągłości logowań


SonGoku

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle w związku z awarią niemożliwe było zalogowanie się do gry mimo usilnych starań i podejmowania wielokrotnych prób. Minęły 24h i przez to licznik się wyzerował nie z mojej winy w momencie, gdy wykazywał już ponad 20 dni codziennego logowania. Fizycznie nie da się tego wykazać, ponieważ jakiś czas temu miałem błąd z brakiem jakiejkolwiek informacji w ustawieniach dotyczącej ciągłości logowania http://forum.ogam.online/topic/20716-czy-to-jest-błąd-aktywność/

Do banku również codziennie surowców nie wpłacałem, ale chyba jakieś logi macie, więc możecie zweryfikować czy się faktycznie logowałem.

 

Rozumiem, że administracja nie jest winna występowania awarii, ale ręce opadają, gdy po jednej awarii pojawia się kolejna i zanim ktoś rozwiąże problem, to mija 24h i szlag wszystko trafia.

 

Oczekuję rekompensaty za utracony ciąg logowań, który wynosił jak już wspominałem wyżej - ponad 20 dni - po 3bln każdego surowca oraz przedłużenie geologa o 2tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Songo nie tylko tobie sie wyzerowaly lecz u mnie jest taka syruacja ze ja przynajmniej raz dziennie wpindalam surki do banku i usiluje nonstop przesiadywac na grze kolejna sprawa nawet jak na grze nie jestem to w przegladarce karte mam otwarta.

Ale widac jak szanowna administracja szanuje ludzi nie tylko odnosnie ludzi graczy lecz i w zyciu realnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właście przesyłane są kopie update'ów na serwer i z samego rana będą liczniki ze stanu przed awarii, także każdy będzie miał poprawny stan.

No jakoś kiepsko to widzę, bo mimo, że w tym tygodniu wchodzę rano i po południu, to i tak licznik jest wyzerowany (tzn. są prawie 2 dni, czyli od momentu, gdy awaria minęła) - a to oznacza, że coś poszło nie tak...

 

Edit 28 października 2015r.

Logowania przywrócone - uważam, że temat do zamknięcia.

Edytowane przez SonGoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.