Skocz do zawartości

Zwrot floty Winiu vs Adam2600


Leonardo_da_Vinci

Rekomendowane odpowiedzi

No i jednak był bo niemasz floty wiec jednak cos miedzy ;D

 

Mój drogi współtowarzyszu gry ;) przepraszam Cię bardzo ale dyskusja z Tobą sprowadza się do poziomu rozmowy Troglodytów. Obyś nigdy nie był w takim położeniu, gdy tak naprawdę sam nie wiesz co i jak. Miłego dnia ;) Astuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Bobik Mnie juz nic innego niepozostało jak smiac sie z takich sytuacji i nienapinaj sie tak koleszko tylko zapytaj Winia jak naprawde było ;)

 

Winiacz pozdro lamko :D

 

Coś Ty taki nerwowy chłopaku ?? uśmiechnij się troszkę ;) A Winiu to co przepraszam Alfa i Omega ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj bobik własnie sie smieje jakbys umiał czytac to bym niemusiał dwa razy pisac :D

 

A co do Winiacza to jest katem dla was jak kiedys był dla mnie lamki za ktrotko gracie na tym serwie i jeszcze spotka was napewno sporo milych niespodzianek jak i ze strony winia jak i gry  :D

 

ciał lamki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASTEK, póki co Ty wychodzisz na napinacza i dodajesz niepotrzebny spam na forum pod tym tematem. Nie napinaj tyłka bo ci portki pękną. Zmykaj lepiej do własnego życia, a mądrości zachowaj sobie, bo nic nie wnoszą. Ja wnosze o warna dla ciebie, jeśli pojawi się jakiś modzik pod tym tematem, bo chłopaku, wywołujesz niezły spam. Bobik tylko grzecznie chce wiedzieć czy zepsuł akcję, czy może był błąd gry. Więc grzeczna prośba abyś zmykał z mądrościami. :)

A co do tematu - Bobik, ciekawi mnie jak to się skończy :D Nie ważne jak się skończy coś dla ciebie zorganizujemy. A co do tego z automatem, to jak nie widziałeś czerwonego paseczka, a pod paskiem wydarzenia miałeś coś? Bo tam wtedy się pojawia dodatkowa linijka właśnie o wyczerpaniu automatu. Kojarzysz może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jedno na pewno że nie było widać ze leci ;) czy się automat skończył nie wiem, powiedzmy że jest 20 % szans  ze tak było. Trochę grałem w rożne ugamele i szczerze mówiąc wątpię żebym to przegapił, ale jest to jakieś wytłumaczenie. Pozostaje wiara w najwyższego ;) Desux gdzieś Ty ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W du*** ma co się dzieje na forum i w grze. Woli zarabiać pieniądze na promocjach...

 

Ps. Jeśli robisz wpłatę ogólna to nie wywali Cie do podglądu, tylko zostaniesz w banku. ;-)

 

Dokładnie jak wpłacasz zostajesz nikt nie mówi że jest inaczej, tyle że ja wypłacałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś przeoczyć moment ataku - floty latają bardzo szybko i nie jesteś pierwszym użytkownikiem, który nie zdążył zobaczyć momentu ataku (w przeszłości wieloktornie były takie przypadki).

 

Podałeś powód możliwego błędu sugerując, że floty czasami nie widać po odświeżeniu jeżeli chodzi o jej powrót np. z ekspedycji - skrypt przelicza floty bardzo szybko, jednak 1,2 sekundy czasami zajmie zanim skrypt sprawdzi i aktualizuje stan owych flot - zatem jeżeli flota leci i czas dolotu się skończył, odświeżenie powinno nam dać wynik wracającej floty. Jeżeli trafimy na przerwę - tj. skrypt nie zdążył po pierwszym naszym odświeżeniu aktualizaować floty to możemy niezobaczyć jej na liście bądź zobaczyć ją z czasem "-", następne odświeżenie jednak już wyświetli aktualizowane wartości misji i będziemy wiedzieli aktualne dane. Czasowo zawsze będzie tak, jak jest napisane, ponieważ określane są czasy lotu i powrotu na określony termin i od tego terminu skrypt odlicza czas, czyli jeżeli każde odświeżenie trwa sekundę a flota powinna wracać 30 sek, to pierwsze może dać już dane i zobaczymy 30sek, 29sek.. jednak jeżeli nie, to drugie już da z wynkiem 29,28....

 

Wszystkie loty, które trafiły na okres 1,2 sekund systemu sprawdzania misji są przeliczanie i aktualizowane w odpowiedniej kolejności, którą określa moment dolotu i wysłania floty, jeżeli czas dolotu jest taki sam to moment wysłania floty jest decydujący w pierwszeństwie.

 

Reasumując podany powód nie może być powodem niezauważenia, ponieważ trwa on maksymalnie 2 sekundy (trzecia sek będzie już wyświetlona u nas) i dotyczy już floty, które zakończyły swój przelot do lub z docelowego miejsca, flota wysłana z misją atakuj pojawi się natychmiastowo w wydarzeniach i system przeliczania nie ma tutaj nic do rzeczy.

 

Sprawdzenie logów tutaj nie może być dowodem, bo każdy może powiedzieć że nie widział a w logu będzie zapisane wejści w zakładę podgląd.

Jeżeli ktoś jest w stanie odtworzyć sytuację, w której wysłanej floty nie będzie widać w podglądzie to wtedy można stwierdzić błąd, ja natomiast takiej sytuacji nie jestem w stanie odtworzyć a i skrypt jest napisany w taki sposób, który wyklucza taką sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli według admina odswiezalem bo wchodziłem w podgląd tylko ze przegapiłem lecącą flotę. Spoko akceptuje takie wytłumaczenie choć wynika z tego iż jestem jakimś idiotą wyklucac się nie będę bo nie ma o co choć ja tam wiem swoje. Widzę że są tu lepsi i gorsi masakra jakaś odświeżałem bo wchodziłem w podgląd ale nie zauważyłem lecącej floty. Jak myślisz sobie iż kupie astaty żeby się odbić nic z tego nie zarobisz na mnie bo robienia ze mnie idioty nie trawie. 

Edytowane przez Cichy_Bob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.