Skocz do zawartości

Zwrot floty Winiu vs Adam2600


Leonardo_da_Vinci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Winiu pewnie starcie gdzieś wrzuci bo i nawet powinien;) przy okazji GRATKI Winiu ;) dobra robota. Ale do czego zmierzam, sam agresor potwierdzi iż zalogowany byłem, patrze sobie  Winiu sondy puszcza ohho..... myślę trzeba się zmobilizować bo mnie namierzył chłopak. Więc wchodzę sobie w podgląd i czekam z pewnością iż zaraz poleci odświeżyłem parę razy ale nic nie widać. Więc sobie myślę fsa zrobię gdyż po co ryzykować złomem bank wypłata deu flota wszystkie statki  stacjonuj i jazda ile mi to mogło zająć 15 sekund max, a tu akcja niemożliwa???? Patrze sobie Winiu mi złoma zrobił. ;) Z tego co mówił leciał z 50 sekund ale ja pomimo że odświeżyłem ze 3 razy minimum nie widziałem go. Zresztą nawet gdybym nie odświeżał to się powinien atak pokazać, jeżeli się nie mylę. Wychodzi na to że jak wszedłem puszczać fsa Winiu już musiał być w powietrzu. Więc proszę jak w temacie o zwrot flotki i nałożenie z automatu urlopu na 24 h gdyż szczerze mówiąc z mojej winy złom nie był a raczej coś się popaprało. 

 

A ze awanturujący nie jestem jeszcze raz GRATULACJE dla Winia ;) wyczekał mnie pięknie ;) i nie zmienia to fakt że dał mi czas na ucieczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sondy poszły o godzinie 15:09:41 atak był o 15:12:10.

Tyle czasu zajeło mi stacjonowanie na moona -> teleport i lot.

 

Wszystko jest pewnie zapisane w logach, deus sprawdzi i albo nie odświeżyłeś strony między sondami a atakiem albo faktycznie jest jakiś błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie najwyższy przeanalizuje i podejmie słuszną decyzję, czy będzie po mojej myśli czy też nie zgodzę się z nią w 100%.  Ja naprawdę nie ubolewam nad tym że złoma dostałem tak bywa, na tym ta gra polega raz ja raz kto inny. Tylko dlaczego nie widziałem jak lecisz na mnie jak bym widział uciekł bym parę razy 50 sek to dużo czasu. Ot i tyle ;)

 

PS.

 

Fakt mogłem od razu zrobić fsa jak tylko zauważyłem sondy przecież było wiadome ze mnie namierzysz ;) ale pomyślałem sobie że Cię na deu naciągnę i ucieknę po Twoim wylocie, a tu masz Ci peszek. Kurcze idiotą nie jestem żebym widział jak na mnie lecisz i stał jak głupi czekając na złoma ;)  Jest dowód na to że widziałem sondy najwyższy sprawdzając będzie wiedział o czym mówię a potem tylko czekałem i czekałem i dostałem prosto w ryj he he ;)

Edytowane przez Cichy_Bob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekałeś i nie odświeżałeś pewnie :P

Odświeżyłeś mnutę po ataku wybudowałeś recki i zebrałeś mi część złomu :P

 

 

Winiu chłopaku ja nie mam 7 lat i nie jestem dzieckiem neo ;) Musiał być jakiś błąd nie ma siły, poza tym zauważyłem już jakiś czas temu iż jak się kończy ekspedycja- odświeżę i nie widać czasami że szperacze powracają. Moze tu było coś podobnego, ja jestem pewien że Cię nie widziałem jak leciałeś.Na dowód masz :  wypłata z banku na 21 sekund przed Twoim wlotem

3.000.000.000.000 Wypłata

21.10.2015 15:11:49

Dlaczego to dowód, to dowód że było odświeżone a najwyższy sprawdzi ze gdy stałem miałem na planecie ponad 1bln deu więc zeby fsa zrobić wystarczyło, a ja wszedłem niby przed Twoim atakiem do banku wypłaciłem deuter i przez 20 sekund fsa rzeźbiłem, wiedząc że na mnie lecisz??? Idiotą nie jestem i zdaje sobie sprawę że trzeba zmykać. ;)

1.181.861.745.774 Wypłata 21.10.2015 15:08:01

 

Stary gdybym Cię widział w 20 sekund fsa bym ze 3 razy puścił bez jaj, to jest raptem 7 kliknięć i floty nie ma. Do banku wszedłem zrobić wypłatę deu ( w sensie aby flota zabrała nadmiar ) bo stwierdziłem że nie będę dłużej czekał na Twój atak. Ot i cała historia ;)

Edytowane przez Cichy_Bob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie w takim razie, skoro wiedziales o ataku, miales deuter na fsa na moonie, to po co wyplacales 3 bln deu z banku?

 

Nie wiedziałem że na mnie leci,  pojęcia nie miałem. Post wyżej masz opisane dlaczego wypłacałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie doczytalem do konca, ale nie widze uargumentowania dlaczego wyplata deuteru jest dowodem na to ze odswiezyles

 

 

Jak wypłacasz z banku z automatu gra powraca do podgladu czyli sama się odświeża. I go nie był bo specjalnie patrzyłem, poza tym ciężko by było nie zauważyć czerwonego koloru ;) więc wszedłem fsa zrobić i robiłem go powoli bez pośpiechu daje kontynuuj a tu ni ma floty ;) Przecież jakbym wiedział że leci zrobił bym fsa byle gdzie w 5 sekund proste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wszedłeś w bank nie klikając podglądu ? póżniej we flotę i w momencie jak Ty wysyłałeś FS ja wleciałem na Twojego moona?

 

Winiu, jak wychodzisz z banku wywala Cię do podglądu więc odświeża i Cię nie było, dlatego fsa robiłem bez pośpiechu. Przyjdzie deusx to zdecyduje co i jak ja jestem na 1000% pewien że Cię nie widziałam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie wywala z banku do podglądu :D

 

 

Dobra przypuśćmy był błąd gry. nie widziałeś ataku.

z tego co piszę wyżej wynika że wszedłeś we flotę --> zaznaczyłeś wszystkie statki i przy wysyłaniu pokazał Ci się komunikat że niemożliwa akcja.

 

Napewno wszedłeś 2 raz we flotę, zobaczyłeś że jej nie masz , wbiłeś w wiadomości zobaczyłeś walkę i co dalej ?

 

Złom mi podkradłeś dopiero pare sekund przed wlotem moich recków czyli prawie 2 minuty po ataku.  (flota leciała 0:54sek a recki 2:49)

 

 

Wiem że jesteś pewien na 1000% że nie widziałeś, jakbyś widział to byś uciekł to wiadome. tylko trzeba wyjaśnić czy nie było widać ataku czy sie zagapiłeś :)

Edytowane przez Winiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z banku wywala do podglądu. W tym przypadku Cie nie było dlatego stwierdziłem iż z fsem nie muszę się jakoś strasznie spieszyć. Czy się zagapilem nie.... nie bo na podgladzie nie bylo lecacej floty w moją stronę. Nie kwestionuje że atak był uczciwy wiem że jesteś na tym uni the Best ale gdybym widział atak to bym uciekł, a go nie widziałem z powodu jakiegoś błędu chyba takiego jak z tymi ekspedycjiami czasami jest, mimo że odswize nie widać że ekspedycja wraca. Nie wiem naprawdę ale swojej winy nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co do banku. Jeśli wypłacicie/wpłacicie surkę w banku i nie klikniecie sami gdzie kolwiek, systemowo gra powinna automatycznie przeskoczyć do strony głównej, którą jest właśnie podgląd, czyli flotka powinna się pojawić. Przeważnie każdy nie czeka, tylko wchodzi w wybraną zakładkę zanim przeskoczy i tyle. Więc nie wiem jak to do końca było. Poczekamy z miesiąc i deus się pojawi, sprawdzi i za kolejny miesiąc może flota wróci :D albo będzie tak, że było inaczej i flota nie wróci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie wywala z banku do podglądu :D

 

 

Dobra przypuśćmy był błąd gry. nie widziałeś ataku.

z tego co piszę wyżej wynika że wszedłeś we flotę --> zaznaczyłeś wszystkie statki i przy wysyłaniu pokazał Ci się komunikat że niemożliwa akcja.

 

Napewno wszedłeś 2 raz we flotę, zobaczyłeś że jej nie masz , wbiłeś w wiadomości zobaczyłeś walkę i co dalej ?

 

Złom mi podkradłeś dopiero pare sekund przed wlotem moich recków czyli prawie 2 minuty po ataku.  (flota leciała 0:54sek a recki 2:49)

 

 

Wiem że jesteś pewien na 1000% że nie widziałeś, jakbyś widział to byś uciekł to wiadome. tylko trzeba wyjaśnić czy nie było widać ataku czy sie zagapiłeś :)

 

Najpierw nie powiem byłem w lekkim szoku ;) bo niby jak i skąd co się w ogóle stało ;) pewnie sprawdziłem co i jak. Następnie przeniosłem się na planete wyplata surowców budowa recków i wlot po cześć złomu. Desux będzie miał na bank w logach że podczas Twojego lotu klikałem po panelu i był powrót do podglądu ( po wyjściu z banku ) więc automatycznie powinno się wyświetlić że lecisz. Z tego co tu piszemy wychodzi na to iż w ciągu Twojego lotu 1 raz byłem w banku i 2 razy we flocie a mimo to nie zrobiłem fsa ;) Więc albo nie widziałem (bo nie było)  albo jestem idiotą. 

Edytowane przez Cichy_Bob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz widział automatycznie leżącej floty jeśli masz włączone automatyczne odświeżanie jeśli pojawił się komunikat "Limit automaty został wyczerpany, ...". Wtedy nawet kliknięcie zakładki "podgląd" nie zadziała i leżąca flota nie będzie widoczna. Dopiero kliknięcie na komunikat ponownie pokazuje nam leżące floty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz widział automatycznie leżącej floty jeśli masz włączone automatyczne odświeżanie jeśli pojawił się komunikat "Limit automaty został wyczerpany, ...". Wtedy nawet kliknięcie zakładki "podgląd" nie zadziała i leżąca flota nie będzie widoczna. Dopiero kliknięcie na komunikat ponownie pokazuje nam leżące floty.

 

No ale to by musiał być pech pechów nie wiem taka zbieżność niesprzyjających okoliczności  to prawie jak trafienie w totka ;)  Akurat by się automat wyczerpał jak Winiu na mnie leciał, szczerze mówiąc nie pamiętam czy tak było czy nie, jestem pewien iż nic "czerwonego" w moją stronę nie leciało. Spojrzałem na floty nie leciał, a czy automat padł nie wiem nie zwróciłem uwagi.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki duzy napis WYDARZENIA a obok dwie strzałeczki a miedzy nimi winiu :D

 

teraz juz bedziesz zwracał uwage  :D

 

Taki duży napis a między nimi NIC chłopaku ;) gdyby był Winiu nie było by mnie :P

Edytowane przez Cichy_Bob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.