Skocz do zawartości

Co To Ma Być grzecznie pytam???


Leonardo_da_Vinci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, rożne rzeczy już tu widziałem wały z lotto multi itd..... itd...... Może więc gracze Seerky oraz x89 wyjaśnią nam tu na forum o co chodzi, z kupnem trytu oraz z flotą Seerky-ego.

A więc:  x89 sprzedał 10.000 jednostek trytu za 60.000.000.000.000 (6.000.000.000) odbiorca: Seerky ????? Mało tego flota Seerky-ego wczoraj nagły wzrost na top 6 o około 340 mld punktów, a dziś znowu w dół na top 73. Co tu się wyrabia ??? gdzie jest jakiś GO czy SGO niech ktoś zrobi z tym porządek proszę grzecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pierw ja sie wypowiem... ze nie wiem co sie dzieje... wczoraj ok godz 20/20:30 oddalem konto wiec podejrzewam ze jak zwykle znalazla sie jakas pi*** tylko po to by spuszowac kogos i tyle... i surowce jak i konto pojdzie sie je***...

 

tyle ode mnie moze nowy wlasciciel tez sie wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo wiedzialem ze to on :) jemu kont sie nie oddaje bo on nie umie grac uczciwie :) jestt rekordzista w ilosci zbanowanych kont i nigdy sam do niczego nie doszedl :) zawsze mial kilka multi i dostawal bany :) zwykla lama ktora tylko umie oszukiwac wiec nie dziwi mnie to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo wiedzialem ze to on :) jemu kont sie nie oddaje bo on nie umie grac uczciwie :) jestt rekordzista w ilosci zbanowanych kont i nigdy sam do niczego nie doszedl :) zawsze mial kilka multi i dostawal bany :) zwykla lama ktora tylko umie oszukiwac wiec nie dziwi mnie to :)

 

Znaczy się taki chwast, pasożyt czy coś podobnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający jak i kupujący zawieszeni do wyjaśnienia za push, trwa weryfikowanie szczegółów transkacji

A co z termitem? Dowiemy sie w tym roku?

 

  

Napisal do mnie gracz Marcinek i to jemu oddalem konto nie wiem kto to nie znam ludzi mialem nadzieje ze bedzie mial wiecej czasu niz ja i zaopiekuje sie kontem...

Marcinek to neon, najwieksza niedorajda na ogam.online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę na ten lekki offtop, zgłoszeń oczywiście było kilka, jednak miałem pewne wątpliwości co do rozmieszczenia stanowisk i ogłoszę ponownie rekrutację, tym razem z informacją w grze i trwającą 24 godziny od momentu ogłoszenia, następnie 12 godzin zostaną wybrane osoby, które otrzymają stanowiska rekrutantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.