Skocz do zawartości

Odwołuje sie od bana KETSA UNI-8


ASTEK

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie ze wzorem :ok:

 

 

Nasz nick:  KETSA
Treść blokady:
Skan planety około 1 sek przed atakiem
Nick SGO, który nałożył bana:Paulina
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

 

A wiec tak ban nałozony dzisiaj o 12: 51: 58 roku Panskiego 2015 przez j.w. Sgo Pauline.

 

Około wczorajszego pózniejszego popołudnia skanowałem układy galaktyczne i natrafiłem na szperacze tego Pana ,http://forum.ogam.online/topic/20390-ketsa-ryje-vs-sopelma-sekcjawu/?do=findComment&comment=138608,szukamy sie poniekad nawzajem bo nasze sojusze sa dominujace na uni i sie z lekka scieramy,i chyba staczamy bo juz sam niewiem co myslec otym wszystkim. 

Poszły skany,przeglad raportow,szperki sobie stacjonowały juz ładnie na moonie,wiec co tu duzo myslec telepor floty i lece.Doleciałem ,pozbierałem i pokolorowałem i jak wyzej stejk jest na forum i tu wazna informacja starcie flot odbyło sie wczoraj pozniejszym popołudniem a ban nałozony dzis j.w.o prawie 13 wiec prawie po upływie 24 h około ^_^

Zasiadłem dzisiaj na kompa około godziny 8 rano i odpalajac forum wsrod osob widocznych na nim była Paulina ktora nałozyła banai ktora pozniej na moje zapytanie na sb z jakiej akcji ta 1s odpowiedziała ze to własnie na graczu j.w.

Kolejne moje zapytanie do niej było takie to czemu nie dostałem go wczoraj tylko dzisiaj :odp. jej była tak :bo niemiał kto przesledzic i zatwierdzic zaistniałej sytuacji.To akurat mnie niedziwi zycie ^_^

Ale moje kolejne zapytanie brzmi nastepujaco,to skoro była widoczna na forum od około 8 to czemu niezrobiła tego od razu rano tylko czas j.w.

I drugie moje pytanie do owego odwołania czemu niemozna skanowac około 1s przed atakiem???

Wiem ze jest to w regulaminie ale czasem ten czas 1s spowodowany jest lagami gry i niemamy na to wpływu.

To poniekad tez powinno byc w regulaminie ze niemozna atakowac 1s po flocie obroncy, przykładow znalazło by sie jeszcze kilka.

 

Prosze o rozpatrzenie mojej sprawy 

 

 

Ten drwiący dopisek do tytułu jest niepotrzebny.

IWNF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarius nietwierdze ze niesłuszny ale co moge poradzic na to ze skanujac danego mona 11s przed dolotem sondy docieraja w tej samym czasie co flota atakujaca?

 

I takie pytanie co mozna zrobic skanujac jak TY teraz twierdzisz ze wtym samy czasie co flota weszedł skan i co sie wtedy dzieje i co Ja moge wtedy zrobic na niekorzysc gry lub gracza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna sytuacja z bezsensownym punktem regulaminu.

 

http://forum.ogam.online/topic/19422-sens-ograniczeń-bash/

 

Kiedyś już zwracałem na to uwagę, ale zostało niestety olane. Astek może na twoim przykładzie coś się zmieni. Ciężko tutaj o daleko idące wizje ze strony obsługi serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czytając temat wywnioskowałem, że nie można szpiegować sekundę przed atakiem (nie czytałem jak to wygląda dokładnie w regulaminie) Ale czytając ten temat uważam, że ten ban jest bez sensu i ogólnie ten punkt w regulaminie. Przecież sonda wysłana 1 s przed atakiem:

 

- nie  zmieni przebiegu bitwy

- i tak w razie jej wysłania w czasie 1 sek nie zdążysz przeczytać raportu

- w 1 sek nie zdążysz przeczytać raportu i (jeśli zauważyło by się beznadziejną sytuację) to i tak nie zdąży się wycofać floty.

 

Ja bym poprosił o dokładny czas przeskanowania czy było to 1 sek przed atakiem czy może 1,01 sek przed atakiem a może 1.99sek przed atakiem, w takim wypadku by ban był niesłuszny. I na jak długo jest w takim wypadku banowane konto?

 

 

///używaj koloru automatycznego, Twoje posty są nieczytelne !

hhsnake0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam regulamin i wiem, że dział odowałenia od bana służy tylko i wyłącznie do komunikacji poszkodowanego z operatorem lub administratortem ale napiszę jako osoba postronna.

 

§5 Bash
6. Skanowanie planety/księżyca użytkownika (sondą szpiegowską) na czas mniejszy albo równy jednej sekundzie przed dolotem floty z misją agresywną jest również traktowane jako bash.

 

Skanowanie 1 sekundę przed atakiem nie ma żadnego wypływu na bezpośredni przebieg bitwy, nie mamy fizycznej możliwości w ciągu właśnie tej 1 sekundy przeczytać raportu szpiegowskiego jednocześnie zawracając lub opóźniając flotę. Akcja taka podobno może jednak wpłynąć na przebieg bitwy w sposób pośredni, tj. uniknięcie bitwy wynikające z obciążenia serwera. Osobiście nigdy na tym serwerze nie spotkałem się z taką sytuacją a muszę przyznać, kiedyś chyba 2 razy skanowałem 1 sekundę przed bitwą.

Do czego zmierzam. Punkt w regulaminie jest słuszny ale napisany bez sensu. Skoro karane jest skanowanie 1 sekundę przed bitwą to dlaczego nie jest karane np. podstawianie floty lub obrony, niszczenie księżyca, zawracanie floty i wszelkie inne akcje związane ze strategią bitewną wykonywane 1 sekundę przed bitwą? Akcja takie również mogą wpłynąć pośrednio na przebieg bitwy.

 

Darostm przeczytaj regulamin, w nim dowiesz się, że zwykły urzeczownikowi forum nie może posługiwać się kolorową czcionką. Używaj automatycznego koloru czcionki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.