Skocz do zawartości

Blokada zadań U9


Henio

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre zadania zostały zablokowane, aby zapobiec zbyt gwałtownemu napływowi surowców z zadań na uniwersum, aby nie powiększać ogromnych różnic punktowych między graczami.

To jakim cudem zadania z technologii są zablokowane za nagrodę 2.500.000.000 a strategia odblokowana za kwoty niewyobrażalnie większe?

Sami zaprzeczacie sobie. Chyba po to są zadania, żeby je odblokowywać. A co ja mam teraz np. robić? Czekać aż reszta graczy odblokuje sobie na spokoju zadania i dogonią mnie w punktach?... Wraz z kumplami zaczeliśmy tu grę, ponieważ myśleliśmy, że jesteście poważnymi ludźmi, ale wychodzi na to, że niestety nie. Gra bardzo dobra, lecz ludzie nią zarządzający mogą sobie uścisnąć dłon z ludźmi rządzącymi naszym krajem :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na pozostałe uni, pełno farm, odblokowane zadania, a parametry te same ;]

Tylko tydzień byście stracili, a na tym u9 to pewnie przez 2 miesiące jeszcze poczekacie na odblokowanie zadań. Tak na oko, pamiętam że na u8 czekali i czekali bez końca...

 

 

BTW, odnośnie tego:

Gra bardzo dobra, lecz ludzie nią zarządzający mogą sobie uścisnąć dłon z ludźmi rządzącymi naszym krajem :)

 

Cóż, deus wiecznie zajęty, zawsze poważny, itd... Od dawna podejrzewam, że ma coś wspólnego z naszym rządem :D

Czy ktoś mógłby sprawdzić czy jego ostatnio zmniejszona aktywność przypadkiem nie pokrywa się z przeniesieniem naszego byłego premiera do Brukseli? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neriel dawno nie widzialem tak negatywnej oceny pracy adm z Twojej strony ;D

 

Co do U9 uni padło zanim powstało, nie ma sensu tam grać... wiadomo początki najlepsze są, dużo zabawy, złomowania itd, ale jak zobaczyłem liczbę osob zarejestrowanych po tygodniu działania to pełna załamka, ogam osiągnęło właśnie dno

nie ma sensu dalej ciągnąć gry na tym serwerze, a szkoda bo to jedyny priv godny polecenia. Domyślam się jednak że zadania i surowce zostaną odblokowane na dniach, w koncu mamy lipiec już prawie, czas urlopów itd. resztę dopiszcie sobie sami :piwo:

Edytowane przez MrWhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 14:57

 

Odpowie nam tu ktoś w logiczny sposób dlaczego takie blokady zostały wprowadzone?

 

W ramach odpowiedzi polecam przeczytac wątek odnośnie startu u8. Był ten sam zabieg i są wszystkie odpowiedzi:

http://forum.ogam.online/topic/18196-uniwersum-8-1-czerwca-godzina-1900/?p=125813

 

Szkoda tylko, że Deus dał ciała i nie zablokował na start zadań ze Strategia, bo stamtąd można było wyciąc ponad 6bln a niewielu graczy o tym wiedziało

Edytowane przez leon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre zadania zostały zablokowane, aby zapobiec zbyt gwałtownemu napływowi surowców z zadań na uniwersum i nie powiększać ogromnych różnic punktowych między graczami.

coś w tym nielogicznego lub niezrozumiałego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko nielogiczne. To dlaczego zostały zablokowane zadania z  technologii, gdzie nagrody są 10000x mniejszy niż zadania w strategii czy ekonomii? Raczej takie działania nie mają za zadanie zniwelować różnic między graczami, ale to moje zdanie : ). Bardziej wam chyba chodzi o to, że jesli nie można robić zadań to co innego można robić na nowo powstałym uni9? Złomować-nie wiem co, farmić- też nie wiem co. Te zadania były jedyną rzeczą dla wykonania której z miłą chęcią się grało...
Morał z tego, że czekacie aż ktoś zacznie kupować wam te śmieszne astaty. Tylko o to wam chodzi. Życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Napisano dziś, 16:37

Wszystko nielogiczne. To dlaczego zostały zablokowane zadania z technologii, gdzie nagrody są 10000x mniejszy niż zadania w strategii czy ekonomii? Raczej takie działania nie mają za zadanie zniwelować różnic między graczami, ale to moje zdanie : ).

 

Słuszne zdanie. Ale już wyżej zostało napisane, że Deus popełnił błąd, bo najzwyczajniej zapomniał o tych zadaniach. Neriel też pisał o tym na SB.

Ale cóż, błędy zdarzają sie każdemu i na każdym unii ;)

Z tego co pamietam, u8 też się nie obyło bez błędów, bo częśc graczy skolonizowała planety na starych ustawieniach pól i temperatur i na tym zyskała.

Świat się jednak nie zawalił i gra się całkiem przyjemnie

pzdr i życzę wam mniej jadu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Napisano dziś, 17:03

Tu nie chodzi o jad.. Tylko gracze, którzy mieli możliwość wykonania tych zadań, póki nie były zablokowane to zyskali niesamowitą przewagę nad pozostałymi. A reszta teraz nie może ich dogonić, ponieważ te zadania mają zablokowane..

 

Wydaje mi się, że zablokowane zadania były i są zablokowane dla wszystkich, a zadania niezablokowane min. z działu strategia, są nadal dostępne i były dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.