Skocz do zawartości

Uniwersum 8 - 1 czerwca godzina 19:00


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

ja na pracę operatorów nie narzekam.

to wiadomo ze czasami tzreba dac bana a pozniej jest ub, bo sie pomylil, nic dziwnego.

 

bardziej by mi zalezalo na nowosciach w grze ;)

 

I jest to całkowicie bez sensu, bo zniechęca do gry, gdzie kary rozdawane są niemalże losowo. Kurde, nawet załóżmy sytuację, że X zrobił konto (0 punktów) by zbadać sytuację na uni, a potem przejął jakieś za kasę. Przez przypadek zaloguje się na to zerowe, bo miał zapisane hasło w przeglądarce, żadnych kontaktów flot nie będzie, żadnego pushu. I co, za to należy walnąć mu bana, bo się pomylił? Jak w logach jest, że to ewidentna pomyłka, to naprawdę problem głupie PW napisać i naprowadzić? A już w ogóle śmiechu warte są odrzucenia zgłoszeń na jednym IP, bo "są niewiarygodne" czy coś w ten deseń. Czemu to GO decydować, czy wspólna gra z moją dziewczyną jest wiarygodna, czy też nie? Na forum też moderatorzy zaczynają działać karygodnie, jak dosłownie za głupotę możesz zerwać warna. Efekt jest taki, że mamy praktycznie samowolkę, średnio przydatny regulamin gry i forum, a GO i modzi tylko zniechęcają kolejnych graczy (nie trzeba daleko szukać, kilka dni temu narzeczona sojusznika zrezygnowała właśnie ze względu na ich podejście do zarządzania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, by zastrzeżenia dotyczyły transportu surowca, jeśli już to niezauważone zgłoszenia o wspólnym IP, tudzież przywalenie gościowi, który zapomniał zgłosić dwa konta po przejęcia SMSem tylko po to, by po wyjaśnieniu sprawy mu tego bana ściągnąć. Poza tym jak jeszcze przeglądałem galaktyki, to widziałem naprawdę wiele wulgarnych nazw planet, sojuszy czy graczy, które sobie wisiały tygodniami, bo GO najwyraźniej czekał na to, aż to gracze jego robotę wykonają.

 

co do zgłoszeń gry z 1 IP i bany, to jest wina graczy, zawsze GO zakłada temat w którym wpisuje osoby grające z 1 IP, nie ma Was na tej liście to zgłaszacie ponownie, a nie czekacie bo im dłużej Was nie ma to tym lepiej bo ktoś tam nie wie o tym i macie przewagę itd.

ogólnie gra z jednego IP jest dość kontrowersyjna i brakuje wielu zapisów w regulaminie regulujących w/w kwestie

 

co do wulgarnych nazw to nie zauważam tego i mi to zwyczajnie nie przeszkadza

 

 

ja na pracę operatorów nie narzekam.

to wiadomo ze czasami tzreba dac bana a pozniej jest ub, bo sie pomylil, nic dziwnego.

 

bardziej by mi zalezalo na nowosciach w grze ;)

 

nie ? chyba nie pamiętasz co sie działo 7 miesięcy temu jak grałeś aktywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrWhite, odnosisz się wybiórczo, poza tym chcę zwrócić uwagę na temat na forum dotyczący zgłoszonych wspólnie IP. O, o taki zapis:

Użytkownik MiG edytował ten post 25 listopad 2013 - 00:49 
aktualizacja

 
 

 

Mamy czerwiec 2014, ponad pół roku od ostatniej aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrWhite, odnosisz się wybiórczo, poza tym chcę zwrócić uwagę na temat na forum dotyczący zgłoszonych wspólnie IP. O, o taki zapis:

Użytkownik MiG edytował ten post 25 listopad 2013 - 00:49 

aktualizacja

 
 

 

Mamy czerwiec 2014, ponad pół roku od ostatniej aktualizacji.

 

tutaj się zgadzam ale można reagować, napisać temat itd. co do GO/SGO, albo i nie.... bo jak pokazał np. Pan KarolRadom prośba graczy i Deusa nic nie dała i jego szperacze widnieją w rekordach juz z 6 miesięcy bo jest to zgodne z regulaminem (nie jest to flota bojowa) utrudniając grę aktywnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale karaluch już w temacie pytał, kiedy aktualizacja, i to zostało pominięte, zresztą z tego co mi wiadomo, to poszło też kilka zapytań do GO bezpośrednio od graczy. I cisza.

 

A co do szperaczy, to akurat uważam, że nie powinno ich być w ogóle w rekordach, ale to nie temat na tą dyskusję. Tym bardziej, że ktoś złośliwie może wybudować i 2kkkk, odpalić urlop, i wychodzi na to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkład planet na uniwersum 8 będzie zwierał następujące wartości:

 

1. 240

2. 260

3. 280

4. 300

5. 320

6. 350

7. 370

8. 350

9. 320

10. 300

11. 290

12. 280

13. 270

14. 260

15. 250

 

w tym zadanie z kolonizacją planet ponad 450 zostanie usunięte. Pozycje 5-9 zapewnią nam bezstresowe rozwinięcie planety.

to co podałeś nijak sie ma do tego co można trafić ;/

normalnie masakra, na 7 400+ pol i -44 a na 10-14 jak sie trafi 200 pol i - 30 to max

gratulacje profesjonalizmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 10 udało mi się trafić 297 pól po jakichś 60 wysłanych kolonizatorach, a i tak temperatura planety nie powala. O.o

 

dokładnie mam to samo, ale mi chodzi o to ze ilość pol na 7 przekracza deklaracje deusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się oszukany, była mowa o zadaniach jako o całości a nie tylko części. Napierdzielam cały czas PTE po łatwy surowiec a tutaj dzień przed informacja, że nie będą wszystkie.

 

Jakbyś miał od jutra wszystkie zadania, to równie dobrze od razu można surkę i flotę za astaty wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś pisałem, że będą stopniowo załączane.

W tym temacie, napisałem przed startem uni:

 

"Tak, zadania przez pierwsze 3 dni będą całkowicie wyłączone."

 

Można wywnioskować, że po tym czasie mogą być włączone częściowo. Wiadomo, że nie trzeba szukać podtekstów w każdym zdaniu. Niemniej sami gracze mówią, że niektóre zadania to zbyt łatwy surowiec i to popsuło poniekąd start uniwersum 7. Gra ma parę zakładek, ale jej rozbudowa i strategia jest tak rozległa, że bardzo ciężko opisać dokładnie każdy jej element przed startem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komedia... wszystko się zmienia... bez sensu było w ogóle zaczynać na tym uni 8 .   Ostatnim chyba etapem będzie surka i flota za astaty to będzie koniec ^^ no chyba że będą limity przelewów 50 zł na tydzień :] 
. Pozdrawiam:]

Edytowane przez linq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.