Skocz do zawartości

Błąd - dzisiejsza wieczorna awaria i ciągłość logowań


SonGoku

Rekomendowane odpowiedzi

Do deusa już ta informacja dawno dotarła... Pisał 2x na poprzedniej stronie.

 

 

 

Wiem,

Chodziło mi o informacje, że dalej nie działa mimo rzekomego obiecania napraw. Bo może deus coś naprawiał ale nie poskutkowało ;)

IWNF

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pisał Pan na:

OGamtest@gmail.com

Tam informacja dojdzie do deusa szybciej niż na forum, ponieważ tutaj może zostać przeoczona.

Wy zepsuliście, to wy zauważcie - tym bardziej, że informacja zgłoszona jest w odpowiednim dziale i deus świetnie sobie zdaje z tego sprawę, o czym nawet wspomniał Neriel.

 

Rozwala mnie to, że ktoś coś edytuje i nie zauważa błędów:

Wygraj dzisiaj 1000 astatów !

Wystarczy zamówienie w sklepie od 10 zł - szczegóły var $timerID = null , $dif = (new Date(1434440025513)).getTime() - (new Date()).getTime(); function wyswietlCzas() { var $data = new Date((new Date()).getTime() + $dif), $godziny = $data.getHours(), $minuty = $data.getMinutes(), $sekundy = $data.getSeconds(), $czas = ['', $godziny, ':', ($minuty

 

Takie coś wywaliło w podglądzie na uni 5. To jest kod źródłowy, który się uwidocznił najprawdopodobniej przez edycję 1000 astatów do wygrania w jakiejś promocji dotyczącej złożenia zamówienia.

 

Serio nikt nie śledzi zmian, których dokonuje? Zauważyłem, że w wyniku tego błędu znikł czas na serwerze widoczny we wspomnianym podglądzie. Usterka banalna do naprawienia, bo skoro popsułeś, to teraz napraw - dopisując i/lub usuwając to, co ujawniło cały kod.

 

Kopiuj/wklej lub ewentualnie prześledźcie cały kod, bo długi nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej po prostu zabrakło średnika/znacznika na końcu linijki, co spowodowało wciągnięcie do wyświetlanego napisu o promocji kolejną linijkę z kodem wyświetlania godziny.

 

Czemu ten błąd, jak również inne po łączeniu od 2 dni pozostają nienaprawione to każdy sam może sobie odpowiedzieć..

To już nawet nie jest brak czasu, bo nie wyobrażam sobie aby ktoś nie miał czasu... średnika postawić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.