Skocz do zawartości

Połączenie uniwersum 3 i uniwersum 5


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy !

W wyniku przeprowadzonej ankiety odbędzie się połączenie uniwersów 3 i 5 - 14 maja po godzinie 20:00.

Gracze z uniwersum 3 będą mogli przenieść się na uniwersum 5, jeżeli nick będzie zajęty - musimy wybrać nowy, jeżeli pozycja planety będzie zajęta - system automatycznie dobierze nam najbliższą wolną pozycję, konto w trakcie przenosin będzie objęte ochroną.

Gracze z uniwersum 5 będą mieli o 50% podbite wydobycie przez 30 dni (przeniesione konta nie).

Jeżeli ktoś posiada konto na obu uniwersach - nie może grać jednocześnie na nich zgodnie z regulaminem.

 

 

Proszę zadawać pytania i podawać swoje sugestię. Myślimy nad rozwiązaniem alternatywnym, które będzie dotyczyć już raczej uniwersum 7, jednak to zostanie poddane ocenie waszej uprzednio i ciągle zbieramy informacje i pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można się spodziewać dodania do połączonych światów uniwersum 7 i dlaczego Nas tutaj nie ma?

 

Bo za łączeniem było mniej jak 50% graczy U7.

 

 

Co z wydajnymi farmami, idlakami z U3? Będą przenoszeni? Kiedy i na jakich zasadach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro połączenie dotyczy większości graczy to może i ja się wypowiem mimo, że nie mam konta ani na uniwersum 3 ani na uniwersum 5.

 

Nie jeden gracz posiada konta na obu łączonych uniwersach i moja propozycja jest taka aby Ci gracze dostali bonus, a mianowicie:

1) 30% wartości konta w deuterze oraz zawartość banku w deuterze przenieść na jedno, wybrane konto w postaci floty! (Skład floty wybiera sobie gracz).

2) Możliwość wykupienia 4 badań a nie 3. (Tylko dla graczy posiadających więcej niż jedno konto)

 

Wydaje mi się, że jest to sprawiedliwe rozwiązanie i to co napisał deusx:

 

 

 


Gracze z uniwersum 5 będą mieli o 50% podbite wydobycie przez 30 dni (przeniesione konta nie).

 

w żaden sposób nie rekompensuje wkładu włożonego w rozwój konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro połączenie dotyczy większości graczy to może i ja się wypowiem mimo, że nie mam konta ani na uniwersum 3 ani na uniwersum 5.

 

Nie jeden gracz posiada konta na obu łączonych uniwersach i moja propozycja jest taka aby Ci gracze dostali bonus, a mianowicie:

1) 30% wartości konta w deuterze oraz zawartość banku w deuterze przenieść na jedno, wybrane konto w postaci floty! (Skład floty wybiera sobie gracz).

2) Możliwość wykupienia 4 badań a nie 3. (Tylko dla graczy posiadających więcej niż jedno konto)

 

Wydaje mi się, że jest to sprawiedliwe rozwiązanie i to co napisał deusx:

 

 

 

w żaden sposób nie rekompensuje wkładu włożonego w rozwój konta.

Popieram ale nic nie zrobisz BerNi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

No tak , to nie fair bo majac konto na u8 nie warto zaczynac na u9 bo i tak połączą

no i jedno trzeba oddac. Jest to niesprawiedliwe, niestety.

 

Bardzo trudno znaleźc "złoty środek" na taką opcję. Kiedys pisałem do Deusa, żeby zaryzykował i pozwolił grac takim graczom na swoich dwóch kontach, po roku byłyby przypadki gry na trzech kontach (kolejne łączenie).

Wystarczyłoby zastosowac zasadę zgłoszenia gry na wspólnym IP. Czyli brak kontaktu flot.

Jestem przekonany, że wielu graczy stosuje tą zasade do ukrycia multikonta w chwili obecnej. Zgłasza grę z bratem i ma dwa konta !!!

Gracze uczciwi, muszą swoje konta oddawac. To nieuczciwe i podłe.

 

edit:

Gracz uczciwy, któremu nie nakazuje się oddanie jednego z kont, w sytuacji łączenia dołoży swoje 3grosze do utrzymania serwera. Kupujemy geologa na kontach które mamy, prowizję i inne bajery. Mając konta rozwinięte, pomimo połączenia nadal będziemy tak robic. Na każde konto geolog itp, itd

Takie jest moje zdanie

Edytowane przez leon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jedno trzeba oddac. Jest to niesprawiedliwe, niestety.

 

Bardzo trudno znaleźc "złoty środek" na taką opcję. Kiedys pisałem do Deusa, żeby zaryzykował i pozwolił grac takim graczom na swoich dwóch kontach, po roku byłyby przypadki gry na trzech kontach (kolejne łączenie).

Wystarczyłoby zastosowac zasadę zgłoszenia gry na wspólnym IP. Czyli brak kontaktu flot.

Jestem przekonany, że wielu graczy stosuje tą zasade do ukrycia multikonta w chwili obecnej. Zgłasza grę z bratem i ma dwa konta !!!

Gracze uczciwi, muszą swoje konta oddawac. To nieuczciwe i podłe.

 

edit:

Gracz uczciwy, któremu nie nakazuje się oddanie jednego z kont, w sytuacji łączenia dołoży swoje 3grosze do utrzymania serwera. Kupujemy geologa na kontach które mamy, prowizję i inne bajery. Mając konta rozwinięte, pomimo połączenia nadal będziemy tak robic. Na każde konto geolog itp, itd

Takie jest moje zdanie

chyba jaja sobie robisz, leon nie rozumiesz problemu. mamy gracza x który gra 2 lata na u3, osiągnął wszystko co mógł flotowo/bankowo/eko nie ma to znaczenia,  inwestując w grę np. 100 zł, ten sam gracz ma podobną sytuację na u5 czyli ma np. ogromną flotę/bank i dla takich graczy proponuję rekompensatę. Dla mnie rozwiązanie jest proste, zrobić licytację wybranego konta nowy nabywca otrzyma konto a gracz oddający konto otrzyma wylicytowaną kwotę w atatach razy razy 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrWhite tylko teraz jest tan problem,że ludzie nie chcą tu kont za bardzo kupować i dużo kont by zostało nie kupionych i co wtedy?

 

nie no są gracze co kupują np.

tra multi 1/6 30.04.2015 18:53:59 23.01.2018 18:53:59 MiG lolek multi 2/6 30.04.2015 18:53:48 23.01.2018 18:53:48 MiG uni6 multi 3/6 30.04.2015 18:53:47 23.01.2018 18:53:47 MiG slu multi 4/6 30.04.2015 18:53:47 23.01.2018 18:53:47 MiG aniol123 multi 5/6 30.04.2015 18:53:46 23.01.2018 18:53:46 MiG zemsta multi 6/6 30.04.2015 18:53:45 23.01.2018 18:53:45 MiG neonek multi 1/11 23.04.2015 18:19:52 16.01.2018 18:19:52 MiG nocny89 multi 2/11 23.04.2015 18:19:50 16.01.2018 18:19:50 MiG zemsta89 multi 3/11 23.04.2015 18:19:49 16.01.2018 18:19:49 MiG bula multi 4/11 23.04.2015 18:19:47 16.01.2018 18:19:47 MiG lewy666 multi 5/11 23.04.2015 18:19:45 16.01.2018 18:19:45 MiG lewy multi 6/11 23.04.2015 18:19:44 16.01.2018 18:19:44 MiG ryj multi 7/11 23.04.2015 18:19:42 16.01.2018 18:19:42 MiG pff multi 8/11 23.04.2015 18:19:40 16.01.2018 18:19:40 MiG cno2 multi 9/11 23.04.2015 18:19:39 16.01.2018 18:19:39 MiG zimny multi 10/11 23.04.2015 18:19:37 16.01.2018 18:19:37 MiG bezimienny multi 11/11 23.04.2015 18:19:33 16.01.2018 18:19:33

Mi

 

 

nie chce mi sie tego rozbijać, ale jest 11 kont -1 ktore dostał czyli zostaje 10 x 10 zł za przejęcie to już jest 100 x 3 i np. już jest jakiś zwrot.

 

Niech adm się zlituje jak nie da rekompensaty to i tak gracz znajdzie sposób na przeniesienie surowca a tak zyskamy kolejną osobę do rozgrywki

Edytowane przez MrWhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ogólnie kupowanie kont jest troche chore, bo cóż tego ze zaplace 10 czy 11 zł a i tak jestem z niczym chyba że do każdego kupowanego konta można by dobrać tylko i wyłącznie flote o jakiejś tam wartości dexu wtedy miałoby to jakis sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywistym jest, że jakaś rekompensata powinna być. Miałem konto na Uni 4 i uni 5 przed połączeniem i musiałem się decydować na jedno. W tym przypadku wybór był prosty bo miałem dobrze rozwinięte konto kontra raczkujące.

Teraz mam dwa dobre konta na uni 3 i uni 5.

 

Bez sensu są te łączenia i dlaczego ma o tym decydować głosujący, który prawdopodobnie nie ma dwóch kont, tylko jedno i nie będzie stał przed dylematem co wybrać.

 

Moim zdanie graczy, którzy zainwestowali nie tylko pieniądze, ale jak w moim przypadku, w głównej mierze czas to raczej takie połączenia zniechęcają do gry.

 

Jeżeli połączenie ma mieć sens to żądam gratyfikacji z utraconego konta w postaci 70% jego wartości (bank + wartość budynków + wartość floty) dopisanej do banku na koncie, w którym będę grał dalej na połączonych uni.

 

 

P.S. A jestem ciekaw co z astatami co mają gracze na kontach na każdym z uni. Ten problem też trzeba rozwiązać.

Edytowane przez Brodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinno byc 40% wartosci eko floty banku w postaci deuteru .

 

 

I warto przemyslec

 

To jest w miarę konkretne. Propozycja Brodiego niestety wydaje mi się troche hmmm zbyt solidna. Tzn. ja jestem za rekompensatami i to nie symbolicznymi, ale tak jak proponuje Brodi - po 15, czy 20 BLD deuteru to troche przesada ;D

 

Ew. jakiśturbo geolog dla tych co majądwa konta, w postaci +1000% przez x miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jest w miarę konkretne. Propozycja Brodiego niestety wydaje mi się troche hmmm zbyt solidna. Tzn. ja jestem za rekompensatami i to nie symbolicznymi, ale tak jak proponuje Brodi - po 15, czy 20 BLD deuteru to troche przesada ;D

 

 

Ja mam u5 2 lata a u3 mam rok ponad i cięzko rezugnowac z ktoregokolwiek ale nie dostaniemy nic na bank :)

 

Ew. jakiśturbo geolog dla tych co majądwa konta, w postaci +1000% przez x miesięcy.

Ja mam u5 2 lata a u3 mam rok ponad i cięzko rezugnowac z ktoregokolwiek ale nie dostaniemy nic na bank :)

Edytowane przez Revenge ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wysokie wydobycie bo masz najwyższe poziomy kopalni na uni co spowoduje, że będziesz miał z tego największy zysk, a moje rozwiązanie jest adekwatne dla każdego w tej samej mierze.

 

Bo ktoś może mieć bardziej rozwinięte kopalnie np. na uni 3 a chce konto z uni 5 bo tam posiada flotę bądź bardziej rozwinięte badania.

 

Jeżeli nie dostaniemy nic to będzie jeszcze mnie graczy, bo taki sposób łączenia zniechęca do rozwijania kont. Nowy gracz otworzy konta na 2, 3 uni pogra chwile kupi astatów za 10, 20 zł zobaczy, że zaraz mu zabiorą konto i odejdzie.

 

A dając rekompensatę, można ich zatrzymać jako stałych klientów a nie tylko chwilowych.

Edytowane przez Brodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brodi - ja nic nie chcę, ja proponuję. Konta na U3 nie mam, więc żadnej rekompensaty nie dostanę. 

Deus zaproponował 50% więcej wydobycia dla graczy z U5, dlatego zaproponowałem +1000% przez x miesięcy dla tych co mają dwa konta, bo widać zwiększenie wydobycia dla niektórych jest technicznie możliwe. Dlatego moja propozycja wydaje mi się najłatwiejsza do wprowadzenia (nie mówię, że najuczciwsza czy najsprawiedliwsza), a co za tym idzie bardziej prawdopodobna.

Gdyby mi zwiększono 10x wydobycie na rok (z 200% na 1000%), to bym miał 2 bld miesięcznie więcej. Po roku 24 bld. Wg Twojego przelicznika Moje konto z U7 jest warte pi*oko 30 bld, które miałbym od ręki i nie musiałbym patrzeć na zapełniające się magazyny. Gdzie tu widzisz patrzenie na siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w dalszym ciągu jeszcze dopieszczam plik przenoszenia konta na inne uniwersum, nie ma już błędów jednak wraz z poprawkami zauważam kolejne małe niedociągnięcia, które eliminuje tak, aby konta zawierało wszystko bez żadnej wpadki.

Obecnie zostały mi już tylko historię rw, osobna baza resortów. Parę godzin powinno być to udostępnione, przepraszam że dopiero w nocy, nie mogę pozwolić jednak na wypuszczenie "nijakiego" skryptu, który później spowoduje spore zamieszanie i niepotrzebne nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.