Skocz do zawartości

Połączenie uniwersum 3 i uniwersum 5


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem ktoś kto ma dwa konta to powinien wybrać sobie jedno a drugie niech będzie przeniesione na inne universum, gdyż w sytuacji osoby posiadającej jedno konto dostaną na tej operacji po tyłku w stosunku do graczy posiadających 2 konta.

 

Tokiem rekompensat można by zakładać na każdym uni konto i robić tam wieczne eko "bo i tak kiedyś połączą uni" i tym sposobem z 5 kont na 5 różnych U powstanie prędzej czy później jedno b.mocne konto.

 

Dalej tokiem tego myślenia jest to nie fair w stosunku do graczy jedno-kontowych gdyż bardzo pogłębi się różnica pomiędzy graczami i powstanie ogromny przeskok punktowy praktycznie nie do przeskoczenia.

 

Chcecie dobrej zabawy?

 

Oto pomysł:

 

Tworzymy nowe uni na które przenosimy (bądź duplikujemy) konta.

- Przenoszą się (tudzież duplikują) tylko i wyłącznie osoby chętne

- Jeśli ktoś ma kilka kont na różnych U to wybiera sobie te jedno które mu najbardziej pasuje

- Dorzucamy z automatu 1000 kont - farm i(I)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się dość dobrym rozwiązaniem możliwość przeniesienia drugiego konta (jeżeli łączymy oba uni gdzie masz konta na każdym) na dowolnie wygrane inne, co inni na to

Wole 30% w surowcach za wszystko co mam ( wartosc konta) z takim wyjsciem przenoszenia bylo by wiecej problemow bo ja konto z u3 chcialbym przeniesc na u5 a u5 na inne ... bezsensu

Edytowane przez Revenge ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam serdecznie..

 

Żadnych rekompensat..bo to bez sensu!

 

Kto chce ten przenosi, a reszta to guzik mnie obchodzi, chcecie najpierw łączenia uni a potem szukacie pretekstyku żeby za darmo wyszarpać surowce albo astaty.

 

 

 

Post moze spam :) Nie wiem czy masz flote czy nie ale zobaczysz co to znaczy odbudowa moonów samolubie ;)  

 

 

Nie po to gram dla urozmaicenia na 2 kontach na róznych Uniaach zeby oddac jedno :) Ale oddam i i tak trafi złom do mnie bo do kogo innego jak tylko my bedziemy mieli flotki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole 30% w surowcach za wszystko co mam ( wartosc konta) z takim wyjsciem przenoszenia bylo by wiecej problemow bo ja konto z u3 chcialbym przeniesc na u5 a u5 na inne ... bezsensu

 

Revenge, ja Cię rozumiem, że w przypadku łączenia uni chciałbyś sobie 2 kontazbić w jedno i dzięki temu prostemu zabiegowi od tak powiększyć konto o 30% ale jest to nie fair w stosunku do innych - jednokontowców i tyle.

 

To, że masz chęć i czas na grę na 2 konta na różnych uni to jest Twoja prywatna sprawa, ale niech taka sytuacja nie wpływa na indywidualny rozwój graczy.

 

Moim zdaniem jedna osoba = jedno konto na uni. Jedno zostaw sobie wybrane a drugie przeniesienie na inne i tyle.

 

sądzę, że przy przeniesieniu graczy z u3 na u 5 małą drobnostką będzie wyizolowanie Twojego konta z U5 na inne. Takich ludzi są zapewne jednostki więc to nie kłopot.

Ewentualnie na czas przeniesienia konta z U5 na inne wstawiamy na te konto URLOP i spokojnie czekamy aż konto zostanie przeniesione.

 

 

ŻADNYCH REKOMPENSAT i tyle.

 

albo wszystkim albo nikomu.

 

I tak farm-kont będzie na połączonym uni tyle (suma farm obu uni), że każdy kto będzie chciał coś na tym ugrać to sobie ufarmi i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

help, ja Cie rozumiem, że w przypadku łączenia uni masz totalnie w du***, że niektórzy zostaną potraktowani niesprawiedliwie i dzięki prostemu zabiegowi łączenia uni, setki, tysiące godzin pracy pójdą w cholerę, ale takie zachowanie jest po prostu nie fair w stosunku do wielokontowców i tyle.

 

To, że nie masz czasu i chęci grać na kilku kontach to Twoje prywatna sprawa, ale niech ta sytuacja nie wpływa na indywidualny rozwój graczy.

 

Moim zdaniem - zmiana zasad, regulaminu = rekompensata i tyle.

 

Jak sam przyznajesz po połączeniu będzie pełno farm, więc jak ktoś z jednym kontem będzie chciał sobie nadgonić, to po prostu sobie pofarmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Wy jesteście samoluby grał od roku na 2 kontach rekompensata mu się należy tyle że nie za budynki tylko za flotę ta gra to nie logowanie się raz na dzień i  wpłacanie do banku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

help, ja Cie rozumiem, że w przypadku łączenia uni masz totalnie w du***, że niektórzy zostaną potraktowani niesprawiedliwie i dzięki prostemu zabiegowi łączenia uni, setki, tysiące godzin pracy pójdą w cholerę, ale takie zachowanie jest po prostu nie fair w stosunku do wielokontowców i tyle.

 

To, że nie masz czasu i chęci grać na kilku kontach to Twoje prywatna sprawa, ale niech ta sytuacja nie wpływa na indywidualny rozwój graczy.

 

Moim zdaniem - zmiana zasad, regulaminu = rekompensata i tyle.

 

Jak sam przyznajesz po połączeniu będzie pełno farm, więc jak ktoś z jednym kontem będzie chciał sobie nadgonić, to po prostu sobie pofarmi.

 

 

Nie odkręcaj kota ogonem ;)

 

1) nie mam gdzieś dlatego proponuję przeniesienie jednego konta na inne uni

2) dla niechętnych na równe zasady dla wszystkich ok, zostańmy tak jak było i też nie będzie dla mnie źle. To jest wprowadzane dla tych aktywniejszych, którym frajde sprawia ganianie się za innymi, ekowcy nie farmiący mają totalnie gdzieś czy będą na u1 czy na połączonym u1000, a nawet pokusił bym się o stwierdzenie, że stracą gdyż zaostrzy się rywalizacja na farmienie i latanie po eko-bunkrowcach

3) chcecie większej aktywności? niech powstanie uni na którym zdupikuje się wybrane konta i dorzuci 1000 farm i będziecie mieli zabawę na całego

4) jeśli wrzucimy uni 3 do uni 5 to automatem gracze jednokontowi z u3 (farmiący) tracą swoje "zapiski" farm, gracze z U5 mają dalej swoje i ewentualne nowe poszukiwania farm z u3 i tu macie niebagatelną przewagę w postaci kilkudziesięciu godzin na selekcjonowanie potencjalnych nowych farm (gracze jednokontowi z u3 ich po przeniesieniu nie będą mieli) więc tak czy siak gracze wielokątowi są w uprzywilejowanej pozycji

5) nie jestem graczem początkującym, mam za sobą grę na oryginalnej wersji kilka lat na różnych uni i wiele widziałem, wielu doświadczyłem i wiem o czym piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

W regulaminie zdaje się byc brak zapisu o ewentualnym łączeniu uniwersum.

Skoro tego nie ma ujetego w regulaminie, to posiadanie dwóch kont po połączeniu uniwersum nastepuje wskutek działania Administracji. Wobec tego nie powinno byc w ogóle mowy o koniecznosci oddania jednego z kont, ponieważ ewentualne multikonto zachodzi wskutek działań Administracji, która nie wypracowała mechanizmu przeciwdziałania takim sytuacjom.

W/w argumenty odnośnie rekompensaty nie są dla mnie przekonywujące i mogą byc faktycznie uznane za próbe doładowanie jednego z kont.

Moim zdaniem, jedynym rozsądnym wyjściem jest zezwolenie na grę na x łączonych kontach z zachowaniem zasad określonych w regulaminie i dotyczących gry na wspólnym IP

Zgłoszenie gry z jednego IP jest jednoznaczne z zakazem:
1) Transportu surowców między zgłoszonymi kontami;
2) Wszelkich pożyczek między zgłoszonymi kontami;
3) Wzajemnych ataków na siebie (wyłączając próby moonowe).

 

I to wystarczy.

Nie jest potrzebna żadna rekompensata. Jeśli gracz będzie chciał, to nadal będzie utrzymywał dwa lub więcej kont. Jeśli nie, to sam porzuci jedno. Nikt nie będzie miał pretensji i żądań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli deusx przyzna rekompensaty za połączenie uniwersów, może być to potraktowane jako jawny push w oczach tych co mają jedno konto.

Moim zdaniem jakakolwiek rekompensata nie jest możliwa.

Najlepszym rozwiązaniem jest poszukanie osób godnych posiadania kont, w które ktoś wsadził "setki, tysiące godzin".

 

Każdy z nas musi się liczyć z faktem obumierania starszych uniwersów, jak i z tym że w późniejszym czasie inne połączenia też będą brane pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W łączeniu uniwersum 3 i 5 (przepraszam za opóźnienie, awaria serwera pochłonęła cały czas aż do praktycznie dzisiaj) nie są przewidziane rekompensaty dla osób posiadających konta na obu uniwersach. Jedynie nad wcześniej wymienioną propozycją odnośnie przeniesienia gdzie indziej się jeszcze zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Informujemy o połączeniu uniwersum 3 z uniwersum 5. Możliwość przeniesienia konta pojawi się dzisiaj ostatecznie i będzie możliwa przez kolejne 14 dni."

 

Czyli jak to rozumieć "...Możliwość przeniesienia konta pojawi się dzisiaj ostatecznie i będzie możliwa przez kolejne 14 dni"? Co z idlerami? Znikną? Jeśli tak, to gra straci praktycznie sens - bynajmniej dla mnie. Na idlerach można się sporo wzbogacić - nikt przy tym nie cierpi, więc..

 

PS Wiem, że mnie to raczej nie dotyczy, bo jestem z uni 5 a przenoszeni są gracze z uni 3 - nie mniej jednak chciałbym wiedzieć "co autor chciał przez to powiedzieć" - możliwość przeniesienia będzie możliwa przez kolejne 14 dni.. - a po tym? automatyczne przydzielenie czy kasacja? bo na zdrowy rozsądek powinno być automatyczne przydzielenie

Edytowane przez SonGoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Informujemy o połączeniu uniwersum 3 z uniwersum 5. Możliwość przeniesienia konta pojawi się dzisiaj ostatecznie i będzie możliwa przez kolejne 14 dni."

 

Czyli jak to rozumieć "...Możliwość przeniesienia konta pojawi się dzisiaj ostatecznie i będzie możliwa przez kolejne 14 dni"? Co z idlerami? Znikną? Jeśli tak, to gra straci praktycznie sens - bynajmniej dla mnie. Na idlerach można się sporo wzbogacić - nikt przy tym nie cierpi, więc..

 

PS Wiem, że mnie to raczej nie dotyczy, bo jestem z uni 5 a przenoszeni są gracze z uni 3 - nie mniej jednak chciałbym wiedzieć "co autor chciał przez to powiedzieć" - możliwość przeniesienia będzie możliwa przez kolejne 14 dni.. - a po tym? automatyczne przydzielenie czy kasacja? bo na zdrowy rozsądek powinno być automatyczne przydzielenie

 

 

Od czasu jak deus wlaczy mozliwosc przenoszenia to gracze beda mieli na to 14 dni. Pozniej jesli sie nie przeniosa to zostaną na tym uni ktore po roku/dwóch zostanie zamknięte. 

 

Ale moim zdaniem jak ktos sie spozni i napisze do deusa PW to deus ręcznie przeniesie konto : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie róbice żadnego łączenia, jeżeli jest z tym taki problem. ;)

Grajcie sobie w te 10 osób na uni, jeśli taki ból du** macie przez to łączenie. Nie wiedziałem że spadek z top10 do top30 jest dla was gorszy niż całkowity zastój uniwersum przez brak graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja /u5/ nie chce tego łączenia.. dlaczego gracze ktorzy maja wiecej pkt niz ja ( :) ) bo grają dłużej na tamtych universach teraz maja być podpięci do mnie ? polatają góra 2 miesiące a ja ekowiec nigdy nie nadrobie juz tego co oni wyfarmili za ten rok dłużej.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ekowcowi daje kilku facetów z flotą ?

wydaje mi sie, ze nic..

procz tego, ze bardziej trzeba uwazac na szparki nawet majac mega bunkier..

 

edit:

 

50% eko ale przez poł roku to bylo by jakies wyrównanie ;)

Edytowane przez Quahodron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, te łączenie ma służyć jednorazowemu rozbudzeniu może 5 graczy, i tylko dlatego ci, którym zależy na pozycji w rankingu mają zwyczajnie pecha :)

Ja byłem przeciwny łączeniom od samego ich początku ale jak już są.. to bida, nie ma co marudzić, mogło tego nowego uni w ogóle nie być, zarejestrowałbyś się na starszym, miał byś to samo i nie było by marudzenia.

 

Niech łączą wszystkie uni, może komuś uda się zebrać ACS na mój bunkier ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.