Skocz do zawartości

skracanie badania trytem. u7


zdzisLG

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze wcieło mi 60.000 trytu bo chciałem skrócić badanie. tryt zniknął badanie sie nie skróciło.

(napisałem juz ponowne odwołanie poprzez zakładkę kontakt bo po pierwszym dostałem odp:"Re: ZGŁOSZENIE (-zdzisLG- (id: 3880) - uni: 7) -

Nigdzie nie stwierdziłem błędu.

 

badanie dzisiaj skończyło mi się robić i teraz gdy chce wklepać następne wyskakuje komunikat:Aktualnie badasz jedno badanie ! Prosze o sprawdzenie błędu(moge deus podać Ci passy chociaz sam pewine dasz rade sie zalogować na moje konto i sam sprawdz)

 

Napisze tylko ,ze to juz nie pierwszy raz na moim koncie takie jaja bo juz wczesniej straciłęm 150.000 trytu na tym badaniu ale olałem sprawę wcześniej niestety...

Czyli reasumując poproszę z powrotem 60.000 trytu i możliwość badania kolejnych badań.

Bede się równiez ubiegał o darmowe skrócenie następnego badania które klikne o czas reakcjii ,naprawy przez administracje błędu na moim koncie. Bo juz teraz czyli o 18:36 dnia 21.11.2014  mogłbym kliknąc następne badanie a nie moge.

 

Dodam jeszcze ,ze w podglądzie pokazuje ,ze badanie jest zakonczone:

Piątek 21 Listopada

19:00:24

Online: 37 (380) Badanie: Badanie zakończone! Poleciłeś: Do dnia: 01.07 - 0 graczy - odśwież Punkty 11.125.335.176.508 71/3386

Edytowane przez zdzisLG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do badań to miałem taki sam problem , opisałem go w tym temacie http://forum.ogam.online/topic/19244-b%C5%82%C4%85d-bada%C5%84-na-u7/  ,  po ok tygodniu problem zniknął , a co do trytu to też mi się coś takiego przydarzyło na u5 , u mnie sytuacja wyglądała następująco , cytat z mojego odwołania z dnia 3 maja .

Witam , chciałem skrócić badanie o 5 dni , wlazłem w tryt i kliknąłem ikonkę , niestety zawiesił mi się net w tym momencie więc kliknąłem Podgląd trytu nie ubyło , sprawdziłem jeszcze dla pewności badania (nie zostały skrócone ) więc jeszcze raz wszedłem w tryt i kliknąłem ikonkę za 100000 . Tym razem wszystko było dobrze , badanie zostało skrócone , ale po odświeżeniu brakowało mi 200000 trytu !

 Odwołanie zostało rozpatrzone negatywnie , nie dopominałem się więcej o ten tryt , ale teraz widząc że taka sytuacja spotkała nie tylko mnie chciałbym zaznaczyć że problem jednak istnieje .

Edytowane przez Salwator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.