Skocz do zawartości

Pomijanie zadań


sH3ep

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągle wszyscy chcą więcej i więcej zadań i trzeba było wymyślać coś tego typu.

Jeśli masz zamiar zrobić wszystkie zadania to te magazyny pozwolą zmieścić dzienne wydobycie z ostatniego zadania, wiec takie bezużyteczne nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle wszyscy chcą więcej i więcej zadań i trzeba było wymyślać coś tego typu.

Jeśli masz zamiar zrobić wszystkie zadania to te magazyny pozwolą zmieścić dzienne wydobycie z ostatniego zadania, wiec takie bezużyteczne nie są.

jeśli mam zamiar zrobić ostatnie zadanie, to wtedy mogę się zastanawiać gdzie to pomieszcze , a nie robić zadanie z magazynami, gdzie do końca zostało jeszcze ich 10-15 :D poza tym to trochę głupio wygląda wydać 250kk metalu na jeden magazyn, gdzie w tym czasie rozbudowa kopalni metalu na kolejny poziom to ~ 80kk metalu 20kk kryształu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Moim skromnym zdaniem mozna by pominac zadanie nr 31 z magazynami.Po cholere komu tyle magazymów -_- zeby jeszcze toi zadanie sie opłacało a tu wiecej sury sie wkłada niz dostaje

 

Akurat to zadanie to powinno pozostac do końca dni tej gry. Jest super, ktoś dobrze trafił z pomysłem. Dzięki temu zadaniu mamy dobre farmy. Zamiast je usuwac sugerował bym przesunąc je o kilka szczebelek wyżej w drabince zadań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A to poziom magazynów odzwierciedla rzeczywistą pojemność farmy?

 

bo widziałem farmy, które mają poziom magazynów 28/26/26 a surówki na planetach było odpowiednio:

 

3 bln/500 mld/500 mld

 

 

zeby nie byc goloslownym, skan z farmy:

 

 

Metal 3.438.587.128.870  

Kryształ 303.014.019.528

Deuter 565.643.794.907   

 

Magazyn metalu 28

Magazyn kryształu 26  

Zbiornik deuteru 26

 

 

 

 

No chyba, ze tam ogolnie bylo wiecej surowki niz pojemnosc magazynow i po prostu ktos przestal grac.

Edytowane przez byczydzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.