Skocz do zawartości

RESORTY


Wiosna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, grałem kiedyś na podobnym serwerze i zetknąłem się z czymś takim jak Resort. Pewnie wielu z Was nie ma bladego pojęcia co to jest .

 

Resort- Jest to osobny dział nauki, który po rozwinięciu daje nam szereg ciekawych możliwości.

 

Np:

Resort Militarny - Zwiększa możliwości bojowe statków i systemów obronnych o 2% na poziom (max 10 poziom)

 

Resort Kolonizacji - co 3 lub 5 poziomów (do uzgodnienia) można skolonizować dodatkową planetę (był ostatnio temat odnośnie ilości planet)

 

Resort Spalinowy - Zmniejsza spalanie o 2% na poziom (max 10 poziom)

 

Resort Ekonomiczny - Zwiększa wydobycie o 2% na poziom  (max 10 poziom)

 

Resort Naukowy - Zmniejsza czas badań o 2-3 % na poziom (max 10 poziom)

 

*Resort Ekspedycji - Zwiększa o 2% szanse na trafienie Astatów, Oficera, Trytu, jednak dodatkowo zwiększa się o 2% prawdopodobieństwo trafienia na czarną dziurę.

 

Napisałem kilka resortów, które pamiętałem z innego serwera.

co do kosztów to zwiększają się one analogicznie jak w przypadku Rozwoju grawitonów.

 

Kapitol to ogromny budynek na powierzchni planety, będący siedzibą naukowców, ekonomistów i zarządców imperium. Dzięki wspólnej pracy w poszczególnych resortach udaje im się wydajniej gospodarować surowcami, ulepszać bronie, przyspieszać prace budowlane oraz zarządzać lepiej imperium.

 

Wyżej zamieściłem opis budynku, w którym te resorty się bada. Jak wiadomo administracja może wymyślić własną nazwę.

 

Zapraszam do dyskusji !!  ;D  ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używa się szukajki zamiast pisać 4x to samo..

 

http://forum.ogam.online/topic/5546-instytut-nowy-budynek-badawczy/?hl=resorty

http://forum.ogam.online/topic/12401-kapitol/?hl=resorty

http://forum.ogam.online/topic/15925-ekspedycje-i-kapitol/?hl=resorty&do=findComment&comment=112537

 

Gdyby każdy miał do wyboru tylko 1 resort to miałoby jakikolwiek sens, bo każdy sam by decydował w co inwestuje. W przypadku gdy wszystko jest dostępne po prostu każdy zrobi wszystko i w rezultacie nic się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale temat przynajmniej został odświeżony :P Resorty to bardzo dobry pomysł ale ja jednak byłbym za tym by można było budować wszystkie resorty ale zmniejszyć ich wartości np. max 5-10% dla 10 lvl. Bo wartości 20-30% to chyba za dużo

Edytowane przez KAROLWDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby namówić innych do czegoś trzeba pokazać dlaczego twoje rozwiązanie jest lepsze, a nie tylko to stwierdzić.

 

Już mamy różne technologie i jak widać nie są specjalnie fascynujące. Czemu te miałyby być?

Każdy się zatrzymuje w okolicach 28-32, gdzie różnice między tymi poziomami przy 380-420% są i tak niczym.

 

@DOWN

Też mi powód.. deus wprowadźmy to, bo ludzie chcą taniej... omg...

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Żeby namówić innych do czegoś trzeba pokazać dlaczego twoje rozwiązanie jest lepsze, a nie tylko to stwierdzić."  - chyba nie muszę mówić, że wolę mieć 10% więcej niż mieć nic. Albo walę płacić 10% mniej niż płacić normalnie ... Podałem takie wartości max 10% bo już kiedyś była poruszana taka kwestia i Deus mówił, że to będzie górna granica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.