Skocz do zawartości

antybot


Elohim

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę to irytujące jak antybot sie włącza nieraz co minute czy 2, niejednokrotnie mam do 15-30 antybotów na godzinę ,szczególnie przy famieniu kiedy sie powtarza jak automat pewne ruchy.

 

Zaczyna to byc meczące już, i  z kilku gier zrezygnowałem z tego powodu czy tu będę musiał tez zrezygnować czy deusx trochę zluzujesz ?

 

 

Nie Każdy grajacy jest oszustem ,a z powodu 1-4 oszustów trzeba wszytkim psuć grę ?

Edytowane przez Elohim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku ten antybot pokazuje sie co 2 minuty i jest to nuzace. Dla odmiany proponuje wprowadzic zadania z calkami i granicami szeregow, bo dodawanie, odejmowanie i mnozenie juz sobie powtorzylem i utrwalilem :D

 

Moze zmniejszyc liczbe dozwolonych bledow do 3 i troche odpuscic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

u mnie wyświetla sie średnio co sto ataków. Wiec nie jest to zbyt denerwujące. Wystarczy zamiast używania przycisku wstecz,wklejać link do ataku i zmieniać liczbę UT. Daję głowę,że Wasze problemy występują w przypadku farmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linki maja sens jak wiemy ze na famie sa surowce, poza tym wyslanie 4 atakow na planete z opcja wstecz zajmuje do 10 sec, co przy 150 targetach dziennie ma znaczenie.

 

Heh przepraszam ale dla mnie to jest śmieszne :P owszem antybot jest uciążliwy ale nie przesadzajcie, to co powiedział DarkPassanger sprawdza się doskonale. 

PijanyPomidor nie wiem co i gdzie Ci zajmuje 10 sec ale to już Twoja sprawa :P ja wykonują około 3000 ataków dziennie i powiem, że da się przeżyć. Przynajmniej nie będą oszuści latali po gali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 1000 atakow dzis, mialem antybota ponad 150 razy, i ani razu nie okazalem sie botem. A jeżeli wierzysz ze nie uzywaja botow to musze cie roczarowac bo akurat w przypadku tego antybota obejscie go jest niewymagajace od strony programistycznej.

wedlug mnie korzystanie z linkow jest swego rodzaju odczlowieczaniem gry - jednak skoro mozna to prosze bardzo, jak ktos chce to niech tak lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli takie łatwe to proszę obejdź i udowodnij wszystkim jakie to proste :) może wtedy ktoś zdecyduje się na zmiany :)

 

Nie zamierzam nieczego, nikomu udowadniac, jezeli jednak chcesz sprawdzic czy mam racje daj ogloszenie dla freelancera, zobaczysz jak szybko nadejdzie odp.

nie chce odbiegac tu od sedna tematu, ktorym byla zmiana parametrow obostrzen antybota. Tak wiec jestem za ich zmiana, a jak nie da rady to dalej bede cwiczyl zadanka z matmy :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba można dodać warunek w antybocie, że jeżeli ostatnia odpowiedź była prawidłowa to 15 min nie będzie się wyświetlać.

Przecież jeśli bot odpowie raz to odpowie i 10, a jak nie odpowie to wywalić mu cały test z matmy i nawet jak to nie będzie bot to nie ogarnie ;D

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3k ataków dziennie to ty chyba nie masz co robić w domu? tylko klikać i klikać,

poza tym kolega pijany ma racje antybot jest uciążliwy i jak ktoś klika z wiadomości to może faktycznie nie mieć problemów z atakami, ale takie podejście jest zdecydowanie dla amatorów :P

dla mnie to uciążliwa rzecz - jeszcze mi się nie zdarzyła podczas wysyłania fs-a ale .... właśnie ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to mi się zdarzyło podczas wysyłania FS'a ;P

 

Dobrze by było aby antybot nie anulował wysłania floty. Tzn. klikam wyślij, włącza się antybot, ale flota już leci. Dzięki temu nawet jak antybot się włączy przy robieniu FSa tuż przed atakiem, to flotę ocalimy, bo obecnie to jest szansa, że dzięki antybotowi złoma zarobimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 15"24 do 15''58 

 

9 razy mi sie załaczył ,9 tylko bo w miedzy czasie robiłem sobie przerwy 5 minutowe, było by 15 jak nic

 

Dla mnie lipa nadal i nic lepiej ,nawet odczuwam ze częściej się załącza

Edytowane przez Elohim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 15"24 do 15''58 

 

9 razy mi sie załaczył ,9 tylko bo w miedzy czasie robiłem sobie przerwy 5 minutowe, było by 15 jak nic

 

Dla mnie lipa nadal i nic lepiej ,nawet odczuwam ze częściej się załącza

 

MIało być lepiej dla ludzi a Ty jesteś botem, dlatego nie odczuwasz poprawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś śle ataka za atakiem sekunda po sekundzie to faktycznie się załączyć da częściej

jak ktoś klika raz sekunda a raz co 2 sekundy albo co 3 sekundy między slotami to wyświetli się rzadziej,

chyba nie chodzi o to aby czekać sekundę dłużej aby slota wysłać,

jednemu przeglądarka ze względu na słabszego chodzi wolniej i sloty ładują się w nie równych odstępach a innemu chodzi szybko i antybot wyskakuje...

 

ogólnie antybot na farmingu to rzecz uciążliwa, nie wiem w sumie nawet czemu on służy? chyba nie utrudnianiu gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis na 500 atakow bot wyskoczyl mi moze 15 razy, co jest wynikiem przynajmniej dwu, jak nie, trzykrotnie lepszym. Tutaj Oremi ma chyba racje co do odstepow wysylania floty,, zauwazylem ze znaczenie moze miec tez szybkosc ponownego uzycia dopiero co zwolnionego slotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem ponownie parametry. Antybot nie powinien wam już wyskakiwać przy normalnym farmingu.

Proszę oczywiście o informację czy widzicie poprawę oraz milewidziane są również dokładne dane dot. sposobu farmingu, jak wysyłacie swoje floty.

 

Wtedy będę mógł dostosować wzór lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.