Skocz do zawartości

antybot


Elohim

Rekomendowane odpowiedzi

szpieguje X planet po czym atakuje z raportów szpiegowskich, wysyłam po 3-5 ataków a daną planete w odstępie 1sec ~ używając scrolla. Antybot wyskakuje co 2-3 planety, czyli mniej więcej co minute. Jest tragicznie, ile można. W ogóle po co ten antybot przy farmingu się włącza? Totalny bezsens. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam ten temat i widzę parę metod farmienia , jedni piszą coś o "używaniu scrolla" inni o " linkach " bardzo chętnie bym się czegoś więcej dowiedział o tych metodach , bo na forum nie spotkałem wzmianki o "takim" farmieniu 

 

co do farmienia i latania flota to antybot mi wcale aż tak mocno nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atakowanie z raportów to .... aż szkoda słów...

 

pydys wszystko o lataniu jest na forum tylko trzeba chcieć się dowiedzieć, samo nie spadnie z księżyca

 

ta ochrona powinna się załączać czasowo, raz na np 10 minut,

a najlepiej było jak jej nie było, zrobić jedynie wylogowanie z gry po braku aktywności przez dłużej jak 10 minut i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tam kiedyś pamiętam było odnośnie latania przez "linki" ale podobno zostało to zablokowane , interesuje mnie ta opcja na "scrolla" bo nie wiem o co chodzi :P w poradniku nie znalazlem przynajmniej , a jeżeli jest gdzieś opisane w jakimś poście , to raczej mam marne szanse na znalezienie bez wskazówek , jeżli to możliwe to proszę o linka nawet na pw

Edytowane przez pydys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atakowanie z raportów to .... aż szkoda słów...

 

pydys wszystko o lataniu jest na forum tylko trzeba chcieć się dowiedzieć, samo nie spadnie z księżyca

 

ta ochrona powinna się załączać czasowo, raz na np 10 minut,

a najlepiej było jak jej nie było, zrobić jedynie wylogowanie z gry po braku aktywności przez dłużej jak 10 minut i już

 

 

Może rozwiń swoją wypowiedź, bo "atakowanie z raportów to.. szkoda słów " nic mi nie mówi.

 

pydyś, skanuje np. 200 układów, usuwam te słabsze farmy z raportów, później jak już mam przesiane te raporty (jakieś 10min na pół galaktyki z zegarkiem w ręku) to pod każdym raportem masz "atakuj    symuluj". Na atak klikam scrollem żeby otworzyc nową zakładkę, wpisuje np. 1kk transporterów i przy klikaniu atakuj po wybraniu misji nie klikam lewym przyciskiem myszy tylko scrollem 3-4 razy żeby wysłać 3-4 ataki w ciągu 1-2 sec. I tak cały czas. Ja średnio w 3h oblatuje jedną galaktykę (jakieś 12bln deuteru u7)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wciskaj mi kitu, przerzucając jedną gale co sekunde masz około 500 sekund czyli ok 9 minut, jeśli klikasz skany wszystkim to na układ zchodzi ci 8-15 sekund czyli wychodzi skan gali w godzinę, może dwie a pół gali w jakąś godzinę , do tego przesiewanie kolejne 10-20 minut, kolejne wysyłanie z każdego raportu około 30 - 60 sekund

do tego doloty itd...

 

gala 6 godzin... tracisz czas na otwieranie zbędnych zakładek itd.. a jak tracisz to antybota nie widzisz

ci co robią wszystko jednym wpisaniem statków dostają antyboty a czas połowe krótszy...

 

no ale techniki skanowania gal czy też jak się to robi... są nawet w tym temacie, ale trzeba pomyśleć :)

Edytowane przez oremi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wciskaj mi kitu, przerzucając jedną gale co sekunde masz około 500 sekund czyli ok 9 minut, jeśli klikasz skany wszystkim to na układ zchodzi ci 8-15 sekund czyli wychodzi skan gali w godzinę, może dwie a pół gali w jakąś godzinę , do tego przesiewanie kolejne 10-20 minut, kolejne wysyłanie z każdego raportu około 30 - 60 sekund

do tego doloty itd...

 

gala 6 godzin... tracisz czas na otwieranie zbędnych zakładek itd.. a jak tracisz to antybota nie widzisz

ci co robią wszystko jednym wpisaniem statków dostają antyboty a czas połowe krótszy...

 

no ale techniki skanowania gal czy też jak się to robi... są nawet w tym temacie, ale trzeba pomyśleć :)

 

Człowieku gala 6 godzin? Na jakim świecie żyjesz :P ja całą robię w max 2,5 godziny i to bardzo dokładnie czyszczę nie powierzchownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe na jakim uni? ciekawe ile wlotów na planetę? :P ciekawe co to znaczy czyścić... do jakiego poziomu? :P

 

wszystkie pozycje skanujesz czy tylko wybrane?

 

czy to oznacza ze w jeden dzień objedziesz 4 gale?

 

edit: ile razy zapali ci się antybot?

Edytowane przez oremi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe na jakim uni? ciekawe ile wlotów na planetę? :P ciekawe co to znaczy czyścić... do jakiego poziomu? :P

 

wszystkie pozycje skanujesz czy tylko wybrane?

 

czy to oznacza ze w jeden dzień objedziesz 4 gale?

 

edit: ile razy zapali ci się antybot?

 

UNI 3 i chyba większości jestem znany z tego, że dużo farmię .. Zależy od farmy ale robię po 5 wlotów i robię całą gale, nie skanuje wybranych planet. Antybot łapie mnie dość często i jest to bardzo uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rozwiń swoją wypowiedź, bo "atakowanie z raportów to.. szkoda słów " nic mi nie mówi.

 

pydyś, skanuje np. 200 układów, usuwam te słabsze farmy z raportów, później jak już mam przesiane te raporty (jakieś 10min na pół galaktyki z zegarkiem w ręku) to pod każdym raportem masz "atakuj    symuluj". Na atak klikam scrollem żeby otworzyc nową zakładkę, wpisuje np. 1kk transporterów i przy klikaniu atakuj po wybraniu misji nie klikam lewym przyciskiem myszy tylko scrollem 3-4 razy żeby wysłać 3-4 ataki w ciągu 1-2 sec. I tak cały czas. Ja średnio w 3h oblatuje jedną galaktykę (jakieś 12bln deuteru u7)

 

a to o to ze scrollem chodziło , że w nowym oknie się otwiera atak, to ja farmię bardzo podobnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia plant w układzie na u3 to ok 5. Przejrzenie połowy gali zajmuje ok 30 min. Wysłanie ataku do sfarmienia 90% surki do 15 sekund, prosta matematyka. nie ma sensu rozwodzić się nad sposobem farmingu tylko dlaczego jednym antybot się włącza a innym nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia plant w układzie na u3 to ok 5. Przejrzenie połowy gali zajmuje ok 30 min. Wysłanie ataku do sfarmienia 90% surki do 15 sekund, prosta matematyka. nie ma sensu rozwodzić się nad sposobem farmingu tylko dlaczego jednym antybot się włącza a innym nie

 

Wiesz co zwróciłem uwagę, że antybot się włącza w zależności jak szybko farmisz ... Im szybciej tym częściej się załącza. Pewnie używasz backspace tak jak ja i robię to dość szybko i antybot włącza mi się około 3-4 razy na minutę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wciskaj mi kitu, przerzucając jedną gale co sekunde masz około 500 sekund czyli ok 9 minut, jeśli klikasz skany wszystkim to na układ zchodzi ci 8-15 sekund czyli wychodzi skan gali w godzinę, może dwie a pół gali w jakąś godzinę , do tego przesiewanie kolejne 10-20 minut, kolejne wysyłanie z każdego raportu około 30 - 60 sekund

do tego doloty itd...

 

gala 6 godzin... tracisz czas na otwieranie zbędnych zakładek itd.. a jak tracisz to antybota nie widzisz

ci co robią wszystko jednym wpisaniem statków dostają antyboty a czas połowe krótszy...

 

no ale techniki skanowania gal czy też jak się to robi... są nawet w tym temacie, ale trzeba pomyśleć :)

ja atakuje idlerów, i piszę Ci, że zajmuje to 1,5h na pół galaktyki, czyli jedna galaktyka = 3h ~ Skan w gali 1h? to co ja niby tam mam robić? skanować i po jednym raporcie sprawdzać? skanuje pół galaktyki i dopiero sprawdzaam jak mam 200~ raportów. A nie co 1min. Wysyłanie 30-60sec? co Ty gadasz, z raportu zajmuje mi to z 10sekund. Otwieram jedno okno, wpisuje X statków i scrollem wysyłam z jednego okna 3-5 ataków. Zamykam okno do ataku i pojawia mi się poprzednia zakładka czyli raporty. Może film mam Ci nagrać jak to wygląda z całego farmienia w przyśpieszeniu, bo chyba nie za bardzo rozumiesz o co chodzi, albo masz strasznie wolne ruchy przy farmieniu Twoim sposobem. 

Edytowane przez cascaader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cascaader

kiedy ja robiłem 2k ataków dziennie to ty nawet nie wiedziałeś co to ogame

ogarnij się powoli, 5 ataków z raportu walniesz w 10 sekund? x 200 wlotów, proszę w takim razie o ten film a wtedy jak zobaczę to padnę przed tobą i będę bił się w pierś

 

wam coś zajmuje... ale gdzie? na jakiej gali... wiadomo, że na 1 jest najwięcej ludzi, często nawet ludzie płaczą że nie mają gdzie planety ulokować,

powiedz mi jak jest...

która gala, 

które uni 

gdzie masz kolonie?

na u7 gdzie przy pozycji 180 koloni flota na 1 układ leci w jedną stronę jakieś 7 minut?

razy 60 slotów? i wszystkich walisz?

od jakiego poziomu... ile surki musi być na planecie abyś ich zfarmil ??

od np łacznie 600kkk surki ? to wtedy faktycznie polecisz ich w 0,5 godziny bo takich farm w gali styknie 5 x 20 slotów...

jeśli farmisz od poziomu 100kkk to masz ... pary razy więcej...

zresztą ja wiem co jest na u7, ja wiem jak jest na u6 ja wiem jak jest na u5?

kolego ja się na tym znam

 

i rozumiem elohima w tym że antybot się za często wyświetla, bo się wyświetla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cascaader

kiedy ja robiłem 2k ataków dziennie to ty nawet nie wiedziałeś co to ogame

ogarnij się powoli, 5 ataków z raportu walniesz w 10 sekund? x 200 wlotów, proszę w takim razie o ten film a wtedy jak zobaczę to padnę przed tobą i będę bił się w pierś

 

wam coś zajmuje... ale gdzie? na jakiej gali... wiadomo, że na 1 jest najwięcej ludzi, często nawet ludzie płaczą że nie mają gdzie planety ulokować,

powiedz mi jak jest...

która gala, 

które uni 

gdzie masz kolonie?

na u7 gdzie przy pozycji 180 koloni flota na 1 układ leci w jedną stronę jakieś 7 minut?

razy 60 slotów? i wszystkich walisz?

od jakiego poziomu... ile surki musi być na planecie abyś ich zfarmil ??

od np łacznie 600kkk surki ? to wtedy faktycznie polecisz ich w 0,5 godziny bo takich farm w gali styknie 5 x 20 slotów...

jeśli farmisz od poziomu 100kkk to masz ... pary razy więcej...

zresztą ja wiem co jest na u7, ja wiem jak jest na u6 ja wiem jak jest na u5?

kolego ja się na tym znam

 

i rozumiem elohima w tym że antybot się za często wyświetla, bo się wyświetla

 

 

Przepraszam Cie ale co Ty prowadzisz jakieś badania statystyczne? Na co Ci te wszystkie dane? Skoro robiłeś 2 k ataków dziennie powinieneś wiedzieć, że można całą galę zrobić w niecałe 3 godziny, łącznie z prześwietleniem. Jeżeli według Ciebie jest to nie wykonalne no to ... masz problem :P 

 

I może skończmy już te bezsensowne rozważania kto, gdzie, ile farmi tylko zajmijmy się samym antybotem bo to jest główny temat tej debaty. Jest on uciążliwy dla wielu graczy (dla mnie też) i proszę administrację by coś z tym fantem zrobiła. Chcę i gram uczciwe bez żadnego oprogramowania i rozumiem sens istnienia tego programu ale z drugiej strony nie może on na tyle utrudniać grę uczciwym graczom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cascaader

kiedy ja robiłem 2k ataków dziennie to ty nawet nie wiedziałeś co to ogame

ogarnij się powoli, 5 ataków z raportu walniesz w 10 sekund? x 200 wlotów, proszę w takim razie o ten film a wtedy jak zobaczę to padnę przed tobą i będę bił się w pierś

 

wam coś zajmuje... ale gdzie? na jakiej gali... wiadomo, że na 1 jest najwięcej ludzi, często nawet ludzie płaczą że nie mają gdzie planety ulokować,

powiedz mi jak jest...

która gala, 

które uni 

gdzie masz kolonie?

na u7 gdzie przy pozycji 180 koloni flota na 1 układ leci w jedną stronę jakieś 7 minut?

razy 60 slotów? i wszystkich walisz?

od jakiego poziomu... ile surki musi być na planecie abyś ich zfarmil ??

od np łacznie 600kkk surki ? to wtedy faktycznie polecisz ich w 0,5 godziny bo takich farm w gali styknie 5 x 20 slotów...

jeśli farmisz od poziomu 100kkk to masz ... pary razy więcej...

zresztą ja wiem co jest na u7, ja wiem jak jest na u6 ja wiem jak jest na u5?

kolego ja się na tym znam

 

i rozumiem elohima w tym że antybot się za często wyświetla, bo się wyświetla

 

 

Sam się ogarnij, co to w ogóle za odzywki? Skąd wiesz że nie wiedziałem? tak się składa, że w ogame zacząłem grać kiedy wystartowało 9 uni, nie wiem ile od tego minęło, bo nie umiem sypnąć z rękawa dokładną datą jak pewno Ty. Tak, mając 69 slotów zapełniam wszystkie, potem muszę 3-4min czekać aż trochę się zwolni żeby puścić następne ataki. Ok, nagram specjalnie na dniach ten film dla Ciebie. 

Farmię jak widzę conajmniej 30/20/10 k ~każdego surowca

 

PS. jak wysyłając te 2k ataków, czzekając po 1-2 slotach aż wrócą to rzeczywiście, przez te kilka lat mogło Ci się te 2k ataków uzbierać :D a to raczej śmieszny wynik :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.